C178fa591cacaec9eda7afb13db549ead513d472_small

Hvolka Tomáš

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 40 20 19 7 50.00%
2016/2017 44 19 25 8 43.18%
2015/2016 45 26 19 7 57.78%
2014/2015 47 21 26 8 44.68%
2013/2014 47 20 27 6 42.55%
2012/2013 40 19 21 7 47.50%
2011/2012 41 21 20 15 51.22%
2010/2011 37 18 19 0 48.65%
2009/2010 25 24 1 0 96.00%
Celkem: 366 188 177 58 51.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Wrona Tomáš Sc:3
Červen Kantor Martin Sc:3
Červen Brodová Barbora Sc:3
Červen Mohelník Vojtěch Sc:3
Květen Nesrsta Petr 3:Sc
Květen Grochal Petr 3:0
Květen Krejčí Miroslav 3:Sc
Květen Šeděnka Milan 0:3
Duben Grochal Petr 3:1
Duben Hýža David 3:0
Duben Hulík Radim 2:3
Duben Pospisil Vladimir 3:Sc
Březen Krejčí Miroslav 0:3
Březen Kubíček Michal 0:3
Březen Šeděnka Milan 3:Sc
Březen Taraba Róbert 3:0
Únor Kyjovský Čeněk 3:Sc
Únor Šír Robin 3:0
Únor Macíček Michal Sc:3
Únor Brodová Barbora Sc:Sc
Leden Pospisil Vladimir 3:1
Leden Šír Robin 3:2
Leden Větrovský Lukáš 3:0
Leden Krišica Petr 3:1
Prosinec Nesrsta Petr 2:3
Prosinec Kyjovský Čeněk 0:3
Prosinec Štefánek Antonín Sc:3
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Listopad Pospisil Vladimir 3:0
Listopad Macíček Michal 3:Sc
Listopad Hulík Radim 3:0
Listopad Kašpar Luděk 3:0
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Stypa Kamil 1:3
Říjen Macíček Michal 3:Sc
Říjen Šír Robin 0:3
Září Šeděnka Milan 0:3
Září Ciganek Pavel 0:3
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Bartusek Jirka 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec/Srpen Brodová Barbora Sc:3
Červenec/Srpen Bajgar Václav Sc:3
Červenec/Srpen Bartosz Tomáš Sc:3
Červen Kučeja Václav Sc:3
Červen Lerch Ivan Sc:3
Červen Kazík Viťa Sc:3
Červen Hamřík Milan Sc:3
Květen Šír Robin 3:1
Květen Dehner Marcel 3:1
Květen Šeděnka Milan 0:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Duben Mohyla Emil 3:2
Duben Kantor Martin 0:3
Duben Kučeja Václav 3:1
Duben Stypa Kamil 0:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Březen Slavíček Jakub 1:3
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Šeděnka Milan 0:3
Únor Šír Robin 3:0
Únor Brodová Barbora 3:1
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Únor Bilík Jiří 3:Sc
Leden Ciganek Pavel 3:0
Leden Riger Břetislav 3:Sc
Leden Dehner Marcel 0:3
Leden Tesař Martin 2:3
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Prosinec Záruba Patrik 1:3
Prosinec Ludvík Pavel 3:0
Prosinec Slavíček Jakub 1:3
Listopad Badalová Veronika 2:3
Listopad Urban Viktor 0:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:Sc
Listopad Bilík Jiří 0:3
Říjen Žák Zdeněk 0:3
Říjen Nesrsta Petr 3:0
Říjen Bystřičan Jiří 3:2
Říjen Kutěj Honza 3:1 1
Září Šubert Roman 3:0
Září Filipčík Pavel 3:0
Září Dehner Marcel 1:3
Září Lerch Ivan 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fabián Dalibor Sc:3
Červenec / Srpen Tesař Martin Sc:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Kubíček Michal 3:Sc
Červen Uhlíř Adam 3:0
Červen Kutěj Honza 3:1 2
Červen Nesrsta Petr 3:2
Červen Štefánek Antonín 3:0
Květen Fabián Dalibor 1:3
Květen Holík Pavel 0:3
Květen Štefánek Antonín 3:1
Květen Wrona Tomáš 3:Sc
Duben Filipčík Pavel 3:1
Duben Ludvík Pavel 2:3
Duben Bystřičan Jiří 3:0
Duben Hýža David 3:0
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Šeděnka Milan 1:3
Březen Kosa Adam 0:3
Březen Ludvík Pavel 3:0
Březen Grigar Martin 3:2
Únor Filipčík Pavel 3:0
Únor Krupník Lukáš 3:0
Únor Kutěj Honza 3:2 1
Únor Riger Břetislav 3:1
Leden Fabián Dalibor 3:1
Leden Hamřík Milan 2:3
Leden Dehner Marcel 1:3
Leden Holík Pavel 0:3
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Prosinec Lerch Ivan 0:3
Prosinec Krišica Petr 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 3:0
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:1
Listopad Apl Roman 3:1
Listopad Holík Pavel 0:3
Říjen Riger Břetislav 3:1
Říjen Šrámek Fredy 3:1
Říjen Žváček Jiří 3:1
Říjen Kutěj Honza 3:2 2
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Urban Viktor Sc:3
Září Lerch Ivan Sc:3
Září Bartosz Tomáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Filipčík Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Zrasták Robert Sc:3
Červenec / Srpen Uhlíř Adam Sc:3
Červen Nesrsta Petr Sc:3
Červen Grigar Martin Sc:3
Červen Přeček Martin Sc:3
Červen Kučeja Václav Sc:3
Květen Filipčík Pavel 3:0
Květen Šimeček Petr 1:3
Květen Urban Viktor 0:3
Květen Šeděnka Milan 0:3
Duben Kantor Martin 0:3
Duben Jašek Jakub 3:0
Duben Brynda Pavel 3:0
Duben Tesař Martin 2:3
Březen Richtár Dušan 3:Sc 1
Březen Mohyla Emil 3:1
Březen Urban Viktor 1:3 2
Březen Kučeja Václav 3:2 2
Únor Přeček Martin 2:3
Únor Špánik Adam 2:3
Únor Tesař Martin 2:3
Únor Brynda Pavel 3:Sc
Leden Brynda Pavel 3:1
Leden Kantor Martin 1:3
Leden Hamřík Milan 2:3
Leden Nesladek Petr 1:3
Leden Bartosz Tomáš 3:1
Prosinec Tesař Martin 3:1
Prosinec Grigar Martin 3:0
Prosinec Černý Martin 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 3:0
Listopad Bartosz Tomáš 1:3
Listopad Wrona Tomáš 3:Sc
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Přeček Martin 3:2
Listopad Badalová Veronika 2:3
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Špánik Adam 3:2
Říjen Richtár Dušan 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 1:3
Září Lerch Ivan 3:2 2
Září Grigar Martin 3:1
Září Hamřík Milan 3:1
Září Černý Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Černý Martin Sc:3
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Červen Kašpar Luděk Sc:3
Červen Bartusek Jirka Sc:3
Květen Pleyer Lukáš 3:0
Květen Nesladek Petr 3:2
Květen Bartosz Tomáš 1:3
Květen Kučeja Václav 3:0
Květen Nesrsta Petr 0:3
Duben Dehner Marcel 3:1 2
Duben Mohyla Emil 3:2
Duben Trojka Aleš 1:3
Duben Badalová Veronika 1:3
Duben Hruzík Radim 3:0
Březen Jašek Jakub 0:3
Březen Šimeček Petr 0:3
Březen Tesař Martin 2:3
Březen Kratochvíl Michal 3:Sc 2
Březen Brynda Pavel 1:3
Únor Hošek Pavel 1:3
Únor Lerch Ivan 3:0
Únor Přeček Martin 3:1
Únor Jašek Jakub 1:3
Únor Badalová Veronika 0:3
Leden Richtár Dušan 0:3
Leden Nesladek Petr 3:0
Leden Bartusek Jirka 3:1
Leden Hamřík Milan 3:0
Leden Černý Martin 3:1
Prosinec Tesař Martin 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:0
Prosinec Kratochvíl Michal 0:3
Prosinec Přeček Martin Sc:3
Listopad Hubert Lukáš 3:0
Listopad Hamřík Milan 3:0
Listopad Černý Martin 2:3
Listopad Grigar Martin 3:1
Listopad Bartusek Jirka 2:3 2
Říjen Jašek Jakub 0:3
Říjen Šimeček Petr 2:3
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Přeček Martin 0:3
Září Hošek Pavel 0:3
Září Bartosz Tomáš 3:0
Září Tesař Martin 3:0
Září Trojka Aleš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šimeček Petr Sc:3
Červen Mohyla Emil Sc:3
Červen Brynda Pavel Sc:3
Červen Přeček Martin Sc:3
Květen Lerch Ivan 3:2
Květen Sobek Tomáš 0:3
Květen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Kubíček Aleš 2:3 2
Duben Holuša Marek 1:3
Duben Trojka Aleš 3:Sc
Duben Čechák Martin 3:0
Duben Medek Petr 3:1
Březen Vojtovič Daniel 1:3
Březen Nesrsta Petr 3:2
Březen Bartosz Tomáš 3:1
Březen Bartusek Jirka 3:2 2
Únor Sobek Tomáš 2:3
Únor Brynda Pavel 1:3 1
Únor Hartmann Silvie 3:1
Únor Sikora Radim 0:3
Leden Juráň David 0:3
Leden Wrona Tomáš 2:3 2
Leden Kubíček Aleš 3:0
Leden Hubert Lukáš 3:0
Prosinec Bartosz Tomáš 3:0
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Prosinec Křetinský David 2:3 2
Prosinec Hartmann Silvie 3:Sc
Listopad Sikora Radim Sc:3
Listopad Satke Tomáš 1:3
Listopad Juráň David 1:3
Listopad Kočvara Jan Sc:3
Říjen Konečný Kamil 3:0
Říjen Trojka Aleš 3:0
Říjen Brynda Pavel 3:1
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Září Bartosz Tomáš 1:3
Září Křetinský David 3:1
Září Kubínek David 3:Sc
Září Hubert Lukáš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Červen Trojka Aleš 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:0
Červen Sobek Tomáš 0:3
Květen Medek Petr 3:0
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Květen Bartosz Tomáš 3:2
Květen Sobek Tomáš 2:3 2
Duben Bartusek Jirka 3:0
Duben Wolf Sebastian 0:3
Duben Konečný Kamil 3:1
Duben Koutný Jakub 3:0
Březen Karpeta Petr 3:1
Březen Hanusek Jaroslav 3:0
Březen Apl Roman 3:0
Březen Farník Michal 0:3
Únor Klimková Lucie 3:0
Únor Prokop David 3:0
Únor Missigová Šárka 3:0
Únor Beer Jaroslav 3:1 1
Leden Tesař Martin 3:Sc
Leden Křetinský David 1:3 2
Leden Papřok Ondřej 3:0
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Dehner Marcel 3:0 2
Prosinec Medek Petr Sc:3
Prosinec Větrovský Lukáš Sc:3 2
Prosinec Apl Roman Sc:3 1
Prosinec Kubíček Aleš Sc:3 2
Listopad Drga Radim Sc:3 1
Listopad Hubert Lukáš Sc:3 1
Listopad Koutný Jakub Sc:3 2
Listopad Medek Petr Sc:3 2
Říjen Krkoška Libor Sc:3
Říjen Sikora Radim Sc:3
Říjen Nesrsta Petr Sc:3
Říjen Kratochvíl Michal Sc:3
Září Drga Radim 3:Sc
Září Trojka Aleš Sc:3
Září Hartmann Silvie Sc:3
Září Fabián Dalibor Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sobek Tomáš 0:3
Červen Hubert Lukáš 3:1
Červen Krejčí Miroslav 0:3
Červen Minkovič David 3:Sc 2
Květen Tesař Martin 3:1
Květen Mohyla Emil 2:3
Květen Trojka Aleš 3:2 2
Květen Satke Tomáš 0:3 2
Duben Štěpař Jaroslav 1:3 1
Duben Vlček Michal 3:Sc
Duben Wolf Sebastian 3:1
Duben Kočvara Jan 1:3
Duben Fleško Jaroslav 1:3
Březen Krkoška Libor 3:0
Březen Farník Michal 3:0
Březen Mihulová Klára 3:2
Březen Holuša Petr 3:0
Březen Kubíček Michal 3:0
Únor Jašek Jakub 3:0
Únor Hartmann Silvie 2:3
Únor Vlček Michal 2:3 2
Únor Kubínek David 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:1
Leden Krejčí Miroslav 1:3
Leden Fabián Dalibor 0:3
Leden Kočvara Jan 1:3 2
Leden Štift David 0:3 1
Leden Wolf Sebastian 3:0
Listopad Štift David 0:3 2
Listopad Koutný Jakub 3:0
Listopad Prucek Milan 1:3
Listopad Grigar Martin 2:3
Listopad Kočvara Jan 3:0
Říjen Slunský Petr 3:0
Říjen Medek Petr 3:0
Říjen Štift David 0:3 2
Říjen Klímek Lumír 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesrsta Petr 3:0 3
Červen Štift David 1:3 2
Červen Vavřička Karel 3:0
Červen Sobek Tomáš 3:0
Květen Fabián Dalibor 3:0
Květen Danisz Radim 3:0 1
Květen Farník Michal 3:0
Květen Kašpar Luděk 3:0
Duben Trojková Lada 3:0
Duben Fajnor Tomáš 3:0 1
Duben Škrobánek Jakub 3:0
Duben Drga Radim 3:Sc
Březen Votoček Tomáš 3:0 1
Březen Švidrnoch Marek 3:0 2
Březen Dlouhý Radim 3:0
Březen Mechelová Gabriela 3:0 2
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Lázenský Jan 3:0
Únor Michalus Marek 3:0
Únor Volfová Zuzana 3:0
Leden Šesták Lukáš 3:0 2
Leden Žůrek Vladimír 3:0
Leden Štefaník Martin 3:0
Leden Hanusek Jaroslav 3:0
Leden Mechelová Gabriela 3:0 4