9dccf22ec8eaca868e8adc8dec43a934fcc98463_small

Lerch Ivan

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 42 6 34 28 14.29%
2016/2017 44 23 21 13 52.27%
2015/2016 44 20 23 15 45.45%
2014/2015 47 18 29 3 38.30%
2013/2014 45 22 23 4 48.89%
2012/2013 40 22 18 1 55.00%
2011/2012 40 29 11 0 72.50%
Celkem: 302 140 159 64 46.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červen Vašíček Petr Sc:3
Červen Jaššo Petr Sc:3
Červen Brožek Václav Sc:3
Květen Štěpnička Jan Sc:3
Květen Martinková Terezie Sc:3
Květen Žurková Lenka Sc:3
Duben Škapa Jiří Sc:3
Duben Rechtoris David Sc:3
Duben Řeháček Petr Sc:3
Duben Langrová Pavlína Sc:3
Duben Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Březen Demian Matúš 3:1
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Bělíčková Petra 0:3
Březen Jaššo Petr 3:Sc
Únor Ryšavý Filip Sc:3
Únor Lampa Tomáš Sc:3
Únor Sikora Jiří Sc:3 1
Únor Bradáč Martin Sc:3
Leden Hýža David Sc:3
Leden Kutěj Honza Sc:3 1
Leden Rucký Daniel 2:3
Leden Ludvík Pavel Sc:3
Prosinec Kazík Viťa 3:Sc
Prosinec Ludvík Pavel Sc:Sc
Prosinec Jüttnerová Sandra Sc:3
Prosinec Massignan Larry Sc:3
Prosinec Dominec Miroslav Sc:3
Listopad Kučeja Václav 1:3
Listopad Brodová Barbora 2:3
Listopad Filipčík Pavel Sc:Sc
Listopad Riger Břetislav 2:3
Říjen Kučeja Václav Sc:3
Říjen Kantor Martin Sc:3
Říjen Kubíček Michal Sc:3
Říjen Kazík Viťa Sc:3
Říjen Jašek Jakub 0:3
Září Grochal Petr 2:3
Září Filipčík Pavel 2:3
Září Riger Břetislav 3:1
Září Kutěj Honza 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Taraba Róbert Sc:3
Červenec/Srpen Riger Břetislav 3:Sc 1
Červenec/Srpen Tesař Martin 3:Sc
Červenec/Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červen Kazík Viťa 3:Sc
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Kučeja Václav 0:3
Červen Hamřík Milan 2:3
Květen Kutěj Honza 3:Sc 1
Květen Brodová Barbora 0:3
Květen Hulík Radim 3:2
Květen Mohyla Emil 3:1
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Ludvík Pavel 3:1
Duben Škapa Jiří 3:1 1
Duben Taraba Róbert 3:1
Březen Větrovský Lukáš 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 2:3
Březen Hýža David 3:2
Březen Weiss Marek 3:1
Únor Štefánek Antonín Sc:3 1
Únor Ludvík Pavel Sc:3
Únor Grochal Petr Sc:3
Únor Stypa Kamil Sc:3
Leden Bystřičan Jiří Sc:3
Leden Šír Robin Sc:3
Leden Hulík Radim Sc:3
Leden Jüttnerová Sandra Sc:3
Prosinec Nesrsta Petr Sc:3
Prosinec Kutěj Honza Sc:3 1
Prosinec Bartosz Tomáš Sc:3
Prosinec Dehner Marcel Sc:3
Listopad Hamřík Milan 2:3
Listopad Grochal Petr 3:1
Listopad Dehner Marcel 3:1
Listopad Šeděnka Milan 2:3
Říjen Šimeček Petr 2:3
Říjen Šeděnka Milan 1:3
Říjen Fabián Dalibor 3:Sc
Říjen Tesař Martin 3:2
Září Dehner Marcel 3:2
Září Filipčík Pavel 3:1
Září Šubert Roman 3:0
Září Hvolka Tomáš 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krišica Petr Sc:3
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:2
Červenec / Srpen Uhlíř Adam Sc:3
Červenec / Srpen Šír Robin Sc:3
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Juránek Filip 3:Sc
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Andiel Josef Sc:3
Květen Filipčík Pavel Sc:3
Květen Šeděnka Milan Sc:3 1
Květen Šubert Roman Sc:3
Květen Grigar Martin 3:Sc
Duben Jašek Jakub 0:3
Duben Holík Pavel 1:3
Duben Šimeček Petr 0:3
Duben Wolf Sebastian 0:3
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Filipčík Pavel 3:1
Březen Žák Zdeněk 0:3
Březen Nesrsta Petr 3:2
Únor Kučeja Václav 3:1
Únor Grigar Martin 3:2
Únor Bartusek Jirka 1:3
Únor Badalová Veronika 2:3
Leden Filipčík Pavel 3:2
Leden Šeděnka Milan 1:3
Leden Klimíček Igor 3:2
Leden Žák Zdeněk 1:3
Prosinec Krišica Petr 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 3:2
Prosinec Riger Břetislav 3:1
Listopad Hýža David 3:0
Listopad Šrámek Fredy 3:Sc 1
Listopad Rechtoris David 3:0
Listopad Nový Jan 3:Sc
Říjen Šubert Roman Sc:3
Říjen Apl Roman Sc:3
Říjen Dehner Marcel Sc:3
Říjen Uhlíř Adam Sc:3
Září Bartosz Tomáš Sc:3
Září Brynda Pavel Sc:Sc
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Urban Viktor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šubert Roman Sc:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 3:2
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil Sc:3
Červen Žák Zdeněk 1:3
Červen Badalová Veronika 2:3
Červen Urban Viktor 0:3
Červen Fabián Dalibor 2:3
Květen Holík Pavel 3:1
Květen Kantor Martin 2:3
Květen Nesrsta Petr 2:3
Květen Hlisnikovský Petr 2:3
Duben Jančar Tomáš 3:2
Duben Bartosz Tomáš 3:2
Duben Kučeja Václav 3:2
Duben Šeděnka Milan 2:3
Březen Přeček Martin 0:3
Březen Nesrsta Petr 3:1
Březen Jašek Jakub 0:3
Březen Šimeček Petr 1:3
Únor Bartosz Tomáš 2:3
Únor Grigar Martin 2:3
Únor Urban Viktor 3:2
Únor Apl Roman 3:1
Leden Jašek Jakub 2:3
Leden Badalová Veronika 2:3 1
Leden Fabián Dalibor 3:2
Leden Tesař Martin 1:3
Leden Šeděnka Milan 1:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 1:3
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Prosinec Nesladek Petr 1:3
Prosinec Přeček Martin 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Listopad Mohyla Emil 3:1
Listopad Hamřík Milan 3:1
Listopad Dehner Marcel 3:1
Listopad Černý Martin 0:3
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Nesladek Petr 1:3
Říjen Hlisnikovský Petr 1:3
Říjen Jašek Jakub 2:3
Říjen Hošek Pavel 3:Sc
Září Hvolka Tomáš 2:3 2
Září Černý Martin 3:Sc
Září Grigar Martin 3:2
Září Hamřík Milan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Raška Petr 3:1
Červen Urban Viktor 1:3
Červen Kučeja Václav 3:2
Červen Hruzík Radim 3:2
Červen Kříbek Jarda 3:1
Květen Kantor Martin 0:3
Květen Šrámek Fredy 3:1
Květen Mach Vladimír 3:Sc 2
Květen Holubec Jaromír 3:1
Duben Hamřík Milan 0:3
Duben Hanusek Jaroslav Sc:3
Duben Juránek Filip Sc:3
Duben Pleyer Lukáš Sc:3
Duben Kašpar Luděk 3:1
Březen Nesladek Petr 0:3
Březen Kříbek Jarda 3:1
Březen Šeděnka Milan 0:3
Březen Bartosz Tomáš 1:3
Březen Mohyla Emil 1:3
Únor Badalová Veronika 2:3
Únor Hvolka Tomáš 0:3
Únor Jašek Jakub 1:3
Únor Hošek Pavel 1:3
Únor Přeček Martin 3:0
Leden Brynda Pavel 3:2
Leden Hubert Lukáš 3:Sc
Leden Bartosz Tomáš 3:2
Leden Mohyla Emil 3:1
Leden Nesrsta Petr 3:2
Prosinec Kratochvíl Michal 0:3
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Přeček Martin 2:3
Prosinec Tesař Martin Sc:3
Listopad Šimeček Petr 0:3
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Listopad Trojka Aleš 3:1
Říjen Tesař Martin 3:2
Říjen Badalová Veronika 2:3
Říjen Zrasták Robert 3:2
Říjen Dehner Marcel 3:1
Září Hubert Lukáš 3:1
Září Hlisnikovský Petr 0:3
Září Brynda Pavel 3:0 1
Září Mohyla Emil 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holuša Marek 3:1
Červen Vojtovič Daniel 0:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Sikora Radim 3:1
Květen Kubíček Aleš 3:1 1
Květen Hvolka Tomáš 2:3
Květen Hubert Lukáš 1:3
Květen Sobek Tomáš 3:2
Duben Hlisnikovský Petr 3:1
Duben Přeček Martin 1:3
Duben Badalová Veronika 3:1
Duben Šimeček Petr 2:3
Březen Brynda Pavel 3:1
Březen Tesař Martin 1:3
Březen Matějašek David 3:0
Březen Mohyla Emil 1:3
Únor Hošek Pavel 1:3 1
Únor Švidrnoch Marek 3:1
Únor Kubíček Aleš Sc:3 1
Únor Hruzík Radim 3:0
Leden Tesař Martin 2:3
Leden Hlisnikovský Petr 1:3
Leden Sobek Tomáš 0:3
Leden Křetinský David 3:1
Prosinec Wrona Tomáš 3:1 2
Prosinec Konečný Kamil 3:1
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:1
Prosinec Šimeček Petr 2:3 1
Listopad Brynda Pavel 0:3
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Jašek Jakub 1:3
Listopad Fabián Dalibor 1:3
Říjen Badalová Veronika 3:2
Říjen Hartmann Silvie 3:1
Říjen Grigar Martin 3:2
Říjen Kupka Jaroslav 3:2
Září Bartusek Jirka 3:1
Září Karpeta Petr 3:2
Září Konečný Kamil 0:3
Září Medek Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Červen Hvolka Tomáš 0:3
Červen Sobek Tomáš 0:3
Červen Trojka Aleš 3:Sc 1
Květen Hubert Lukáš 3:1 1
Květen Karpeta Petr 2:3 1
Květen Brynda Pavel 1:3 1
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Duben Větrovský Lukáš 2:3 2
Duben Kubínek David 3:Sc
Duben Křetinský David 3:2 2
Duben Kubíček Michal 3:2 1
Březen Bartosz Tomáš 3:1 2
Březen Medek Petr 1:3
Březen Slunský Petr 3:0
Březen Broda Kamil 2:3 2
Únor Broda Kamil 3:0 2
Únor Ochonski Zdenek 3:0 1
Únor Mořkovský Vojtěch 1:3 1
Leden Rašková Lenka 3:2 2
Leden Hájek Jiří 3:2 2
Leden Kašpar Luděk 3:1
Leden Strachala David 3:1
Prosinec Šrámek Fredy 2:3
Prosinec Mechelová Gabriela 3:1 2
Prosinec Missigová Šárka 3:1 2
Prosinec Rašková Lenka 3:1
Listopad Karpeta Petr 2:3
Listopad Kocián Martin 2:3 1
Listopad Hájek Jiří 3:0
Listopad Bartusek Jirka 3:1 1
Říjen Riger Břetislav 3:1
Říjen Pučan Jan 3:Sc
Říjen Mechelová Gabriela 3:2 1
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Září Mořkovský Vojtěch 3:1
Září Missigová Šárka 3:1
Září Raška Petr 3:1
Září Peroutík Jiří 3:1 1
Září Langrová Pavlína 3:1