E90ae7e13f2e6f32eda22c4c2a89c0a232756b49_small

Kratochvíl Michal

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 33 13 19 9 39.39%
2012/2013 47 31 16 0 65.96%
2011/2012 42 27 15 4 64.29%
2010/2011 28 24 4 0 85.71%
Celkem: 150 95 54 13 63.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Brynda Pavel Sc:3 2
Březen Jašek Jakub Sc:3
Březen Šimeček Petr Sc:3
Březen Hvolka Tomáš Sc:3 2
Březen Tesař Martin Sc:3
Únor Hlisnikovský Petr Sc:3
Únor Wrona Tomáš Sc:3
Únor Satke Tomáš 3:Sc 1
Únor Holuša Marek 2:3
Únor Kubíček Michal Sc:3
Leden Badalová Veronika 3:1
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Vojtovič Daniel 3:0
Leden Fabián Dalibor 3:Sc 2
Leden Kubíček Michal 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:0
Prosinec Přeček Martin 3:1
Prosinec Tesař Martin 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:0
Listopad Brynda Pavel 3:0
Listopad Badalová Veronika 3:2
Listopad Šeděnka Milan 3:0
Listopad Holuša Marek 1:3 2
Listopad Jašek Jakub 3:0
Říjen Hošek Pavel 3:2
Říjen Fabián Dalibor 2:3
Říjen Štěpař Jaroslav 2:3
Říjen Hlisnikovský Petr 0:3
Říjen Kubíček Aleš 2:3
Září Štěpař Jaroslav Sc:Sc 1
Září Juráň David 2:3
Září Ujfaluši Marcel 0:3
Září Satke Tomáš 2:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kočvara Jan 3:0
Červen Kubíček Michal 3:0
Červen Wrona Tomáš 2:3
Červen Kubíček Aleš 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 0:3
Květen Satke Tomáš 0:3 2
Květen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Juráň David 1:3
Květen Wrona Tomáš 3:0
Duben Wrona Tomáš 0:3
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Mihulová Klára 3:0
Duben Juráň David 2:3
Duben Kubíček Michal 3:1
Březen Mihulová Klára 3:1 1
Březen Ujfaluši Marcel 0:3 1
Březen Satke Tomáš 3:0 2
Březen Štěpař Jaroslav 3:0 2
Březen Juráň David 3:2
Únor Jašek Jakub 3:Sc
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Satke Tomáš 3:0
Únor Ujfaluši Marcel 0:3 1
Únor Kubíček Michal 3:0
Leden Štift David 3:2 4
Leden Štěpař Jaroslav 2:3
Leden Ujfaluši Marcel 3:Sc
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Satke Tomáš 2:3 3
Prosinec Juráň David 3:0
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Sobek Tomáš 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Listopad Štift David 2:3 1
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3
Listopad Ujfaluši Marcel 2:3
Listopad Kubíček Michal 3:2
Listopad Mihulová Klára 1:3 1
Říjen Štift David 3:2 2
Říjen Kočvara Jan 3:1
Říjen Mihulová Klára 3:0
Říjen Sikora Radim 3:1
Říjen Ujfaluši Marcel 3:2
Září Trojka Aleš 3:1 1
Září Juráň David 3:1 2
Září Sikora Radim 3:1 1
Září Satke Tomáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mutina Jan 0:3
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Fabián Dalibor 3:2 2
Červen Krejčí Miroslav 1:3
Květen Fleško Jaroslav 1:3 1
Květen Trojka Aleš 3:0 2
Květen Fabián Dalibor 3:0 1
Květen Oswald Pavel 3:Sc
Duben Sobek Tomáš 3:0 1
Duben Mohyla Emil 3:2
Duben Jašek Jakub 3:2
Duben Fabián Dalibor 3:1
Duben Riger Stanislav 3:0 1
Březen Kočvara Jan 1:3
Březen Krejčí Miroslav 0:3
Březen Oswald Pavel 0:3
Březen Fabián Dalibor 1:3
Únor Juráň David 3:0 1
Únor Trojka Aleš 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Kubíček Michal 3:0 1
Únor Hartmann Silvie 3:Sc
Leden Štěpař Jaroslav 1:3
Leden Štift David Sc:3 2
Leden Fabián Dalibor Sc:3 1
Leden Oswald Pavel Sc:3 1
Prosinec Švidrnoch Marek 3:2
Prosinec Wolf Sebastian 3:Sc
Prosinec Brynda Pavel 2:3 1
Prosinec Hartmann Silvie 3:1 1
Listopad Prucek Milan Sc:3 2
Listopad Trojka Aleš 3:1 1
Listopad Fleško Jaroslav 3:2 1
Listopad Juráň David 3:0 1
Říjen Sikora Radim 3:2 1
Říjen Krkoška Libor 3:2 1
Říjen Nesrsta Petr 3:1
Říjen Hvolka Tomáš 3:Sc
Září Koutný Jakub 3:Sc
Září Juráň David 3:0 2
Září Minkovič David 3:0 2
Září Mohyla Emil 3:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Drga Radim 3:Sc
Červen Krkoška Libor 3:0 1
Červen Fleško Jaroslav 0:3
Červen Trojka Aleš 3:2 2
Květen Jašek Jakub 3:2 1
Květen Kubínek David 3:Sc
Květen Psotka Petr 3:Sc
Květen Vlček Michal 2:3
Duben Satke Tomáš 1:3 2
Duben Farník Michal 3:1 1
Duben Juráň David 3:0 2
Duben Nesrsta Petr 3:2
Březen Bergel Pavel 3:0 1
Březen Koutný Jakub 3:0 1
Březen Hubert Lukáš 3:2 1
Březen Ochonski Zdenek 3:1 2
Únor Střondala Tomáš 3:0 1
Únor Vyskočil Stanislav 3:0 2
Únor Matějašek David 3:0
Únor Kocián Martin 3:0 2
Leden Mikeska Karel 3:0 2
Leden Kovář David 3:0 1
Leden Satke Tomáš 3:0 2
Leden Jaššo Petr 3:0
Listopad Frantová Lenka 3:0 1
Listopad Satke Tomáš 3:0 2
Listopad Adámek David 3:0 1
Listopad Mohyla Emil 0:3 2