B8f7040d4c1793dbafce7378ce2b0446921c1bf6_small

Mechelová Gabriela

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví žena
Věk 48 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 45 24 21 0 53.33%
2012/2013 40 20 20 0 50.00%
2011/2012 42 21 21 0 50.00%
2010/2011 32 14 18 0 43.75%
2009/2010 26 10 16 0 38.46%
Celkem: 185 89 96 0 48.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Břetislav 3:2 2
Červen Gorecki Pavel 0:3
Červen Holubec Jaromír 3:1 1
Červen Apl Roman 3:0
Květen Hubert Lukáš 0:3
Květen Grigar Martin 2:3 2
Květen Hruzík Radim 2:3
Květen Špánik Adam 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Bystroň Jan 3:0
Duben Taraba Róbert 3:1
Duben Kučeja Václav 0:3
Duben Kříbek Jarda 0:3
Duben Šrámek Fredy 3:0
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Mrowiec Jakub 3:1
Březen Šrámek Fredy 2:3
Březen Hamřík Milan 1:3
Únor Karpeta Petr 3:Sc
Únor Mach Vladimír 1:3 2
Únor Riger Břetislav 1:3 2
Únor Apl Roman 3:Sc
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Ludvík Pavel 3:0
Leden Mrowiec Jakub 3:2
Leden Beneš Vojtěch 3:0
Prosinec Kučeja Václav 2:3
Prosinec Pleyer Lukáš 1:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Raška Petr 3:2 1
Listopad Čechák Martin 3:2
Listopad Riger Břetislav 1:3 2
Listopad Kříbek Jarda 2:3
Listopad Dehner Marcel 1:3
Listopad Taraba Róbert 2:3
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Karpeta Petr 2:3
Říjen Matějašek David 1:3
Říjen Apl Roman 3:2 1
Říjen Černý Martin 0:3
Září Vrága Lukáš 3:0
Září Koutný Jakub 3:2
Září Malečíková Jaroslava 3:0
Září Bystroň Jan 3:1 1
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zrasták Robert 2:3
Červen Taraba Róbert 1:3
Červen Žváček Jiří 0:3
Červen Kašpar Luděk 1:3
Květen Riger Břetislav 3:0 2
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Mrowiec Jakub 3:1
Květen Papřok Ondřej 3:0
Duben Dehner Marcel 2:3 2
Duben Hruzík Radim 1:3
Duben Hamřík Milan 2:3
Duben Švidrnoch Marek 0:3
Březen Soukupová Tereza 3:Sc
Březen Raška Petr 3:Sc
Březen Taraba Róbert 3:1
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Mrowiec Jakub 0:3
Únor Slunský Petr 3:2
Únor Klimková Lucie 1:3
Únor Holubec Jaromír 3:2 1
Leden Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Dehner Marcel 1:3
Leden Krišica Petr 1:3
Prosinec Adámek David 3:0
Prosinec Balus Pavel 3:0
Prosinec Hájek Jiří 3:Sc
Prosinec Čmuchová Klára 3:Sc
Listopad Dehner Marcel 0:3
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Prokop David 1:3 2
Listopad Čechák Martin 2:3
Říjen Adámek David 3:Sc
Říjen Hošek Pavel 1:3
Říjen Zobal Martin 3:1 1
Říjen Hill Martin 3:Sc 1
Září Hlisnikovský Petr 0:3
Září Šimeček Petr 2:3 2
Září Kašpar Luděk 1:3
Září Lasoň Jaroslav 2:3