Avatars_small

Matějašek David

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 26 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 8 0 8 6 0.00%
2013/2014 38 19 19 4 50.00%
2012/2013 46 22 23 1 47.83%
2011/2012 40 23 16 2 57.50%
2010/2011 32 18 14 0 56.25%
Celkem: 164 82 80 13 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Jančar Tomáš Sc:3
Říjen Žváček Jiří Sc:3
Říjen Štefaník Martin Sc:3
Říjen Rechtoris David Sc:3
Září Zrasták Robert Sc:3
Září Apl Roman 0:3
Září Bystroň Jan Sc:3
Září Dehner Marcel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Grigar Martin 3:Sc
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Duben Bartusek Jirka Sc:3
Duben Černý Martin Sc:3
Duben Nesrsta Petr Sc:3
Březen Riger Břetislav 3:0
Březen Nesrsta Petr 0:3
Březen Krišica Petr 3:0
Březen Hanusek Jaroslav 3:1
Březen Hruzík Radim 0:3
Únor Šrámek Fredy 3:1
Únor Hubert Lukáš 3:2
Únor Nesladek Petr 0:3
Únor Kučeja Václav 0:3
Únor Gaura Jiří 1:3
Leden Krišica Petr 1:3
Leden Pleyer Lukáš 3:0
Leden Grigar Martin 3:0
Leden Zrasták Robert 1:3
Leden Karpeta Petr 3:Sc
Prosinec Dehner Marcel 3:2
Prosinec Slunský Petr 3:1
Prosinec Žváček Jiří 3:2
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Prosinec Hamřík Milan 2:3
Listopad Beneš Vojtěch 3:0
Listopad Koutný Jakub 3:Sc
Listopad Raška Petr 3:0
Listopad Bystroň Jan 3:2
Říjen Černý Martin 1:3
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Mechelová Gabriela 3:1
Říjen Bystřičan Jiří 0:3
Říjen Karpeta Petr 0:3
Září Bartusek Jirka 0:3
Září Badalová Veronika 1:3
Září Přeček Martin 0:3
Září Šrámek Fredy 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesrsta Petr 0:3
Červen Medek Petr 1:3
Červen Švidrnoch Marek 2:3
Červen Šrámek Fredy 3:2
Červen Krišica Petr 3:1
Květen Křižka Radek 3:1
Květen Hruzík Radim 1:3
Květen Žváček Jiří 3:2
Květen Langer Petr 3:0
Duben Broda Kamil 0:3
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Duben Kašpar Luděk 3:1
Duben Krišica Petr 1:3
Duben Prokop David Sc:Sc
Březen Tesař Martin 0:3
Březen Mohyla Emil 3:2
Březen Lerch Ivan 0:3
Březen Brynda Pavel 0:3
Únor Broda Kamil 3:0 1
Únor Prokop David 3:2
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Bartusek Jirka 0:3
Únor Žváček Jiří 3:1
Leden Křižka Radek 3:0
Leden Švidrnoch Marek 1:3
Leden Nesrsta Petr 0:3
Leden Mořkovský Vojtěch 3:0
Leden Čechák Martin 3:1
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Slunský Petr 3:Sc 2
Prosinec Přeček Martin 0:3
Prosinec Bartusek Jirka 1:3
Prosinec Medek Petr 3:2
Listopad Hruzík Radim 0:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:2
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Wrona Tomáš 0:3 2
Listopad Šrámek Fredy 2:3 2
Říjen Mrowiec Jakub 3:0
Říjen Wrona Tomáš 0:3
Říjen Missigová Šárka 3:0
Říjen Apl Roman 3:1
Září Zrasták Robert 1:3
Září Hruzík Radim 0:3
Září Kupka Jaroslav 1:3
Září Mořkovský Vojtěch 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Balus Pavel 3:Sc
Červen Missigová Šárka Sc:Sc
Červen Vrága Lukáš 3:2
Červen Folwarczny Jan 1:3
Květen Hruzík Radim 0:3
Květen Švidrnoch Marek 1:3
Květen Žváček Jiří 3:1
Květen Hájek Jiří Sc:3 1
Duben Bergel Pavel 2:3
Duben Mechelová Gabriela 3:1
Duben Ochonski Zdenek 3:2
Duben Badalová Veronika 1:3
Březen Šimeček Petr 2:3 2
Březen Žváček Jiří 3:2 1
Březen Krejčová Hana 3:0
Březen Šrámek Fredy 3:0
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Langer Petr 3:0
Únor Žváček Jiří 3:2 3
Únor Strachala David 3:0
Leden Hruzík Radim 0:3 1
Leden Kocián Martin 1:3
Leden Apl Roman 2:3
Leden Vrága Lukáš 0:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Prokop David 1:3
Prosinec Šesták Lukáš 3:Sc 1
Prosinec Beer Jaroslav 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Listopad Broda Kamil 0:3
Listopad Riger Stanislav 0:3 2
Listopad Bartosz Tomáš 0:3
Říjen Mrowiec Jakub 3:1
Říjen Janošíková Zuzana 3:0
Říjen Vrága Lukáš 3:2
Říjen Beer Jaroslav 3:0
Září Mechelová Gabriela 3:1 2
Září Balus Pavel 3:0
Září Šrámek Fredy 2:3 2
Září Malík Karel 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Jiří 3:0
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Žůrek Vladimír 3:Sc
Červen Kaňa Aleš 3:Sc
Květen Slunský Petr 2:3
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Riger Stanislav 0:3 2
Květen Vrzgula Jan 3:0
Duben Mechelová Gabriela 3:1
Duben Pešl Vladan 1:3
Duben Vyskočil Stanislav 1:3
Duben Koutný Jakub 0:3
Březen Beer Jaroslav 3:1
Březen Weber Michal 0:3
Březen Krejčová Hana 3:2
Březen Fišerová Veronika 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Kocián Martin 0:3
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Únor Vyskočil Stanislav 1:3
Leden Šesták Lukáš 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Daněk Aleš 3:Sc
Leden Ječmínek Martin 1:3
Listopad Hamříková Jarmila 3:0
Listopad Matlochová Lucie 3:Sc
Listopad Tichá Kateřina 3:2
Listopad Šrámek Fredy 3:2
Říjen Folwarczny Jan 1:3
Říjen Urban Michael 3:2
Říjen Samek Petr 0:3
Říjen Apl Roman 1:3