Avatars_small

Fleško Jaroslav

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 44 29 15 0 65.91%
2010/2011 36 20 16 1 55.56%
2009/2010 33 18 15 0 54.55%
Celkem: 113 67 46 1 59.29%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Radim 1:3
Červen Satke Tomáš 3:2
Červen Kočvara Jan 3:Sc
Červen Štift David 3:1
Červen Drga Radim 3:Sc 2
Květen Kratochvíl Michal 3:1 1
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Oswald Pavel 3:Sc
Květen Trojka Aleš 3:0
Duben Brynda Pavel 3:1
Duben Satke Tomáš 3:1
Duben Juráň David 2:3
Duben Hartmann Silvie 3:1
Duben Sikora Radim 3:1
Březen Konečný Kamil 3:0
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Kubíček Aleš 3:1 2
Březen Švidrnoch Marek 3:1
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Únor Sobek Tomáš 0:3
Únor Fabián Dalibor 3:1
Únor Sikora Radim 2:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Marek Roman 0:3
Leden Trojka Aleš 3:1
Leden Krkoška Libor 3:Sc
Leden Sikora Radim 2:3
Prosinec Krkoška Libor 3:1
Prosinec Staviarsky Miroslav 3:Sc
Prosinec Sobek Tomáš 3:1
Prosinec Satke Tomáš 1:3
Prosinec Štift David 3:1
Listopad Prucek Milan 1:3
Listopad Kratochvíl Michal 2:3 1
Listopad Trojka Aleš 3:Sc
Listopad Juráň David 1:3
Říjen Hartmann Silvie 3:1
Říjen Sobek Tomáš 3:2
Říjen Satke Tomáš 3:1
Říjen Kočvara Jan 0:3
Září Wolf Sebastian 3:1
Září Štěpař Jaroslav 2:3
Září Štift David 1:3 1
Září Krejčí Miroslav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trojka Aleš 3:2
Červen Kratochvíl Michal 3:0
Červen Drga Radim 3:Sc
Červen Krkoška Libor 3:1
Květen Štift David 1:3 1
Květen Oswald Pavel 2:3
Květen Zvěřinský Martin 2:3
Květen Klímek Lumír 0:3
Duben Wolf Sebastian 3:0
Duben Vlček Michal 3:Sc
Duben Kočvara Jan 2:3
Duben Štěpař Jaroslav 2:3
Duben Hvolka Tomáš 3:1
Březen Holinka Pavel 2:3
Březen Wolf Sebastian 3:2 2
Březen Kubínek David 3:1
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Trojka Aleš 3:0
Únor Farník Michal 3:0
Únor Štift David 1:3 1
Únor Sobek Tomáš 3:2
Únor Kočvara Jan 3:0
Leden Drga Radim 3:2 2
Leden Marek Roman 2:3 1
Leden Vavřínek Martin 0:3 1
Leden Mihulová Klára 2:3
Leden Hartmann Silvie 3:Sc
Listopad Hálek David 3:Sc
Listopad Klímek Lumír Sc:3
Listopad Holinka Pavel 1:3
Listopad Štěpař Jaroslav 0:3
Listopad Krejčí Miroslav 3:Sc
Říjen Zvěřinský Martin 0:3
Říjen Grigar Martin 1:3
Říjen Trojka Aleš 3:1
Říjen Medek Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trojka Aleš 3:2
Červen Kyjovský Čeněk 3:0
Červen Kočvara Jan 3:2
Červen Zvěřinský Martin 0:3
Květen Prucek Milan 1:3
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Kočvara Jan 0:3
Květen Sobek Tomáš 3:0
Duben Holinka Pavel 0:3
Duben Štěpař Jaroslav 2:3 1
Duben Vavřička Karel 3:Sc
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Březen Novák Dalibor 3:Sc
Březen Děrgel Ivo 3:0
Březen Trojka Aleš 3:1
Březen Medek Pavel 3:0
Březen Mihulová Klára 3:2 2
Únor Krejčí Miroslav 0:3
Únor Grigar Martin 3:0
Únor Rohun Patrik 1:3
Únor Sládeček Pavel 0:3
Leden Sikora Radim 2:3
Leden Mutina Jan 0:3 1
Leden Šichnárek Jakub 0:3
Leden Rohun Patrik 1:3
Listopad Rohun Patrik 3:Sc
Listopad Střelec Kvido 3:2
Listopad Šichnárek Jakub 0:3
Listopad Kočvara Jan 3:0
Říjen Wolf Sebastian 3:1
Říjen Trojka Aleš 3:0
Říjen Vavřička Karel 3:0
Říjen Sikora Radim 2:3