Avatars_small

Hájek Jiří

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 57 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 41 14 26 24 34.15%
2011/2012 42 29 13 1 69.05%
2009/2010 31 9 21 18 29.03%
Celkem: 114 52 60 43 45.61%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Nesladek Petr 1:3
Červen Papřok Ondřej Sc:3
Červen Gorecki Pavel Sc:3
Červen Špánik Adam Sc:3
Květen Apl Roman Sc:3
Květen Šrámek Fredy Sc:3
Květen Hamřík Milan Sc:3
Květen Prokop David Sc:3
Květen Bystroň Jan Sc:3
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Duben Lenart Jan 3:0
Duben Střondala Tomáš 3:0
Duben Peroutík Jiří 3:0
Březen Křižka Radek Sc:Sc
Březen Sikora Jiří 3:0
Březen Riger Břetislav 3:0 1
Březen Dehner Marcel 0:3
Únor Štelar Petr 3:0
Únor Hrudová Iva 3:0
Únor Jančar Tomáš 3:0
Únor Hasmanda Robert 3:0
Leden Anasiewicz Sylwia 3:0
Leden Taraba Róbert 3:1
Leden Spáčil David 3:Sc
Leden Grygar Jiri 3:0 2
Prosinec Balus Pavel Sc:3
Prosinec Mechelová Gabriela Sc:3
Prosinec Adámek David Sc:3
Prosinec Čmuchová Klára Sc:3
Listopad Bystroň Jan Sc:3
Listopad Mrowiec Jakub Sc:3
Listopad Křižka Radek Sc:3
Listopad Langer Michaela Sc:3
Říjen Lasoň Jaroslav Sc:3
Říjen Šrámek Fredy Sc:3
Říjen Zrasták Robert Sc:3
Říjen Riger Břetislav Sc:3
Září Broda Kamil Sc:3 1
Září Slunský Petr Sc:3
Září Badalová Veronika Sc:3
Září Apl Roman 2:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Medek Petr 0:3 2
Červen Hartmann Silvie Sc:3
Červen Apl Roman 3:0
Červen Konečný Kamil 1:3 2
Květen Matějašek David 3:Sc 1
Květen Hruzík Radim 0:3 2
Květen Švidrnoch Marek 3:2 1
Květen Žváček Jiří 3:0 2
Duben Kašpar Luděk 3:1
Duben Riger Břetislav 3:0
Duben Balus Pavel 3:0
Duben Strachala David 3:0
Březen Folwarczny Jan 0:3
Březen Koutný Jakub 1:3
Březen Malík Karel 3:0
Březen Badalová Veronika 3:2 1
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Hill Martin 3:0
Únor Malík Karel 3:0
Únor Mechelová Gabriela 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:1 1
Leden Strachala David 3:0
Leden Kašpar Luděk 3:0
Leden Rašková Lenka 3:1
Leden Lerch Ivan 2:3 2
Prosinec Langer Petr 3:0
Prosinec Krejčová Hana 3:0
Prosinec Lázenský Jan 3:Sc
Prosinec Plaček Václav 3:0
Listopad Lerch Ivan 0:3
Listopad Karpeta Petr 1:3
Listopad Kocián Martin 2:3
Listopad Bartusek Jirka 0:3
Říjen Folwarczny Jan 0:3
Říjen Pešl Vladan 3:Sc
Říjen Krejčová Hana 3:0
Říjen Badalová Veronika 0:3
Říjen Šesták Lukáš 3:0
Září Forgačová Aneta 3:0 2
Září Hasmanda Robert 3:0
Září Filipčík Pavel 3:Sc
Září Harastej Luboš 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kramár Lukáš Sc:3
Červen Votoček Tomáš Sc:3
Červen Weber Michal 3:Sc
Červen Vojtovič Daniel Sc:3
Květen Vrága Lukáš Sc:3
Květen Ochonski Zdenek 0:3
Květen Drga Radim 3:Sc
Květen Brynda Pavel Sc:3
Květen Vlček Dobroslav 0:3 1
Duben Kocmanová Natálie 3:0
Duben Žůrek Vladimír 3:0
Duben Gregořicová Petra 3:Sc
Duben Konečný Kamil 0:3
Březen Brynda Pavel 0:3
Březen Sváková Denisa 3:Sc
Březen Volfová Zuzana 3:Sc
Březen Slepčan Lukáš 3:Sc
Březen Kmin DJ Sc:Sc
Únor Tylšar Vladimír Sc:3
Únor Hudý Petr 3:Sc
Únor Dehner Marcel Sc:3
Únor Kasanicky Jan Sc:3
Únor Žůrek Vladimír Sc:3
Leden Matlochová Lucie Sc:3
Leden Jüttnerová Sandra Sc:3
Leden Kmin DJ Sc:3
Leden Danisz Radim Sc:3
Prosinec Vavřínek Martin Sc:3
Prosinec Matlochová Lucie Sc:3
Prosinec Škrobánek Jakub Sc:3
Prosinec Koutný Jakub Sc:3