Avatars_small

Jančíková Marie


Začátky jsou těžké! :)

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví žena
Věk 38 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 31 15 16 0 48.39%
2018/2019 42 7 34 1 16.67%
Celkem: 73 22 50 1 30.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Krejčí Roman 3:1
Červenec - Srpen Langrová Pavlína
Červenec - Srpen Papayova Pavla 3:1
Březen-Červen Bystřičan Petr 3:0
Březen-Červen Žurková Lenka 3:0
Březen-Červen Krejčí Roman 3:Sc
Březen-Červen Vítek Lukáš 1:3
Únor Kokošek Michael 1:3
Únor Žák Igor 1:3
Únor Skipalová Sabina 3:2
Únor Švidrnoch Marek 2:3
Leden Krejčí Roman 2:3
Leden Střondala Tomáš 3:1
Leden Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Prosinec Černá Michaela 3:2
Prosinec Žurková Lenka 0:3
Prosinec Vlček Lukáš 1:3
Prosinec Bystřičan Petr 3:Sc
Listopad Skipalová Sabina 3:0
Listopad Osadnik Petr 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 0:3
Listopad Vlček Lukáš 3:0
Listopad Řeháček Petr 0:3
Říjen Zvereaca Dmitrii 0:3
Říjen Mikesková Adéla 0:3
Říjen Salva Jaroslav 0:3
Říjen Řeháček Petr 3:2
Září Nový Jan 3:Sc
Září Skipalová Sabina 1:3
Září Spaček Michal 0:3
Září Bystřičan Petr 3:0
Září Broda Kamil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malý Milan 2:3
Červenec / Srpen Řeháček Petr 0:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 0:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 1:3
Červen Vlček Lukáš 3:0
Červen Skipalová Sabina 3:2
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 0:3
Květen Spáčil David 3:Sc
Květen Bělíčková Petra 1:3
Květen Čada Josef 1:3
Květen Zvereaca Dmitrii 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Vlček Lukáš 3:2
Duben Řeháček Petr 0:3
Duben Mikesková Adéla 0:3
Březen Krejčí Roman 1:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Březen Pácl Petr Sc:Sc
Březen Skipalová Sabina 2:3
Únor Mikesková Adéla 0:3
Únor Vlček Lukáš 1:3
Únor Čada Josef 0:3
Leden Žák Igor 1:3
Leden Ludvík Pavel 0:3
Leden Zvereaca Dmitrii 0:3
Leden Řeháček Petr 0:3
Prosinec Žurková Lenka 0:3
Prosinec Vlček Lukáš 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 1:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 0:3
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc
Listopad Pácl Petr 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Žurková Lenka 0:3
Listopad Řeháček Petr 0:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Řeháček Petr 0:3
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Štěpnička Jan 0:3
Říjen Brožek Václav 0:3