Avatars_small

Marek Roman

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 29 16 13 0 55.17%
2010/2011 35 23 12 0 65.71%
Celkem: 64 39 25 0 60.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 0 0 0 0 0.00%
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Mutina Jan 0:3
Březen Štift David 2:3 1
Březen Štěpař Jaroslav 3:2
Březen Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Prucek Milan 3:1
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Únor Štift David 0:3 1
Únor Krejčí Miroslav 3:2
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Sikora Radim 2:3
Leden Fleško Jaroslav 3:0
Leden Trojka Aleš 3:1
Leden Krkoška Libor 3:Sc
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Prosinec Grigar Martin 3:0
Prosinec Prucek Milan 1:3
Prosinec Kočvara Jan 1:3
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Mutina Jan 0:3
Listopad Fabián Dalibor 3:0
Listopad Oswald Pavel 2:3
Říjen Oswald Pavel 3:2
Říjen Ujfaluši Marcel 3:2
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Štift David 3:Sc 1
Září Oswald Pavel 3:2 1
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Září Prucek Milan 2:3
Září Holinka Pavel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štift David 1:3 3
Červen Sládeček Pavel 3:Sc
Červen Mutina Jan 1:3 2
Červen Klímek Lumír 0:3
Květen Mutina Jan 1:3
Květen Sládeček Pavel 2:3
Květen Ujfaluši Marcel 2:3
Květen Prucek Milan 3:Sc
Duben Zvěřinský Martin 3:2 1
Duben Hartmann Silvie 2:3
Duben Prucek Milan 3:2
Duben Holinka Pavel 3:0
Březen Mutina Jan 0:3
Březen Zvěřinský Martin 3:1
Březen Sládeček Pavel 1:3
Březen Klímek Lumír 0:3
Únor Zvěřinský Martin 1:3
Únor Holinka Pavel 3:1
Únor Krejčí Miroslav 3:2 10
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Leden Fleško Jaroslav 3:2 1
Leden Drga Radim 3:1
Leden Vavřínek Martin 3:Sc
Leden Mihulová Klára 3:1 1
Leden Hartmann Silvie 3:Sc
Listopad Oswald Pavel 2:3
Listopad Trojka Aleš 3:Sc
Listopad Mihulová Klára 3:0 1
Listopad Švidrnoch Marek 3:0
Listopad Vavřínek Martin 3:1
Říjen Prucek Milan 3:2 1
Říjen Farník Michal 3:Sc
Říjen Nesrsta Petr 3:1
Říjen Kyjovský Čeněk 3:1 1
Říjen Kubíček Michal 3:0 1

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání