36374bf6b2aaf3b8dca6e43d53276ea65f9277c9_small

Farník Michal

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 31 let
Úroveň hráč 3.republikové ligy
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 9 7 0 56.25%
2017/2018 47 31 16 6 65.96%
2016/2017 44 29 15 1 65.91%
2015/2016 26 13 13 7 50.00%
2014/2015 4 3 1 1 75.00%
2011/2012 40 21 18 3 52.50%
2010/2011 35 11 24 1 31.43%
2009/2010 28 10 18 1 35.71%
Celkem: 240 127 112 20 52.92%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Dehner Marcel 1:3
Prosinec Krejčí Miroslav 3:0
Prosinec Jirková Veronika 0:3
Prosinec Netolička Jan 3:0
Listopad Riger Břetislav 3:1
Listopad Pospisil Vladimir 3:1
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Mrňka Michal 3:1
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Dominec Miroslav 2:3
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Holík Pavel 1:3
Září Štefánek Antonín 3:1
Září Dominec Miroslav 1:3
Září Dehner Marcel 3:1
Září Grochal Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Riger Břetislav 3:2
Červenec / Srpen Ciganek Pavel 2:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 2:3
Červenec / Srpen Grochal Petr 3:0
Červen Massignan Larry 1:3
Červen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červen David Martin 1:3
Červen Šeděnka Milan 3:2
Květen Pospisil Vladimir 3:1
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Dominec Miroslav 3:Sc
Květen Mrňka Michal 3:0
Duben Taraba Róbert 3:1
Duben Kvasnička Václav 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Tesař Martin 3:Sc
Březen Ludvík Pavel 3:Sc
Březen Filipčík Pavel 3:Sc
Březen Rucký Daniel 3:0
Březen Hýža David 3:0
Únor Filipčík Pavel Sc:3
Únor Taraba Róbert Sc:3
Únor Rucký Daniel Sc:3
Únor Kubíček Michal Sc:3
Únor Riger Břetislav Sc:3
Leden Nesrsta Petr 3:1
Leden Grochal Petr Sc:3
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Dominec Miroslav 1:3
Prosinec Krejčí Miroslav 3:0
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Filipčík Pavel 3:2
Prosinec Kutěj Honza 3:1 2
Prosinec Taraba Róbert 3:1
Listopad Kyjovský Čeněk 3:2
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Krišica Petr 3:0
Listopad Šír Robin 0:3
Říjen Jeřábek Libor 3:0
Říjen Taraba Róbert 3:2
Říjen Pospisil Vladimir 2:3
Říjen Jüttnerová Sandra 3:1
Září Mohelník Vojtěch 0:3
Září Stypa Kamil 2:3
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Pospisil Vladimir 3:0
Září Taraba Róbert 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Fabián Dalibor 3:1
Červenec/Srpen Kazík Viťa Sc:3
Červenec/Srpen Mohelník Vojtěch 3:2
Červenec/Srpen Kyjovský Čeněk 1:3
Červen Hulík Radim 3:0
Červen Bystřičan Jiří 3:1
Červen Nový Jan 3:1
Červen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Taraba Róbert 3:1
Květen Kučeja Václav 1:3
Květen Grochal Petr 1:3
Květen Bartosz Tomáš 3:Sc
Duben Brodová Barbora 0:3
Duben Kazík Viťa 0:3
Duben Kyjovský Čeněk 0:3
Duben Fabián Dalibor 1:3
Březen Hulík Radim 3:1
Březen Bartosz Tomáš 3:1
Březen Taraba Róbert 3:Sc
Březen Stypa Kamil 0:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Riger Břetislav 1:3
Únor Krišica Petr 1:3
Únor Kučeja Václav 1:3
Leden Andiel Josef 3:0
Leden Mohelník Vojtěch 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Krupník Lukáš 1:3
Prosinec Taraba Róbert 3:1
Prosinec Balus Pavel 3:0
Prosinec Kašpar Luděk 3:1
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Listopad Lampa Tomáš 3:0
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Krejcha Martin 3:Sc
Říjen Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Bajgar Václav 1:3
Říjen Hulík Radim 1:3
Říjen Kašpar Luděk 3:2
Září Malý Milan 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 3:0
Září Vašíček Petr 3:0
Září Fiala Lukáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Sikora Jiří 0:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 3:2
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:0
Červenec / Srpen Macíček Michal 1:3
Červen Kovaříková Jana 3:Sc
Červen Vrága Lukáš 2:3
Červen Záruba Patrik 0:3
Červen Broda Kamil 3:0
Květen Fiala Lukáš 3:0
Květen Jeřábek Libor 3:0
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Holubec Jaromír 3:2
Duben Škapa Jiří 3:0 1
Duben Slavíček Jakub 0:3
Duben Mareš Ondřej 3:0
Duben Piwko Marek 3:0
Duben Větrovský Lukáš 3:Sc
Březen Záruba Patrik Sc:3
Březen Hulík Radim Sc:3
Březen Fiala Lukáš Sc:3
Březen Střondala Tomáš Sc:3
Únor Balus Pavel Sc:3
Únor Hýža David Sc:3
Únor Lasoň Jaroslav 1:3
Únor Broda Kamil 3:Sc
Únor Hanusek Jaroslav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Pětroš Vojtěch Sc:3
Září Linzer Kamila 3:0
Září Frnka Viktor 3:Sc
Září Gorecki Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hruzík Radim 3:1
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Grigar Martin 3:Sc
Červen Kubínek David 3:Sc
Květen Šimeček Petr 3:0 2
Květen Hanusek Jaroslav 3:0
Květen Pešl Vladan 3:0
Květen Mechelová Gabriela 3:0
Duben Hruzík Radim 3:1
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Beer Jaroslav 3:0
Duben Šesták Lukáš 3:0
Březen Karpeta Petr 2:3
Březen Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Apl Roman 0:3
Březen Hvolka Tomáš 3:0
Únor Konečný Kamil 3:1
Únor Mohyla Emil 0:3
Únor Koutný Jakub Sc:Sc
Leden Švidrnoch Marek Sc:3
Leden Staviarsky Miroslav 3:Sc
Leden Nesrsta Petr 1:3
Leden Bergel Pavel 0:3
Prosinec Sikora Radim Sc:3
Prosinec Drga Radim 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 3:1 1
Prosinec Kubínek David 3:2
Listopad Wolf Sebastian 0:3
Listopad Sobek Tomáš 3:1
Listopad Grigar Martin 2:3
Listopad Kubínek David 3:1
Listopad Krkoška Libor 2:3
Říjen Jašek Jakub 2:3
Říjen Drga Radim 3:Sc
Říjen Juráň David 1:3
Říjen Konečný Kamil 3:2
Září Medek Petr 2:3
Září Satke Tomáš 1:3 1
Září Švidrnoch Marek 1:3 1
Září Holuša Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Apl Roman 3:0
Červen Bergel Pavel 3:2
Červen Bartosz Tomáš 3:2
Červen Grigar Martin 1:3
Květen Koutný Jakub 1:3
Květen Vrága Lukáš 3:0
Květen Kubíček Aleš 0:3
Květen Švidrnoch Marek 1:3
Duben Kratochvíl Michal 1:3 1
Duben Satke Tomáš 0:3
Duben Juráň David 1:3
Duben Nesrsta Petr 1:3
Březen Kubíček Michal 2:3
Březen Mihulová Klára 0:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Březen Krkoška Libor 1:3
Březen Holuša Petr 3:1
Únor Fleško Jaroslav 0:3
Únor Štift David 0:3 1
Únor Kočvara Jan 0:3
Únor Sobek Tomáš 2:3
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Trojka Aleš 0:3
Leden Jašek Jakub 3:1
Leden Slunský Petr 3:0
Leden Koutný Jakub 3:1
Listopad Pešl Vladan 3:0
Listopad Vlček Dobroslav 0:3
Listopad Ochonski Zdenek 3:2
Listopad Škrobánek Jakub 1:3
Říjen Nesrsta Petr 2:3
Říjen Marek Roman Sc:3
Říjen Kyjovský Čeněk 1:3
Říjen Kubíček Michal 1:3
Říjen Prucek Milan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tylšar Vladimír 0:3
Červen Ovčačík Martin 3:2
Červen Švidrnoch Marek 0:3
Červen Pleyer Lukáš 3:1
Květen Kašpar Luděk 2:3
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Danisz Radim 3:1
Duben Psotka Petr Sc:3
Duben Sobek Tomáš 0:3
Duben Medek Petr 1:3
Duben Děrgel Ivo 2:3
Březen Trojková Lada 3:1
Březen Pešl Vladan 3:0
Březen Koutný Jakub 3:1
Březen Vavřínek Martin 0:3
Únor Frnka Viktor 1:3
Únor Kubínek David 0:3
Únor Drga Radim 3:Sc
Únor Medek Pavel 0:3
Leden Pešl Vladan 3:1
Leden Vavřička Karel 0:3
Leden Grigar Martin 0:3
Leden Samek Petr 0:3
Listopad Badalová Veronika 3:1
Listopad Hřib Petr 1:3
Listopad Wolf Sebastian 1:3
Listopad Střondala Tomáš 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání