97edf9d5255143297757c3a72859ac7d16fc82a2_small

Jančíková Marie


I ♥ SQUASH

Skupina Mistři 1B
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 21 10 11 0 47.62%
2022/2023 45 23 22 0 51.11%
2021/2022 45 18 26 1 40.00%
2020/2021 7 2 2 3 28.57%
2019/2020 32 16 16 0 50.00%
2018/2019 42 7 34 1 16.67%
Celkem: 192 76 111 5 39.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Dehner Marcel
Únor Holík Pavel
Únor Duda Jiří
Únor Dvořák Michal 0:3
Leden Burian Tomáš 3:1
Leden Štefánek Antonín 0:3
Leden Pískala Jan 3:2
Leden Kučeja Václav 3:Sc
Prosinec Vítek Lukáš 3:1
Prosinec Pernica David 1:3
Prosinec Stupka Lukáš 0:3
Prosinec Brodová Jana 0:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Klimíček Igor 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 1:3
Listopad Burian Tomáš 2:3
Říjen Holubec Jaromír 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 0:3
Říjen Filipčík Pavel 0:3
Říjen Jašek Jakub 0:3
Září Zrasták Robert 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Střondala Tomáš 3:2
Září Moravec Mojmir 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec + Srpen Holubec Jaromír 1:3
Červenec + Srpen Poloch Martin 3:Sc
Červenec + Srpen Holík Pavel 1:3 1
Červenec + Srpen Šeděnka Milan 2:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Jeřábek Libor 3:Sc
Červen Hanusek Jaroslav 2:3
Červen Žák Igor 3:0
Květen Vašák Lukáš 3:0
Květen Dědek Jiří 0:3
Květen Mikesková Adéla 3:1
Květen Lerch Ivan 1:3
Duben Kocur Aleš 0:3
Duben Vašák Lukáš 3:Sc
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Duben Miskovic Stano 0:3
Březen Holubec Jaromír 1:3
Březen Krňávek Jan 3:0
Březen Pískala Jan 0:3
Březen Krušina Miroslav 3:1
Únor Bystřičan Jiří 1:3
Únor Miskovic Stano 0:3
Únor Pospisil Vladimir 3:Sc
Únor Žák Igor 3:0
Leden Mikesková Adéla 3:1
Leden Moravec Mojmir 3:1
Leden Žurková Lenka 3:Sc
Leden Sendžo Lukáš 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3
Prosinec Zrasták Robert 0:3
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:0 1
Listopad Sendžo Lukáš 3:2
Listopad Pískala Jan 3:1
Listopad Zrasták Robert 2:3
Listopad Hluchník Petr 3:0
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Burian Tomáš 3:0
Říjen Moravec Mojmir 3:1
Říjen Mikesková Adéla 3:0
Říjen Jelínek Jan 3:0
Září Holubec Jaromír 1:3
Září Kašpar Luděk 2:3
Září Vítek Lukáš 0:3
Září Tesař Martin 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Kašpar Luděk 0:3
Červenec - Srpen Mach Vladimír 3:0
Červenec - Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec - Srpen Hanusek Jaroslav 1:3
Červen Klimíček Igor 3:Sc
Červen Holubec Jaromír 0:3
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Skacelik Adam 0:3
Květen Bartusek Jirka 0:3
Květen Vičan Petr 3:Sc
Květen Hulík Radim 3:Sc
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Žák Igor 2:3
Duben Zvereaca Dmitrii 3:1
Duben Pískala Jan 1:3
Březen Bystřičan Jiří 0:3
Březen Filipčík Pavel 1:3
Březen Pospisil Vladimir 0:3
Březen Vičan Petr 0:3
Únor Střondala Tomáš 3:2
Únor Zrasták Robert 3:1
Únor Pískala Jan 3:2
Únor Vítek Lukáš 1:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Leden Krystyn Jan 3:Sc
Leden Žurková Lenka 3:1
Leden Střondala Tomáš 3:1
Leden Tesař Martin 0:3
Prosinec Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Lerch Ivan 1:3
Prosinec Hamřík Milan 0:3
Prosinec Mach Vladimír Sc:Sc
Listopad Hamříková Jarmila 2:3
Listopad Čechák Vojtěch 3:Sc
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 2:3
Říjen Malý Milan 2:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Šnajdr Miroslav 3:1
Říjen Mikesková Adéla 3:1
Září Klimíček Igor 0:3
Září Lerch Ivan 2:3
Září Grigar Martin 0:3
Září Mikesková Adéla 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Lerch Ivan Sc:Sc
Říjen Strnadelová Lucie Sc:Sc
Říjen Hanusek Jaroslav 2:3
Říjen Grigar Martin Sc:Sc
Září Krišica Petr 0:3
Září Bělíčková Petra 3:2
Září Bystřičan Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Krejčí Roman 3:1
Červenec - Srpen Langrová Pavlína 3:0
Červenec - Srpen Papayova Pavla 3:1
Březen-Červen Bystřičan Petr 3:0
Březen-Červen Žurková Lenka 3:0
Březen-Červen Krejčí Roman 3:Sc
Březen-Červen Vítek Lukáš 1:3
Únor Kokošek Michael 1:3
Únor Žák Igor 1:3
Únor Skipalová Sabina 3:2
Únor Švidrnoch Marek 2:3
Leden Krejčí Roman 2:3
Leden Střondala Tomáš 3:1
Leden Zvereaca Dmitrii 3:Sc
Prosinec Černá Michaela 3:2
Prosinec Žurková Lenka 0:3
Prosinec Vlček Lukáš 1:3
Prosinec Bystřičan Petr 3:Sc
Listopad Skipalová Sabina 3:0
Listopad Osadnik Petr 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 0:3
Listopad Vlček Lukáš 3:0
Listopad Řeháček Petr 0:3
Říjen Zvereaca Dmitrii 0:3
Říjen Mikesková Adéla 0:3
Říjen Salva Jaroslav 0:3
Říjen Řeháček Petr 3:2
Září Nový Jan 3:Sc
Září Skipalová Sabina 1:3
Září Spaček Michal 0:3
Září Bystřičan Petr 3:0
Září Broda Kamil 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malý Milan 2:3
Červenec / Srpen Řeháček Petr 0:3
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 0:3
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 1:3
Červen Vlček Lukáš 3:0
Červen Skipalová Sabina 3:2
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 0:3
Květen Spáčil David 3:Sc
Květen Bělíčková Petra 1:3
Květen Čada Josef 1:3
Květen Zvereaca Dmitrii 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Vlček Lukáš 3:2
Duben Řeháček Petr 0:3
Duben Mikesková Adéla 0:3
Březen Krejčí Roman 1:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Březen Pácl Petr Sc:Sc
Březen Skipalová Sabina 2:3
Únor Mikesková Adéla 0:3
Únor Vlček Lukáš 1:3
Únor Čada Josef 0:3
Leden Žák Igor 1:3
Leden Ludvík Pavel 0:3
Leden Zvereaca Dmitrii 0:3
Leden Řeháček Petr 0:3
Prosinec Žurková Lenka 0:3
Prosinec Vlček Lukáš 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 1:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 0:3
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc
Listopad Pácl Petr 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Žurková Lenka 0:3
Listopad Řeháček Petr 0:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Řeháček Petr 0:3
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Štěpnička Jan 0:3
Říjen Brožek Václav 0:3