Avatars_small

Lukšová Pavla

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví žena
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 38 14 24 8 36.84%
2010/2011 30 14 16 2 46.67%
Celkem: 68 28 40 10 41.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Břetislav Sc:3
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Adámek David Sc:3
Květen Sikora Jiří Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3
Květen Peroutík Jiří 0:3 1
Duben Langer Michaela 3:2 2
Duben Šimek Martin 3:Sc
Duben Bělíčková Petra Sc:3
Duben Čmuchová Klára 3:Sc
Duben Migdalová Markéta 3:0 1
Březen Weber Michal 3:Sc
Březen Harastej Luboš 3:2
Březen Vavřička Karel 0:3 1
Březen Bělíčková Petra 3:1 2
Březen Bystřičan Jiří 1:3 1
Únor Peroutík Jiří 1:3
Únor Hamřík Milan 0:3
Únor Harastej Luboš 3:2
Únor Kubíček Michal 0:3
Leden Lázenský Jan 3:Sc
Leden Menšík Petr 2:3 1
Leden Harastej Luboš 3:0 1
Prosinec Kocián Martin Sc:3
Prosinec Kupka Jaroslav Sc:3
Prosinec Balus Pavel 2:3
Prosinec Střondala Tomáš 0:3 2
Listopad Langer Michaela 3:0
Listopad Čmuchová Klára 3:1 2
Listopad Hasmanda Robert 2:3
Listopad Šimek Martin 3:0
Listopad Plaček Václav 1:3 2
Říjen Karpeta Petr 0:3
Říjen Jüttnerová Sandra 1:3
Říjen Kašpar Luděk 0:3
Říjen Klimková Lucie 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hájková Hana 3:Sc
Červen Mrowiec Jakub 3:1 4
Červen dich din 3:Sc 1
Červen Adámek David 3:0 1
Květen Vrzgula Jan 3:2 1
Květen Matějašek David Sc:3
Květen Slunský Petr Sc:3 1
Květen Riger Stanislav 0:3
Duben Sládek Jaromír 3:Sc
Duben Hájková Hana 3:0 1
Duben Kuchař Marek 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Kašparová Linda 0:3
Březen Ječmínek Martin 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Únor Vrzgula Jan 3:Sc 1
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Šandová (Myšková) Hana 0:3
Leden Vyskočil Stanislav 0:3
Leden Balus Pavel 0:3
Leden Přeček Martin 3:2 2
Leden Vrága Lukáš 0:3
Listopad Mechelová Gabriela 0:3 2
Listopad Jaššo Petr 1:3
Listopad Lázenský Jan 1:3 1
Listopad Samek Petr 0:3
Říjen Bajer Radim 0:3
Říjen Siepaková Soňa 3:Sc
Říjen Daněk Aleš 3:1 1
Říjen Wrona Jakub 3:1 3