Avatars_small

Pácl Petr

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 45 14 28 20 31.11%
2017/2018 35 18 15 2 51.43%
2016/2017 21 10 8 9 47.62%
Celkem: 101 42 51 31 41.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Martinková Terezie Sc:3
Červen Mikesková Adéla Sc:3
Červen Bělíčková Petra Sc:3
Červen Řeháček Petr Sc:3
Květen Žurková Lenka Sc:3
Květen Vlček Lukáš Sc:3
Květen Krejčí Roman Sc:3 1
Květen Martinková Terezie 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Duben Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Langrová Pavlína Sc:3
Duben Žurková Lenka Sc:3
Duben Čada Josef Sc:Sc
Duben Skipalová Sabina Sc:3
Březen Skipalová Sabina Sc:3
Březen Krejčí Roman Sc:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:Sc
Březen Jančíková Marie Sc:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Únor Krejcha Martin 3:0
Únor Žák Igor Sc:3
Únor Hanusek Jaroslav 0:3
Únor Malý Milan 0:3
Leden Střondala Tomáš 1:3
Leden Krejcha Martin 3:2
Leden Vlček Lukáš 3:0
Leden Mikesková Adéla 3:0
Leden Žurková Lenka 3:0
Prosinec Čechák Vojtěch 0:3
Prosinec Krejčí Roman 3:Sc
Prosinec Ludvík Pavel 0:3
Listopad Žurková Lenka 1:3
Listopad Jančíková Marie 3:0
Listopad Řeháček Petr 2:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Listopad Šesták Lukáš 3:Sc
Říjen Mikesková Adéla Sc:3
Říjen Vlček Lukáš 3:Sc
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Žurková Lenka 2:3
Září Peterková Ivana Sc:3
Září Malý Milan 0:3
Září Pernica David Sc:3
Září Štěpnička Jan Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Holubec Jaromír 0:3
Duben Ryšavý Filip Sc:Sc
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Duben Broda Kamil Sc:Sc
Březen Rechtoris David 3:1
Březen Malý Milan 3:Sc
Březen Weiss Marek 0:3
Březen Čechák Vojtěch 2:3
Únor Partyš František 3:Sc
Únor Spáčil David 0:3
Únor Řeháček Petr 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:1
Leden Broda Kamil 0:3
Leden Krejcha Martin 3:2
Leden Kvasnička Václav 0:3
Leden Šlachta Michal 0:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Střondala Tomáš 3:1
Prosinec Weiss Marek 0:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Listopad Vašíček Petr 3:1
Listopad Žák Igor 3:1
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Jaššo Petr 3:2 1
Říjen Koprajda Michal 2:3
Říjen Žák Igor 3:Sc
Září Jaššo Petr 3:1
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Ryšavý Filip 0:3
Září Harastej Luboš 3:Sc
Září Kovaříková Jana 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Malý Milan 3:2
Červenec/Srpen Tesař Petr Sc:3
Červenec/Srpen Milota Radek 3:Sc
Červenec/Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červen Žurková Lenka Sc:Sc
Červen Peterková Andrea Sc:Sc
Červen Malý Milan Sc:Sc
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Krejcha Martin Sc:3
Květen Ludvík Pavel Sc:3
Květen Střondala Tomáš Sc:3
Květen Rechtoris David Sc:3
Květen Hanusek Jaroslav 0:3
Duben Tančiboková Natalie 3:0
Duben Langrová Pavlína 3:0
Duben Jeřábek Libor 3:0
Duben Peterková Andrea 3:0
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Tesař Petr 3:0
Březen Krejcha Martin 3:Sc
Březen Mach Vladimír 3:Sc