Avatars_small

Hartmann Silvie

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví žena
Věk 31 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 41 21 20 16 51.22%
2011/2012 42 20 22 10 47.62%
2010/2011 35 20 15 8 57.14%
Celkem: 118 61 57 34 51.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Tesař Martin Sc:3
Červen Jašek Jakub 3:0
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Krišica Petr 3:0
Květen Čechák Martin 3:0
Květen Sikora Radim 3:0
Květen Mohyla Emil 3:1
Duben Hubert Lukáš Sc:3
Duben Vojtovič Daniel Sc:3
Duben Jašek Jakub Sc:3
Duben Tesař Martin Sc:3
Březen Štift David 3:2
Březen Hošek Pavel 2:3
Březen Přeček Martin 3:0
Březen Kočvara Jan 1:3
Březen Holuša Marek 3:1
Únor Brynda Pavel 3:1
Únor Sikora Radim 3:2
Únor Hvolka Tomáš 1:3
Únor Sobek Tomáš Sc:3
Leden Trojka Aleš 3:1
Leden Mohyla Emil 3:2
Leden Vojtovič Daniel 3:Sc
Leden Bartusek Jirka 3:Sc
Prosinec Bartosz Tomáš Sc:3
Prosinec Křetinský David Sc:3
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Prosinec Hvolka Tomáš Sc:3
Listopad Sobek Tomáš Sc:3
Listopad Kubíček Aleš 3:0
Listopad Hubert Lukáš 3:2
Listopad Konečný Kamil 3:Sc
Říjen Grigar Martin 3:1
Říjen Lerch Ivan 1:3
Říjen Kupka Jaroslav 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 3:0
Září Kubíček Michal Sc:3
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Sobek Tomáš Sc:3
Září Wolf Sebastian Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Apl Roman 2:3
Červen Hájek Jiří 3:Sc
Červen Konečný Kamil 3:0 1
Červen Medek Petr 3:Sc
Květen Lerch Ivan Sc:3
Květen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Karpeta Petr Sc:3
Květen Brynda Pavel 2:3 1
Duben Satke Tomáš Sc:3 1
Duben Juráň David Sc:3 1
Duben Sikora Radim Sc:3 1
Duben Fleško Jaroslav 1:3
Duben Brynda Pavel 3:1
Březen Wolf Sebastian 3:Sc
Březen Nesrsta Petr 3:1
Březen Hubert Lukáš 2:3
Březen Mohyla Emil 3:2
Únor Nesrsta Petr Sc:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Trojka Aleš Sc:3
Únor Juráň David 3:0
Únor Kratochvíl Michal Sc:3
Leden Brynda Pavel 3:0
Leden Grigar Martin 3:1
Leden Juráň David Sc:3
Leden Satke Tomáš 1:3
Prosinec Brynda Pavel 3:1
Prosinec Švidrnoch Marek 3:2
Prosinec Wolf Sebastian 3:1
Prosinec Kratochvíl Michal 1:3 1
Listopad Konečný Kamil 3:1
Listopad Minkovič David 3:0
Listopad Ochonski Zdenek 3:0
Listopad Švidrnoch Marek 3:1
Říjen Satke Tomáš 1:3 1
Říjen Sobek Tomáš 2:3
Říjen Kočvara Jan 2:3
Říjen Fleško Jaroslav 1:3
Září Fabián Dalibor 0:3
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Trojka Aleš 3:Sc
Září Drga Radim 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brynda Pavel 0:3 1
Červen Nesrsta Petr 3:1
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Jašek Jakub 3:2
Květen Krkoška Libor 1:3 1
Květen Sobek Tomáš Sc:3
Květen Wolf Sebastian Sc:3
Květen Fabián Dalibor Sc:3
Duben Holinka Pavel 1:3
Duben Marek Roman 3:2
Duben Zvěřinský Martin 2:3
Duben Prucek Milan 0:3
Březen Krejčí Miroslav 3:1
Březen Kočvara Jan 3:1
Březen Grigar Martin 3:2
Březen Brynda Pavel 3:1
Únor Jašek Jakub 3:2
Únor Hvolka Tomáš 3:2
Únor Kubínek David 2:3
Únor Nesrsta Petr 3:Sc
Únor Vlček Michal 3:1
Leden Vavřínek Martin 3:Sc
Leden Mihulová Klára Sc:3
Leden Drga Radim Sc:3
Leden Fleško Jaroslav Sc:3
Leden Marek Roman Sc:3
Listopad Holuša Petr 3:1
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Sobek Tomáš 3:1
Listopad Medek Petr 3:1
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Říjen Kubínek David Sc:3
Říjen Malík Karel 3:1
Říjen Vojtovič Daniel 3:0 1