C81d99aa57376c2162da2a50cdd7dbc24b89599d_small

Brynda Pavel

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 45 15 28 19 33.33%
2014/2015 47 17 29 19 36.17%
2013/2014 48 20 27 2 41.67%
2012/2013 40 19 19 6 47.50%
2011/2012 42 20 22 2 47.62%
2010/2011 33 22 11 0 66.67%
2009/2010 18 17 1 0 94.44%
Celkem: 273 130 137 48 47.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystroň Jan Sc:3
Červenec / Srpen Slavíček Jakub Sc:3
Červenec / Srpen Hulík Radim Sc:3
Červenec / Srpen Záruba Patrik Sc:3
Červen Andiel Josef Sc:3
Červen Lerch Ivan Sc:3
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Juránek Filip 3:Sc
Květen Uhlíř Adam Sc:3
Květen Kosa Adam Sc:3
Květen Ludvík Pavel 2:3
Květen Šír Robin Sc:3
Duben Šubert Roman Sc:3
Duben Nesrsta Petr Sc:3
Duben Bartosz Tomáš Sc:3
Duben Bystroň Jan Sc:3
Březen Holuša Marek Sc:3
Březen Fabián Dalibor 3:2
Březen Badalová Veronika 0:3
Březen Urban Viktor 0:3
Únor Hamřík Milan 3:Sc
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Únor Ludvík Pavel 3:0
Únor Tesař Martin 0:3
Leden Grochal Petr 3:0
Leden Grigar Martin 3:1
Leden Kutěj Honza 3:0 2
Leden Bystroň Jan 3:0
Prosinec Kučeja Václav 3:2
Prosinec Kantor Martin 1:3
Prosinec Tesař Martin Sc:3
Prosinec Hamřík Milan Sc:Sc
Listopad Bartusek Jirka 0:3
Listopad Fabián Dalibor 2:3
Listopad Filipčík Pavel Sc:3
Listopad Šimeček Petr 1:3
Říjen Holuša Marek 1:3
Říjen Krupník Lukáš 3:2
Říjen Grigar Martin 3:0
Říjen Šeděnka Milan 3:0
Říjen Hamřík Milan 3:2
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Lerch Ivan Sc:Sc
Září Bartosz Tomáš 1:3
Září Urban Viktor 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lyko Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Krupník Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Střondala Tomáš Sc:3
Červenec / Srpen Vrága Lukáš Sc:3
Červen Šubert Roman Sc:3
Červen Kašpar Luděk Sc:3
Červen Jančar Tomáš Sc:3
Červen Zrasták Robert Sc:3
Květen Mohyla Emil Sc:3
Květen Přeček Martin Sc:3
Květen Bartosz Tomáš Sc:3
Květen Fabián Dalibor 1:3
Duben Jašek Jakub Sc:3
Duben Tesař Martin Sc:3
Duben Hvolka Tomáš 0:3
Duben Kantor Martin Sc:3
Březen Hamřík Milan 2:3 2
Březen Janoško Zdeněk 3:2
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Žák Zdeněk 3:0
Únor Tesař Martin Sc:3
Únor Přeček Martin Sc:3
Únor Hvolka Tomáš Sc:3
Únor Špánik Adam Sc:3
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Leden Hamřík Milan 2:3
Leden Nesladek Petr 3:2 1
Leden Bartosz Tomáš 3:Sc
Leden Kantor Martin 3:1
Prosinec Šimeček Petr 0:3
Prosinec Štěpař Jaroslav 0:3
Prosinec Badalová Veronika Sc:Sc
Prosinec Holuša Marek 2:3
Listopad Tesař Martin 3:Sc
Listopad Jašek Jakub 3:2
Listopad Fabián Dalibor 3:2
Listopad Nesladek Petr 3:2
Listopad Šeděnka Milan 3:2
Říjen Hálek David 0:3
Říjen Holuša Marek 3:2
Říjen Šimeček Petr 1:3
Říjen Wrona Tomáš 3:Sc
Září Badalová Veronika 3:1
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Šeděnka Milan 1:3
Září Bartosz Tomáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tesař Martin 1:3
Červen Kubíček Michal 0:3
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Nesladek Petr 0:3
Červen Šimeček Petr 1:3
Květen Tesař Martin 3:2
Květen Holuša Marek 1:3
Květen Badalová Veronika 2:3
Květen Černý Martin 3:Sc 1
Květen Riger Stanislav 0:3
Duben Tesař Martin 2:3
Duben Němec Martin 0:3 1
Duben Nesladek Petr 3:1 1
Duben Přeček Martin 3:2 1
Duben Satke Tomáš 1:3
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc 2
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Jašek Jakub 0:3 2
Březen Šimeček Petr 1:3
Březen Hvolka Tomáš 3:1
Únor Trojka Aleš 3:1 2
Únor Wolf Sebastian 2:3 1
Únor Kříbek Jarda 3:0
Únor Krišica Petr 3:1
Únor Bartusek Jirka 3:Sc 1
Leden Lerch Ivan 2:3
Leden Bartosz Tomáš Sc:3
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Hubert Lukáš Sc:Sc
Leden Mohyla Emil 3:1
Prosinec Černý Martin 2:3
Prosinec Trojka Aleš 0:3
Prosinec Wolf Sebastian 3:1
Prosinec Taraba Róbert 3:1 1
Prosinec Karpeta Petr 3:Sc
Listopad Kratochvíl Michal 0:3
Listopad Jašek Jakub 1:3
Listopad Holuša Marek 1:3
Listopad Badalová Veronika 2:3
Listopad Šeděnka Milan 2:3
Říjen Nesrsta Petr 3:1 1
Říjen Trojka Aleš 1:3 2
Říjen Bartusek Jirka 3:2 2
Říjen Kubíček Michal 0:3
Září Mohyla Emil 3:2 1
Září Hubert Lukáš 2:3 2
Září Lerch Ivan 0:3 1
Září Hlisnikovský Petr 3:0 3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Přeček Martin Sc:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Šimeček Petr Sc:Sc
Květen Jašek Jakub 3:2
Květen Kočvara Jan 1:3
Květen Holuša Marek 1:3
Květen Badalová Veronika Sc:Sc
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Sobek Tomáš 2:3 2
Duben Hošek Pavel 0:3
Duben Sikora Radim 3:1
Březen Lerch Ivan 1:3
Březen Mohyla Emil 3:1
Březen Tesař Martin 3:2
Březen Matějašek David 3:0
Únor Hartmann Silvie 1:3
Únor Hvolka Tomáš 3:1 1
Únor Sobek Tomáš 3:2 1
Únor Sikora Radim 0:3
Leden Kubíček Michal 0:3
Leden Jašek Jakub Sc:3
Leden Kočvara Jan 0:3
Leden Mihulová Klára 0:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:1 4
Prosinec Kubíček Aleš 3:2 2
Prosinec Trojka Aleš 3:2 1
Prosinec Sikora Radim 3:0
Listopad Jašek Jakub 2:3
Listopad Mohyla Emil 3:0
Listopad Lerch Ivan 3:0
Listopad Fabián Dalibor 1:3
Říjen Konečný Kamil Sc:3
Říjen Trojka Aleš 3:2
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Říjen Hvolka Tomáš 1:3
Září Kubíček Michal 0:3
Září Sobek Tomáš 3:Sc
Září Wolf Sebastian 1:3
Září Hartmann Silvie 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Badalová Veronika 2:3 1
Červen Křetinský David 3:2 1
Červen Nesrsta Petr 3:1 2
Červen Bartusek Jirka 3:0 1
Květen Karpeta Petr 3:1 1
Květen Hubert Lukáš 0:3
Květen Lerch Ivan 3:1 1
Květen Hartmann Silvie 3:2 1
Duben Fleško Jaroslav 1:3
Duben Sikora Radim 1:3
Duben Satke Tomáš 3:1 1
Duben Juráň David 3:1 1
Duben Hartmann Silvie 1:3
Březen Drga Radim 2:3 2
Březen Sikora Radim 1:3
Březen Kubínek David 3:0 1
Březen Kubíček Michal 3:2 1
Březen Sobek Tomáš 0:3
Únor Jašek Jakub 3:1 1
Únor Krkoška Libor 2:3 1
Únor Bartosz Tomáš 3:1 2
Únor Kubínek David Sc:3 4
Leden Hartmann Silvie 0:3
Leden Grigar Martin Sc:3
Leden Satke Tomáš 1:3
Leden Juráň David 0:3
Prosinec Hartmann Silvie 1:3
Prosinec Kratochvíl Michal 3:2 1
Prosinec Švidrnoch Marek 3:0
Prosinec Wolf Sebastian 3:2
Listopad Štift David 3:0 1
Listopad Krejčí Miroslav 0:3
Listopad Kočvara Jan 0:3
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Prucek Milan 1:3
Říjen Mutina Jan 0:3
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc
Září Sobek Tomáš 3:0
Září Jašek Jakub 3:Sc
Září Krkoška Libor 1:3
Září Grigar Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesrsta Petr 3:1 1
Červen Jašek Jakub 3:2 1
Červen Hartmann Silvie 3:0 1
Červen Kubíček Michal 2:3
Květen Krejčí Miroslav 1:3
Květen Holinka Pavel 1:3
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Drga Radim 0:3
Duben Minkovič David 3:1 2
Duben Jašek Jakub 2:3
Duben Kubíček Michal 3:1 1
Duben Sobek Tomáš 3:2 1
Březen Krejčí Miroslav 1:3
Březen Grigar Martin 3:1 1
Březen Hartmann Silvie 1:3
Březen Kočvara Jan 1:3
Únor Wolf Sebastian 0:3
Únor Škrobánek Jakub 3:1 1
Únor Vavřínek Martin 3:Sc
Únor Kubíček Michal 3:1 1
Únor Psotka Petr 3:2 1
Leden Lasoň Jaroslav 3:0 1
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Leden Konečný Kamil 3:0 1
Leden Kubínek David 0:3 2
Listopad Kocián Martin 3:1
Listopad Psotka Petr 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Krejčová Hana 3:0
Říjen Matlochová Lucie 3:Sc 2
Říjen Mechelová Gabriela 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Lázenský Jan 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mořkovský Jaromír 3:Sc
Červen Lasoň Jaroslav 3:0
Červen Štefaník Martin 3:2 1
Červen Fajnor Tomáš 3:Sc
Květen Vrága Lukáš 3:0
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Ochonski Zdenek 3:0
Květen Drga Radim 3:Sc
Květen Vlček Dobroslav 0:3 1
Duben Přeček Martin 3:0
Duben Ječmínek Martin 3:2
Duben Štefaník Martin 3:0
Duben Kasanicky Jan 3:Sc
Březen Volfová Zuzana 3:Sc
Březen Kmin DJ 3:0
Březen Slepčan Lukáš 3:Sc
Březen Sváková Denisa 3:Sc
Březen Hájek Jiří 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání