Avatars_small

Kašpar Luděk


utkání nejlépe v pátek nebo čtrtek a úterý po 17 hodině

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 8 6 0 57.14%
2017/2018 36 13 22 10 36.11%
2016/2017 45 22 23 0 48.89%
2015/2016 44 21 23 0 47.73%
2014/2015 44 22 22 0 50.00%
Letní squashování 2014 8 5 3 1 62.50%
Letní squashování 2013 8 3 4 1 37.50%
2013/2014 43 21 22 1 48.84%
2012/2013 38 22 16 5 57.89%
2011/2012 41 23 18 6 56.10%
2010/2011 12 4 8 2 33.33%
2009/2010 27 14 13 2 51.85%
Celkem: 360 178 180 28 49.44%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Hlisnikovský Petr
Prosinec Hýža David
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Holubec Jaromír 2:3
Listopad Sikora Jiří 3:Sc
Listopad Švidrnoch Marek 3:Sc
Listopad Šlachta Michal 2:3
Listopad Zrasták Robert 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Riger Břetislav 2:3
Říjen Grochal Petr 2:3
Září Bystřičan Jiří 3:1
Září Šlachta Michal 3:0
Září Rechtoris David 3:1
Září Weiss Marek 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mohyla Emil 2:3
Červenec / Srpen Dominec Miroslav 0:3
Červenec / Srpen Větrovský Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 1:3
Duben Zrasták Robert Sc:3
Duben Mohyla Emil Sc:3
Duben Krejcha Martin Sc:3
Duben Sikora Jiří Sc:3
Březen Pelech Michal 3:1
Březen Andiel Josef 0:3
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Krišica Petr Sc:3
Únor Větrovský Lukáš Sc:3
Únor Holub Petr Sc:3
Leden Demian Matúš 3:0
Leden Balus Pavel 3:2
Leden Netolička Jan 1:3
Leden Bystřičan Jiří 3:0
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Netolička Jan Sc:Sc
Prosinec Macíček Michal 1:3
Prosinec Větrovský Lukáš 1:3
Listopad Hulík Radim 2:3
Listopad Pospisil Vladimir 0:3
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Macíček Michal 0:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Andiel Josef 3:0
Říjen Ludvík Pavel 1:3
Říjen Grochal Petr 2:3
Září Sikora Jiří 3:1
Září Andiel Josef 3:0
Září Hýža David 3:1
Září Rechtoris David 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krejcha Martin 3:0
Červenec/Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červenec/Srpen Hanusek Jaroslav 2:3
Červenec/Srpen Mohyla Emil 3:2
Červen Weiss Marek 3:0
Červen Zrasták Robert 2:3
Červen Rechtoris David 3:1
Červen Mach Vladimír 2:3
Květen Balus Pavel 0:3
Květen Nový Jan 0:3
Květen Větrovský Lukáš 2:3
Květen Andiel Josef 1:3
Duben Dehner Marcel 0:3
Duben Mohelník Vojtěch 0:3
Duben Bajgar Václav 0:3
Duben Kutěj Honza 2:3 1
Březen Lampa Tomáš 3:2 2
Březen Andiel Josef 3:1
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Jüttnerová Sandra 3:1
Únor Hulík Radim 0:3
Únor Broda Kamil 3:0
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Únor Krupník Lukáš 3:Sc
Únor Zrasták Robert 2:3
Leden Pavlusová Kateřina 3:0
Leden Lampa Tomáš 3:2 2
Leden Štefánek Antonín 3:2
Leden Bajgar Václav 3:Sc
Prosinec Balus Pavel 3:Sc
Prosinec Sikora Jiří 3:Sc
Prosinec Farník Michal 1:3
Prosinec Taraba Róbert 2:3
Listopad Žák Igor 3:0
Listopad Jeřábek Libor 3:0
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Malý Milan 3:0
Říjen Hulík Radim 1:3
Říjen Bajgar Václav 0:3
Říjen Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Farník Michal 2:3
Září Hýža David 2:3 1
Září Mach Vladimír 3:2 2
Září Jüttnerová Sandra 2:3
Září Zrasták Robert 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hýža David 3:1 2
Červenec / Srpen Rechtoris David 3:2
Červenec / Srpen Mach Vladimír 3:2
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 3:1
Červen Hanusek Jaroslav 3:2
Červen Hulík Radim 1:3
Červen Jüttnerová Sandra 3:1
Červen Krišica Petr 0:3
Květen Zrasták Robert 0:3
Květen Krupník Lukáš 1:3
Květen Andiel Josef 1:3
Květen Bystřičan Jiří 3:1
Duben Kutěj Honza 1:3 2
Duben Lasoň Jaroslav 3:0
Duben Mach Vladimír 3:0
Duben Uhlíř Adam 1:3
Březen Rechtoris David 3:0
Březen Jüttnerová Sandra 3:1
Březen Balus Pavel 2:3
Březen Brodová Barbora 3:1
Únor Krišica Petr 0:3
Únor Mach Vladimír 2:3
Únor Štefánek Antonín 0:3
Únor Bystroň Jan 1:3
Leden Kovaříková Jana 3:Sc
Leden Binek Zdenek 2:3
Leden Zrasták Robert 0:3
Leden Sikora Jiří 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:2
Prosinec Grigar Martin 0:3
Prosinec Ludvík Pavel 2:3
Prosinec Krupník Lukáš 2:3
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Listopad Mach Vladimír 3:2
Listopad Kovaříková Jana 3:0
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Říjen Grochal Petr 2:3
Říjen Bystřičan Jiří 1:3
Říjen Bystroň Jan 2:3
Říjen Andiel Josef 3:2
Září Zrasták Robert 3:0
Září Mohyla Emil 0:3
Září Apl Roman 1:3
Září Holuša Marek 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Apl Roman 2:3
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 1:3
Červenec / Srpen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Zrasták Robert 1:3
Červen Jančar Tomáš 3:2
Červen Šubert Roman 2:3
Květen Riger Břetislav 3:2
Květen Jašek Jakub 0:3
Květen Žák Zdeněk 1:3
Květen Raška Petr 0:3
Duben Riger Břetislav 2:3
Duben Zrasták Robert 3:1
Duben Richtár Dušan 3:Sc
Duben Fabián Dalibor 0:3
Březen Filipčík Pavel 0:3
Březen Krupník Lukáš 3:2
Březen Apl Roman 3:0
Březen Šeděnka Milan 0:3
Únor Švidrnoch Marek 3:0
Únor Juránek Filip 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:1
Únor Mohyla Emil 1:3
Leden Taraba Róbert 3:Sc
Leden Lasoň Jaroslav 3:0
Leden Bystroň Jan 3:2
Leden Balus Pavel 3:0
Prosinec Žák Zdeněk 1:3
Prosinec Kutěj Honza 3:1
Prosinec Juránek Filip 0:3
Prosinec Dehner Marcel 2:3
Listopad Zrasták Robert 1:3
Listopad Žváček Jiří 0:3
Listopad Štefaník Martin 3:2
Listopad Hanusek Jaroslav 3:1
Říjen Krupník Lukáš 3:1
Říjen Nesrsta Petr 1:3
Říjen Dehner Marcel 1:3
Říjen Šeděnka Milan 1:3
Září Riger Břetislav 3:0
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Žváček Jiří 3:2
Září Kučeja Václav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Andiel Josef Sc:3
Srpen Hamřík Milan 3:Sc
Srpen Ludvík Pavel 3:1
Srpen Ondrušová Zuzana 3:Sc
Červenec Apl Roman 3:0
Červenec Špánik Adam 0:3
Červenec Juránek Filip 2:3
Červenec Vrága Lukáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hlisnikovský Petr Sc:Sc
Srpen Taraba Róbert 2:3
Srpen Riger Břetislav 3:1
Srpen Kašprišin David 3:Sc
Červenec Nesrsta Petr 1:3
Červenec Hubert Lukáš 1:3
Červenec Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červenec Fabián Dalibor 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartusek Jirka 2:3
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Červen Černý Martin 0:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Šeděnka Milan 0:3
Květen Krišica Petr 3:1
Květen Dehner Marcel 3:2 1
Květen Riger Břetislav 3:0
Květen Raška Petr 2:3
Květen Taraba Róbert 1:3
Duben Juránek Filip 3:1
Duben Hamřík Milan 2:3
Duben Pleyer Lukáš 2:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Lerch Ivan 1:3
Březen Zrasták Robert 3:0
Březen Kučeja Václav 3:1
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Bystroň Jan 1:3
Únor Vrága Lukáš 3:0
Únor Sikora Jiří 3:Sc
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Leden Kučeja Václav 2:3
Leden Weber Michal 3:Sc
Leden Dehner Marcel 1:3
Leden Juránek Filip 2:3
Prosinec Šrámek Fredy 2:3
Prosinec Gorecki Pavel 3:0
Prosinec Rechtoris David 3:1
Prosinec Binek Zdenek 3:0
Listopad Štefaník Martin 3:1
Listopad Holubec Jaromír 3:1
Listopad Mrowiec Jakub 3:1 1
Listopad Gaura Jiří 0:3
Říjen Kříbek Jarda 1:3
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Koutný Jakub 1:3
Říjen Nesladek Petr 1:3
Září Žváček Jiří 2:3
Září Hanusek Jaroslav 2:3
Září Dehner Marcel 0:3
Září Holuša Marek 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Žváček Jiří 3:0
Červen Taraba Róbert 3:2
Červen Zrasták Robert 3:2
Červen Mechelová Gabriela 3:1
Květen Šimeček Petr 1:3
Květen Karpeta Petr 0:3
Květen Dehner Marcel 1:3
Květen Medek Petr 0:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Duben Krišica Petr 3:2
Duben Broda Kamil 3:0
Duben Matějašek David 1:3
Duben Prokop David 3:2
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Březen Mrowiec Jakub 3:0
Březen Šrámek Fredy 3:2
Březen Hamřík Milan 0:3
Březen Žváček Jiří 3:0
Únor Langer Petr 3:0 1
Únor Hamříková Jarmila 3:0
Únor Lasoň Jaroslav 3:1
Únor Riger Břetislav 3:0
Leden Bystroň Jan 3:0
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Bystřičan Jiří 3:2
Leden Kubíček Michal Sc:3
Prosinec Soukupová Tereza 3:0
Prosinec Spáčil David 3:Sc
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Říjen Hamřík Milan Sc:3
Říjen Prokop David Sc:3
Říjen Lenart Jan Sc:3
Říjen Malečíková Jaroslava Sc:3
Září Hlisnikovský Petr 1:3
Září Šimeček Petr 1:3 1
Září Mechelová Gabriela 3:1
Září Lasoň Jaroslav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bystřičan Jiří 3:2
Červen Krejčová Hana 3:1
Červen Beneš Tomáš 3:Sc
Červen Hamříková Jarmila 3:0
Květen Papřok Ondřej 3:2 1
Květen Ochonski Zdenek 1:3
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Zrasták Robert 1:3
Duben Riger Břetislav 3:2
Duben Strachala David 2:3
Duben Hájek Jiří 1:3
Duben Balus Pavel 3:2
Březen Hill Martin 3:1
Březen Lasoň Jaroslav 3:Sc
Březen Strachala David 3:1
Březen Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Hruzík Radim 2:3 1
Únor Zrasták Robert 1:3
Únor Papřok Ondřej 2:3
Únor Badalová Veronika 1:3
Leden Strachala David 3:0
Leden Rašková Lenka 3:0
Leden Lerch Ivan 1:3
Leden Hájek Jiří 0:3
Prosinec Křetinský David Sc:3
Prosinec Pešl Vítek Sc:3
Prosinec Langrová Pavlína Sc:3
Prosinec Strachala David Sc:3
Listopad Bělíčková Petra 3:0
Listopad Pešl Vítek 3:0 1
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Listopad Mikuláštík Jaromír 3:0
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Karpeta Petr Sc:3
Říjen Lukšová Pavla 3:0
Říjen Klimková Lucie 3:1
Září Adámek David 3:0
Září Riger Stanislav 0:3 1
Září Plaček Václav 3:0
Září Sikora Jiří 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Tesař Martin Sc:3
Leden Kocián Martin 3:2
Leden Samek Petr 2:3
Leden Minkovič David 1:3
Listopad Jašek Jakub 0:3
Listopad Konečný Kamil 1:3
Listopad Danisz Radim 3:Sc
Listopad Kubíček Michal 2:3
Říjen Drga Radim Sc:3
Říjen Mořkovský Jaromír 3:Sc
Říjen Pleyer Lukáš 3:2 1
Říjen Sobek Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vlček Michal 0:3 1
Červen Vlček Dobroslav Sc:3
Červen Koutný Jakub 2:3
Červen Holuša Petr Sc:3 1
Květen Hvolka Tomáš 0:3
Květen Danisz Radim 0:3
Květen Farník Michal 3:2
Květen Fabián Dalibor 0:3
Duben Pohanka Dejf 3:Sc
Duben Slunský Petr 0:3
Duben Koutný Jakub 3:1 1
Duben Vitasek Petr 0:3
Březen Holuša Petr 3:1
Březen Nesrsta Petr 3:2
Březen Krejčová Hana 3:1
Březen Jaššo Petr 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Vavřínek Martin 1:3
Únor Hřib Petr 3:Sc
Únor Fabián Dalibor 0:3
Leden Weber Michal 3:1
Leden Švrček Roman 3:1
Leden Psotka Petr 1:3
Leden Filipčík Pavel 0:3
Listopad Vrága Lukáš 3:2 2
Listopad Lukáš Jan 3:0 1
Listopad Slepčan Lukáš 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání