Avatars_small

Řeháček Petr

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 56 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 11 4 7 2 36.36%
2018/2019 46 18 28 9 39.13%
2017/2018 26 12 14 2 46.15%
Celkem: 83 34 49 13 40.96%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Osadnik Petr 2:3
Listopad Vlček Lukáš
Listopad Skipalová Sabina 2:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana
Listopad Jančíková Marie 3:0
Říjen Salva Jaroslav 0:3
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Říjen Jančíková Marie 2:3
Říjen Mikesková Adéla 3:Sc
Září Bajgar Václav 0:3
Září Šlachta Michal 3:Sc
Září Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Září Vlček Lukáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bělíčková Petra Sc:3
Červenec / Srpen Jančíková Marie 3:0
Červenec / Srpen Malý Milan 1:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 1:3
Červen Bělíčková Petra 1:3
Červen Mikesková Adéla 3:Sc
Červen Martinková Terezie 3:Sc
Červen Pácl Petr 3:Sc
Květen Sikora Jiří Sc:3
Květen Střondala Tomáš Sc:3
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Lampa Tomáš Sc:3
Duben Vlček Lukáš 3:0
Duben Mikesková Adéla 2:3
Duben Jančíková Marie 3:0
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Střondala Tomáš 1:3
Březen Čada Josef 0:3
Březen Bělíčková Petra 3:Sc
Březen Krejcha Martin 0:3
Únor Žurková Lenka Sc:3
Únor Krejčí Roman Sc:3
Únor Langrová Pavlína Sc:3
Únor Bělíčková Petra Sc:3
Leden Zvereaca Dmitrii 0:3
Leden Žák Igor 1:3
Leden Jančíková Marie 3:0
Leden Ludvík Pavel 0:3
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Brožek Václav 3:0
Prosinec Malý Milan 0:3
Prosinec Langrová Pavlína 1:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Žurková Lenka 3:1
Listopad Pácl Petr 3:2
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc
Listopad Jančíková Marie 3:0
Říjen Brožek Václav 3:0
Říjen Jančíková Marie 3:0
Říjen Štěpnička Jan 0:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Malý Milan 0:3
Září Brožek Václav 3:Sc
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Martinková Terezie 2:3
Září Langrová Pavlína 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Spáčil David Sc:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec / Srpen Langrová Pavlína Sc:3
Červenec / Srpen Krejcha Martin 3:Sc
Červen Broda Kamil 3:Sc
Červen Martinková Terezie 0:3
Červen Ryšavý Filip 3:Sc
Červen Fiala Lukáš 0:3
Květen Spáčil David 0:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Demian Matúš 1:3
Duben Langrová Pavlína 3:2
Duben Šandová (Myšková) Hana 1:3
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Rechtoris David 0:3
Duben Škapa Jiří 0:3
Březen Jeřábek Libor 1:3
Březen Vlček Lukáš 3:0
Březen Tesař Petr 3:0
Březen Vašíček Petr 3:2
Březen Fiala Lukáš 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Partyš František 3:Sc
Únor Pácl Petr 0:3
Únor Spáčil David 0:3