4919508b0dd65d917933dfbfa3590aaa09dcc715_small

Větrovský Lukáš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 46 24 22 7 52.17%
2016/2017 27 16 11 5 59.26%
2015/2016 5 0 5 5 0.00%
2011/2012 40 26 14 4 65.00%
Celkem: 118 66 52 21 55.93%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Mohyla Emil Sc:3
Červenec / Srpen Kašpar Luděk Sc:3
Červenec / Srpen Dominec Miroslav Sc:3
Červen Krejčí Miroslav Sc:3 1
Červen Mohyla Emil 3:Sc
Červen Hulík Radim 0:3
Červen Filipčík Pavel 0:3
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Kvasnička Václav 3:Sc
Květen Hýža David 2:3 1
Květen Zrasták Robert 3:0
Duben Rucký Daniel 1:3
Duben Jüttnerová Sandra 0:3
Duben Andiel Josef 3:1
Duben Balus Pavel 3:1
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Březen Mrňka Michal 0:3
Březen Štefánek Antonín Sc:3
Březen Hulík Radim 1:3
Únor Krišica Petr 3:Sc
Únor Holub Petr 3:0
Únor Kašpar Luděk 3:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:2
Leden Šír Robin 1:3
Leden Krišica Petr 0:3
Leden Pospisil Vladimir 1:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:2
Prosinec Macíček Michal 1:3
Prosinec Netolička Jan 2:3
Prosinec Kašpar Luděk 3:1
Listopad Netolička Jan 3:2
Listopad Hýža David 3:2
Listopad Weiss Marek 3:2
Listopad Malý Milan 3:0
Říjen Žurková Lenka 3:0
Říjen Lampa Tomáš 3:0
Říjen Fiala Lukáš 3:0
Říjen Apl Roman 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:1
Září Apl Roman 2:3
Září Vacková Klára 3:0
Září Netolička Jan 3:2
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Krejčí Miroslav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Andiel Josef 3:1
Červenec/Srpen Ludvík Pavel 1:3
Červenec/Srpen Zrasták Robert 3:1
Červenec/Srpen Balus Pavel 3:1
Červen Broda Kamil 3:2
Červen Sikora Jiří 2:3
Červen Hýža David 3:0 2
Červen Lampa Tomáš 3:0
Květen Andiel Josef Sc:3
Květen Balus Pavel Sc:3
Květen Kašpar Luděk 3:2
Květen Nový Jan 1:3
Duben Bystřičan Jiří 3:Sc
Duben Bartosz Tomáš 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Hulík Radim 1:3
Březen Lerch Ivan 0:3
Březen Hýža David 3:0 2
Březen Weiss Marek 3:0
Březen Malečíková Jaroslava 3:1
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Ryšavý Filip 3:0
Únor Krejcha Martin 3:0
Leden Žák Igor Sc:3
Leden Langrová Pavlína 3:0 1
Leden Weiss Marek Sc:3
Leden Tesař Petr Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Mareš Ondřej Sc:3
Duben Piwko Marek Sc:3
Duben Slavíček Jakub Sc:3
Duben Škapa Jiří Sc:3 1
Duben Farník Michal Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Papřok Ondřej Sc:3
Červen Broda Kamil 3:Sc
Červen Kupka Jaroslav Sc:3
Červen Mořkovský Vojtěch Sc:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Kupka Jaroslav 3:1
Květen Bergel Pavel 3:1 1
Duben Křetinský David Sc:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Duben Kubínek David 3:Sc
Duben Lerch Ivan 3:2 2
Březen Mořkovský Vojtěch 3:0 1
Březen Bergel Pavel 3:0
Březen Křetinský David 1:3 2
Březen Bartusek Jirka 3:2 2
Únor Kupka Jaroslav 0:3
Únor Bartusek Jirka 3:0 1
Únor Křetinský David 1:3 3
Únor Medek Petr 3:1
Leden Bartosz Tomáš 0:3
Leden Kupka Jaroslav 1:3
Leden Karpeta Petr 0:3
Leden Drga Radim 0:3
Prosinec Apl Roman 3:2 1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:Sc 2
Prosinec Kubíček Aleš 3:2 2
Prosinec Medek Petr 3:1 2
Listopad Kubíček Michal 3:0 1
Listopad Badalová Veronika 3:0 1
Listopad Sikora Jiří 3:0 1
Listopad Dehner Marcel 3:2 1
Říjen Mořkovský Vojtěch 3:1
Říjen Balus Pavel 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:Sc
Říjen Hasmanda Robert 3:0 2
Září Spáčil David 3:0 2
Září Rašková Lenka 3:1
Září Hrudová Iva 3:0
Září Šimek Martin 3:0
Září Riger Břetislav 2:3 2