0e0ad1d61918a348e95ffeb463832a518bdfeca2_small

Juráň David

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň hráč 2.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 43 2 0 95.56%
2015/2016 44 37 7 0 84.09%
2014/2015 47 35 12 0 74.47%
2013/2014 46 33 13 0 71.74%
2012/2013 44 29 15 0 65.91%
2011/2012 44 29 15 0 65.91%
2010/2011 33 23 10 0 69.70%
Celkem: 303 229 74 0 75.58%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Urban Viktor 3:1
Červenec/Srpen Šimeček Petr 3:0
Červenec/Srpen Vojtovič Daniel 3:0
Červenec/Srpen Badalová Veronika 3:1
Červen Vojtovič Daniel 3:2
Červen Jirka Vladimir 3:2
Červen Sikora Miroslav 3:2
Červen Macíček Michal 3:0
Květen Wrona Tomáš 3:0
Květen Badalová Veronika 3:2
Květen Urban Viktor 3:0
Květen Hlisnikovský Petr 3:2
Duben Vojtovič Daniel 3:1
Duben Nesrsta Petr 3:1
Duben Urban Viktor 3:1
Duben Macíček Michal 3:0 1
Březen Ujfaluši Marcel 3:1
Březen Holík Pavel 3:2
Březen Urban Viktor 3:1
Březen Badalová Veronika 3:1
Únor Jirka Vladimir 3:0
Únor Urban Viktor 3:1
Únor Vojtovič Daniel 3:1
Únor Šeděnka Milan 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 3:1
Leden Kantor Martin 3:Sc
Leden Vojtovič Daniel 3:1
Leden Kazík Viťa 3:0
Prosinec Kantor Martin 3:1
Prosinec Sikora Miroslav 3:0
Prosinec Vojtovič Daniel 3:2
Prosinec Bilík Jiří 3:Sc
Listopad Vaněk Martin 0:3
Listopad Šimeček Petr 3:2 2
Listopad Wrona Tomáš 3:1 1
Listopad Kazík Viťa 3:0
Říjen Jirka Vladimir 3:0
Říjen Kantor Martin 3:0
Říjen Bilík Jiří 3:1
Říjen Ujfaluši Marcel 3:1
Říjen Wrona Tomáš 3:0
Září Vaněk Martin 3:0
Září Kubíček Aleš 3:1
Září Sikora Miroslav 1:3 3
Září Ujfaluši Marcel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Žák Zdeněk 3:1
Červenec / Srpen Jirka Vladimir 2:3
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 3:1
Červenec / Srpen Wolf Sebastian 3:2
Červen Kubíček Michal 3:1
Červen Urban Viktor 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Kantor Martin 3:2
Květen Jirka Vladimir 3:2
Květen Wolf Sebastian 3:2
Květen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Žák Zdeněk 3:0
Duben Špánik Adam 3:2 1
Duben Urban Viktor 3:0
Duben Ujfaluši Marcel 3:0
Duben Sikora Miroslav 3:2 1
Březen Jašek Jakub 3:0
Březen Jirka Vladimir 3:0
Březen Kantor Martin 3:1
Březen Špánik Adam 3:1
Únor Kubíček Aleš 2:3
Únor Holuša Marek 3:1
Únor Ujfaluši Marcel 3:2 3
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Leden Ujfaluši Marcel 3:1
Leden Wolf Sebastian 3:1
Leden Kubíček Michal 3:0
Leden Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Holuša Marek 3:1
Prosinec Šimeček Petr 3:0
Prosinec Sikora Miroslav 2:3
Listopad Kubíček Michal 3:0
Listopad Ujfaluši Marcel 3:0
Listopad Badalová Veronika 3:1
Listopad Vaněk Martin 1:3 2
Říjen Wrona Tomáš 3:2
Říjen Kubíček Aleš 2:3 1
Říjen Kantor Martin 3:1
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Září Ujfaluši Marcel 3:1
Září Klimíček Igor 3:1
Září Vaněk Martin 3:2
Září Kubíček Aleš 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Aleš 3:0
Červenec / Srpen Ujfaluši Marcel 3:1 1
Červenec / Srpen Šimeček Petr 3:0
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:1
Červen Kubíček Michal 3:1
Červen Kubíček Aleš 2:3 2
Červen Štěpař Jaroslav 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 2:3
Květen Štěpař Jaroslav 3:2
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Květen Ujfaluši Marcel 3:0
Květen Kubíček Aleš 3:2
Květen Klimek Lukáš 1:3
Duben Ujfaluši Marcel 3:2
Duben Kubíček Michal 3:1
Duben Štěpař Jaroslav 3:1
Duben Badalová Veronika 3:2
Březen Ujfaluši Marcel 3:2
Březen Kubíček Aleš 3:0 2
Březen Wrona Tomáš 3:0
Březen Štěpař Jaroslav 3:1
Únor Badalová Veronika 3:1
Únor Wrona Tomáš 3:0
Únor Šimeček Petr 3:1
Únor Holuša Marek 3:1
Únor Nesladek Petr 3:0
Leden Štěpař Jaroslav 0:3
Leden Holuša Marek 3:Sc
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Ujfaluši Marcel 0:3
Prosinec Kubíček Aleš 3:2
Prosinec Richtár Dušan 3:2
Prosinec Hálek David 3:Sc
Prosinec Ujfaluši Marcel 1:3
Listopad Holuša Marek 3:0
Listopad Vojtovič Daniel 3:2
Listopad Ujfaluši Marcel 0:3
Listopad Hálek David 1:3
Listopad Štěpař Jaroslav 3:2
Říjen Kubíček Aleš 3:1
Říjen Kubíček Michal 3:2
Říjen Vojtovič Daniel 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 2:3 3
Září Wrona Tomáš 3:1
Září Ujfaluši Marcel 0:3
Září Štěpař Jaroslav 3:Sc
Září Vojtovič Daniel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Miroslav 3:2
Červen Ujfaluši Marcel 2:3
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Vojtovič Daniel 0:3
Červen Štěpař Jaroslav 3:2
Květen Hošek Pavel 3:1
Květen Kubíček Michal 3:1
Květen Jašek Jakub 3:0
Květen Ujfaluši Marcel 3:1
Květen Satke Tomáš 3:0
Duben Sikora Miroslav 2:3 2
Duben Vojtovič Daniel 3:2
Duben Wrona Tomáš 2:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Kubíček Aleš 2:3
Březen Kubíček Michal 1:3
Březen Vojtovič Daniel 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 3:1
Březen Ujfaluši Marcel 3:2
Březen Wrona Tomáš 3:0
Únor Kubíček Aleš 3:0
Únor Němec Martin 3:1
Únor Ujfaluši Marcel 3:1
Únor Štěpař Jaroslav 3:2
Únor Vojtovič Daniel 3:0
Leden Satke Tomáš 3:1
Leden Wrona Tomáš 3:1
Leden Ujfaluši Marcel 3:2
Leden Štěpař Jaroslav 3:1
Prosinec Fabián Dalibor 3:1
Prosinec Ujfaluši Marcel 3:2
Prosinec Hlisnikovský Petr 3:2 2
Prosinec Holuša Marek 3:0
Prosinec Vojtovič Daniel 3:0
Listopad Satke Tomáš 1:3 1
Listopad Wrona Tomáš 0:3 1
Listopad Fabián Dalibor 3:0
Listopad Štěpař Jaroslav 2:3 2
Říjen Satke Tomáš 3:2 2
Říjen Wrona Tomáš 2:3 2
Říjen Vojtovič Daniel 3:1 2
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Září Satke Tomáš 2:3 2
Září Kratochvíl Michal 3:2
Září Štěpař Jaroslav 3:1
Září Ujfaluši Marcel 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hošek Pavel 3:1
Červen Ujfaluši Marcel 3:2
Červen Satke Tomáš 3:2
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Červen Mihulová Klára 3:1
Květen Štěpař Jaroslav 3:2 1
Květen Ujfaluši Marcel 3:2
Květen Wrona Tomáš 3:1
Květen Kratochvíl Michal 3:1
Květen Satke Tomáš 2:3
Duben Ujfaluši Marcel 1:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Duben Wrona Tomáš 3:2
Duben Kratochvíl Michal 3:2
Duben Mihulová Klára 3:2
Březen Satke Tomáš 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 2:3 1
Březen Ujfaluši Marcel 3:2
Březen Mihulová Klára 0:3
Březen Kratochvíl Michal 2:3
Únor Fabián Dalibor 3:1
Únor Hlisnikovský Petr 3:Sc
Únor Mihulová Klára 3:2
Únor Štift David 3:Sc 1
Leden Hvolka Tomáš 3:0
Leden Kubíček Aleš 3:1
Leden Hubert Lukáš 3:1
Leden Wrona Tomáš 3:0
Prosinec Fabián Dalibor 0:3
Prosinec Kratochvíl Michal 0:3
Prosinec Sobek Tomáš 2:3
Prosinec Kubíček Michal 3:0
Listopad Kočvara Jan 1:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:1
Listopad Sikora Radim 3:1
Listopad Satke Tomáš 2:3 2
Říjen Nesrsta Petr 3:0
Říjen Wolf Sebastian 3:2
Říjen Jašek Jakub 3:1
Říjen Hubert Lukáš 3:1
Září Trojka Aleš 1:3
Září Sikora Radim 3:2 1
Září Satke Tomáš 1:3 2
Září Kratochvíl Michal 1:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Oswald Pavel 3:Sc
Červen Mohyla Emil 3:1
Červen Kubíček Aleš 1:3 1
Červen Štěpař Jaroslav 3:0
Červen Hubert Lukáš 3:2
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Křetinský David 3:Sc 2
Květen Riger Stanislav 3:Sc
Květen Sikora Radim 1:3
Duben Sikora Radim 3:0
Duben Hartmann Silvie 3:Sc 1
Duben Fleško Jaroslav 3:2
Duben Brynda Pavel 1:3 1
Duben Satke Tomáš 1:3 1
Březen Grigar Martin 1:3
Březen Riger Stanislav 3:0 1
Březen Prucek Milan 3:Sc
Březen Trojka Aleš 0:3 1
Březen Satke Tomáš 3:1
Únor Kubíček Michal 3:0
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Kratochvíl Michal 0:3 1
Únor Hartmann Silvie 0:3
Únor Trojka Aleš 2:3 2
Leden Brynda Pavel 3:0
Leden Satke Tomáš 2:3 2
Leden Hartmann Silvie 3:Sc
Leden Grigar Martin 3:1
Prosinec Minkovič David 3:Sc
Prosinec Trojka Aleš 1:3 2
Prosinec Hubert Lukáš 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 3:0
Listopad Kratochvíl Michal 0:3 1
Listopad Prucek Milan 1:3
Listopad Trojka Aleš 2:3
Listopad Fleško Jaroslav 3:1
Říjen Konečný Kamil 3:0
Říjen Jašek Jakub 3:0
Říjen Farník Michal 3:1
Říjen Drga Radim 3:Sc
Září Koutný Jakub 3:0
Září Kratochvíl Michal 0:3 2
Září Mohyla Emil 3:1
Září Minkovič David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mohyla Emil 3:Sc
Červen Kubínek David 3:Sc
Červen Mikeska Karel 3:Sc
Červen Kubíček Aleš 3:0 2
Květen Holuša Petr 3:0
Květen Vojtovič Daniel 3:Sc
Květen Kupka Jaroslav 1:3
Květen Kocián Martin 3:0
Duben Farník Michal 3:1
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Kratochvíl Michal 0:3 2
Březen Vlček Michal 0:3
Březen Psotka Petr 3:1
Březen Drga Radim 1:3
Březen Tesař Martin 2:3 2
Březen Sobek Tomáš 1:3
Únor Slunský Petr 3:0
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Únor Ochonski Zdenek 3:1
Únor Krkoška Libor 0:3
Leden Kupka Jaroslav 3:2
Leden Pešl Vladan 3:1
Leden Krkoška Libor 3:0
Leden Weber Michal 3:1
Listopad Vojtovič Daniel 3:1
Listopad Apl Roman 3:2
Listopad Bajer Radim 3:Sc
Listopad Vrága Lukáš 3:0
Říjen Kovář David 0:3
Říjen Kaňa Aleš 3:0
Říjen Tichá Kateřina 3:0
Říjen Minkovič David 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání