5b0f021986a544d2ef05f2508c91bff5323635d3_small

Vašíček Petr

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 13 1 12 8 7.69%
2017/2018 50 10 33 21 20.00%
2016/2017 45 11 31 12 24.44%
2015/2016 42 12 27 13 28.57%
2014/2015 44 8 35 11 18.18%
Letní squashování 2014 6 1 5 0 16.67%
2012/2013 35 3 30 26 8.57%
2011/2012 41 7 34 5 17.07%
2010/2011 19 6 13 2 31.58%
Celkem: 295 59 220 98 20.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Jeřábek Libor Sc:3
Listopad Čechák Vojtěch Sc:3
Listopad Malý Milan Sc:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Říjen Žurková Lenka 1:3
Říjen Žák Igor 0:3
Říjen Mikesková Adéla Sc:3
Říjen Pácl Petr 0:3
Říjen Vlček Lukáš Sc:3
Září Martinková Terezie Sc:3
Září Řeháček Petr Sc:3
Září Langrová Pavlína Sc:3
Září Brožek Václav 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Demian Matúš Sc:3
Červenec / Srpen Tesař Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Mikesková Adéla Sc:Sc
Červen Jaššo Petr Sc:Sc
Červen Lerch Ivan 3:Sc
Červen Dolkoš Dominik 3:Sc
Červen Brožek Václav Sc:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Květen Demian Matúš Sc:Sc
Květen Spáčil David 0:3
Květen Řeháček Petr Sc:3
Duben Fiala Lukáš Sc:3
Duben Dolkoš Dominik 0:3
Duben Žák Igor 0:3
Duben Mikesková Adéla 3:Sc
Duben Jaššo Petr 3:Sc
Březen Tesař Petr Sc:3
Březen Fiala Lukáš Sc:Sc
Březen Vlček Lukáš 3:1
Březen Řeháček Petr 2:3
Březen Jeřábek Libor 0:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 2:3
Únor Fiala Lukáš 3:Sc
Únor Žurková Lenka 3:Sc
Únor Nový Jan 0:3
Leden Čechák Vojtěch Sc:3
Leden Weiss Marek Sc:3
Leden Rechtoris David Sc:3
Leden Sikora Jiří Sc:3
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:Sc
Prosinec Malý Milan 0:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Koprajda Michal Sc:3
Prosinec Ryšavý Filip Sc:3
Listopad Pácl Petr 1:3
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Pavlusová Kateřina 3:Sc
Listopad Žák Igor 0:3
Říjen Pácl Petr 0:3
Říjen Koprajda Michal Sc:3
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Žák Igor 2:3
Říjen Jaššo Petr 0:3
Září Vacková Klára Sc:3
Září Netolička Jan 0:3
Září Krejčí Miroslav 0:3
Září Větrovský Lukáš Sc:3
Září Apl Roman 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Rechtoris David 0:3
Červenec/Srpen Pelech Michal Sc:3
Červenec/Srpen Vacková Klára Sc:3
Červenec/Srpen Peterková Andrea 3:Sc
Červenec/Srpen Bradáč Martin 0:3
Červen Vacková Klára Sc:3
Červen Jeřábek Libor Sc:3
Červen Tesař Petr Sc:3
Červen Fiala Lukáš 0:3
Červen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Peterková Andrea 3:1
Květen Vacková Klára 3:0
Květen Weiss Marek 0:3
Květen Ryšavý Filip 0:3
Duben Malý Milan 0:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Žurková Lenka 3:2
Duben Vacková Klára 3:0
Duben Hýža David 0:3
Březen Bělíčková Petra 3:Sc
Březen Milota Radek Sc:3
Březen Žurková Lenka 0:3
Březen Nový Jan 0:3
Únor Větrovský Lukáš 0:3
Únor Krejcha Martin 0:3
Únor Ryšavý Filip 0:3
Leden Škapa Jiří 3:Sc 1
Leden Hýža David 0:3
Leden Milota Radek 3:Sc
Leden Peterková Andrea 3:0
Prosinec Ryšavý Filip Sc:Sc
Prosinec Žák Igor 0:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:Sc
Prosinec Bělíčková Petra Sc:3 1
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Listopad Nový Jan 0:3
Listopad Netolička Jan 0:3
Listopad Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Netolička Jan 0:3
Říjen Malý Milan 0:3
Říjen Langrová Pavlína 0:3
Září Fiala Lukáš 0:3
Září Malý Milan Sc:Sc
Září Farník Michal 0:3
Září Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malý Milan 3:Sc
Červenec / Srpen Brodová Barbora 3:Sc 2
Červenec / Srpen Mareš Ondřej Sc:Sc
Červen Sikora Jiří Sc:3
Červen Balus Pavel Sc:3
Červen Brozek Tomas Sc:3
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Květen Brodová Barbora Sc:3
Květen Střondala Tomáš 0:3
Květen Weiss Marek 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Čada Josef 3:Sc
Duben Lampa Tomáš 0:3
Duben Linzer Kamila 0:3
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Krejcha Martin 1:3
Březen Juránek Filip 0:3
Březen Kovaříková Jana Sc:3
Únor Střondala Tomáš 0:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Malý Milan 3:Sc
Únor Brodová Barbora Sc:3
Leden Langrová Pavlína 0:3
Leden Weber Michal 3:Sc
Leden Marek Petr 3:Sc 1
Prosinec Čada Josef Sc:3
Prosinec Janošíková Zuzana Sc:Sc
Prosinec Czopik Jan Sc:Sc
Prosinec Gorecki Pavel 3:Sc
Listopad Krejcha Martin 0:3
Listopad Gorecki Petr 3:Sc
Listopad Fusík Maik 3:Sc
Listopad Lasoň Jaroslav Sc:3
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Gorecki Petr 1:3
Říjen Langrová Pavlína 2:3
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Září Linzer Kamila 0:3
Září Wollmann Petr 3:Sc
Září Kovaříková Jana 0:3
Září Langrová Pavlína 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kratochvíl Michal Sc:3
Červenec / Srpen Špalt Libor 3:1
Červenec / Srpen Machová Tereza 2:3
Červenec / Srpen Uhřík Libor 2:3
Červen Krejčová Hana Sc:3
Červen Langrová Pavlína 0:3
Červen Taraba Róbert 0:3
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Rechtoris David Sc:3
Duben Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Binek Zdenek 0:3
Duben Wollmann Petr Sc:Sc
Duben Lukšová Pavla 0:3
Březen Šrámek Fredy 3:Sc
Březen Linzer Kamila 0:3
Březen Langrová Pavlína 1:3
Březen Balus Pavel 0:3
Únor Linzer Kamila 0:3
Únor Lukšová Pavla 0:3
Únor Gorecki Petr 0:3
Únor Bělíčková Petra 1:3
Leden Krišica Petr Sc:3
Leden Uhřík Libor 0:3
Leden Jüttnerová Sandra Sc:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 1:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Prosinec Wollmann Petr 0:3
Prosinec Holík Pavel 0:3
Prosinec Krejcha Martin 0:3
Listopad Linzer Kamila 0:3
Listopad Andiel Josef 0:3
Listopad Sikora Jiří Sc:3
Listopad Malý Milan 3:Sc 1
Říjen Langrová Pavlína Sc:3
Říjen Kozelský Michal 3:Sc
Říjen Hýža David 0:3
Říjen Krejčová Hana 0:3
Září Gamrot Daniel Sc:3
Září Bělíčková Petra 0:3
Září Hálek David 0:3
Září Čada Josef 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Apl Roman 0:3
Srpen Schreiber Jan 0:3 1
Srpen Hýža David 0:3
Červenec Stuchlík Ondřej 3:Sc
Červenec Hálek David 0:3
Červenec Ondrušová Zuzana 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hrudová Iva Sc:3
Červen Hasmanda Robert Sc:Sc
Červen Grygar Jiri Sc:3
Květen Lasoň Jaroslav Sc:3
Květen Hrudová Iva 3:Sc
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Duben Binek Zdenek Sc:3
Duben Adámek David Sc:3
Duben Čada Josef Sc:3
Březen Jaššo Petr Sc:3
Březen Langrová Pavlína Sc:3
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Kubínek David 3:Sc
Únor Beneš Tomáš 0:3
Únor Čmuchová Klára Sc:3
Leden Jüttnerová Sandra Sc:3 1
Leden Bělíčková Petra 1:3 2
Leden Klimková Lucie 0:3
Leden Tomášková Markéta 0:3
Prosinec Langer Michaela 2:3
Prosinec Štelar Petr Sc:3
Prosinec Hasmanda Robert Sc:3
Prosinec Papřok Ondřej 1:3
Listopad Balus Pavel Sc:3
Listopad Kubíček Michal Sc:3
Listopad Spáčil David Sc:Sc
Listopad Hamřík Milan Sc:3
Říjen Rechtoris David Sc:3
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Bystroň Jan Sc:3
Říjen Frnka Viktor 3:Sc 1
Září Bělíčková Petra Sc:3
Září Čmuchová Klára Sc:3
Září Hamříková Jarmila Sc:3
Září Adámek David Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Petrák Eduard 1:3
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Eichingerová Zlata 3:0
Červen Zobal Martin 0:3
Květen Mrowiec Jakub Sc:3 1
Květen Hamřík Milan 0:3
Květen Lasoň Jaroslav 0:3
Květen Čechák Martin 0:3
Duben Mrowiec Jakub Sc:3
Duben Kašparová Linda Sc:3
Duben Langrová Pavlína Sc:3
Duben Hasmanda Robert 0:3
Březen Rašková Lenka 0:3
Březen Langer Petr 0:3
Březen Spáčil David 1:3 1
Březen Kašparová Linda 3:Sc
Březen Hasmanda Robert 0:3 1
Únor Mrowiec Jakub 0:3 1
Únor Langer Michaela 1:3
Únor Palánková Andrea 3:Sc
Únor Vavřička Karel 3:Sc 1
Únor Hlisnikovský Petr 0:3
Leden Šimeček Petr 0:3 2
Leden Peroutík Jiří 1:3 1
Leden Kašparová Linda 3:Sc
Prosinec Spáčil David 0:3
Prosinec Čmuchová Klára 0:3
Prosinec Janošíková Zuzana 1:3
Prosinec Langer Michaela 0:3
Listopad Forgačová Aneta 0:3
Listopad Jaššo Petr 3:Sc
Listopad Langer Petr 0:3
Listopad Strachala David 0:3 1
Říjen Langer Michaela 0:3
Říjen Adámek David 1:3 1
Říjen Peroutík Jiří 0:3
Říjen Spáčil David 1:3
Září Hill Martin 0:3 1
Září Pešl Vítek 3:Sc
Září Badalová Veronika 0:3 1
Září Mrowiec Jakub 0:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Plaček Václav 0:3 1
Červen Čmuchová Klára 3:Sc
Červen Pešl Vítek 0:3 1
Červen Veselský Petr 1:3
Červen Jaššo Petr 1:3
Květen Žůrek Vladimír Sc:3
Květen dich din 3:Sc
Květen Sládek Jaromír 3:Sc
Květen Pučan Jan Sc:3 1
Duben Beer Jaroslav 0:3
Duben Kmin DJ 3:Sc 1
Duben Jaššo Petr 1:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 0:3
Březen Vrzgula Jan 3:Sc 1
Březen Přeček Martin 0:3 1
Březen Jüttnerová Sandra 0:3
Únor Vrzgula Jan 3:Sc
Únor Šandová (Myšková) Hana 0:3
Únor Lukšová Pavla 0:3