Avatars_small

Slavíček Jakub

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 19 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 16 8 7 4 50.00%
2016/2017 45 26 19 5 57.78%
2015/2016 18 17 1 1 94.44%
Celkem: 79 51 27 10 64.56%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Stypa Kamil Sc:3
Prosinec Wrona Tomáš Sc:3
Prosinec Vojtovič Daniel 0:3
Prosinec Ujfaluši Marcel 0:3
Listopad Badalová Veronika 3:2
Listopad Sikora Miroslav 2:3
Listopad Kubíček Michal Sc:Sc
Listopad Ujfaluši Marcel 3:2
Říjen Wrona Tomáš 3:0
Říjen Ciganek Pavel 3:0
Říjen Sikora Miroslav 3:2
Říjen Bartusek Jirka 3:Sc
Září Jirka Vladimir Sc:3
Září Jašek Jakub 3:2
Září Badalová Veronika 3:Sc
Září Ujfaluši Marcel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Grochal Petr 3:0
Červenec/Srpen Jirka Vladimir 2:3
Červenec/Srpen Kantor Martin Sc:3
Červenec/Srpen Kučeja Václav 3:0
Červen Urban Viktor 2:3
Červen Ujfaluši Marcel 1:3
Červen Stypa Kamil 2:3
Červen Wrona Tomáš 0:3
Květen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Květen Macíček Michal 2:3
Květen Hamřík Milan 3:0
Květen Kantor Martin 3:Sc
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Wrona Tomáš 1:3
Duben Jirka Vladimir 0:3
Duben Sikora Miroslav 0:3
Březen Šeděnka Milan 3:1
Březen Hvolka Tomáš 3:1
Březen Nesrsta Petr 3:1
Březen Fabián Dalibor Sc:3
Únor Ujfaluši Marcel 2:3 1
Únor Hamřík Milan Sc:3
Únor Jašek Jakub 3:2
Únor Sikora Miroslav 1:3
Leden Holík Pavel 3:2
Leden Urban Viktor 1:3
Leden Bartosz Tomáš 3:0
Leden Bilík Jiří 3:Sc
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Prosinec Ludvík Pavel 3:0
Prosinec Záruba Patrik 3:1
Prosinec Hvolka Tomáš 3:1
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Listopad Bystřičan Jiří 3:1
Listopad Andiel Josef Sc:3
Listopad Krupník Lukáš 3:0
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Říjen Záruba Patrik 3:0
Říjen Holubec Jaromír 3:0
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Hanusek Jaroslav 3:1
Září Žák Igor 3:0
Září Tesař Petr 3:0
Září Macíček Michal Sc:3
Září Mohelník Vojtěch 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hulík Radim 3:0
Červenec / Srpen Brynda Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Záruba Patrik 3:0
Červenec / Srpen Bystroň Jan Sc:3
Červen Lampa Tomáš 3:Sc
Červen Weiss Marek 3:0
Červen Mach Vladimír 3:2
Červen Nový Jan 3:Sc
Červen Lasoň Jaroslav 3:0
Květen Balus Pavel 3:0
Květen Mohelník Vojtěch 3:0
Květen Sikora Jiří 3:1
Květen Krejcha Martin 3:2
Duben Piwko Marek 3:0
Duben Farník Michal 3:0
Duben Větrovský Lukáš 3:Sc
Duben Mareš Ondřej 3:0
Duben Škapa Jiří 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání