E4a7e1910f8f9938899037d75938c91ff2cea5a0_small

Hasmanda Robert

Skupina AUTOCONT MASTERS
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 38 11 24 9 28.95%
2011/2012 43 19 24 0 44.19%
Celkem: 81 30 48 9 37.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Grygar Jiri Sc:3
Červen Vašíček Petr Sc:Sc
Červen Hrudová Iva Sc:Sc
Květen Čada Josef Sc:Sc
Květen Peroutík Jiří Sc:3 1
Květen Balus Pavel 0:3
Květen Ludvík Pavel 2:3
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Beneš Vojtěch 3:2
Duben Špánik Adam 1:3
Březen Anasiewicz Sylwia Sc:3
Březen Riegel Jiří Sc:3
Březen Kubínek David 3:Sc
Únor Jančar Tomáš Sc:3
Únor Hrudová Iva Sc:3
Únor Štelar Petr 0:3
Únor Hájek Jiří 0:3
Leden Rechtoris David 0:3
Leden Langer Petr 0:3
Leden Gorecki Pavel 1:3
Leden Papřok Ondřej 1:3
Prosinec Langer Michaela 3:0
Prosinec Štelar Petr 1:3
Prosinec Vašíček Petr 3:Sc
Prosinec Papřok Ondřej 0:3
Listopad Hrudová Iva 3:2 1
Listopad Anasiewicz Sylwia 3:1
Listopad Beneš Tomáš 3:2
Listopad Gorecki Pavel 1:3
Listopad Jančar Tomáš 3:1
Říjen Beneš Tomáš 3:1
Říjen Soukupová Tereza 0:3
Říjen Střondala Tomáš 0:3
Říjen Sikora Jiří 0:3
Září Přeček Martin 0:3
Září Spáčil David 3:0 1
Září Hamřík Milan 0:3
Září Wrona Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mrowiec Jakub 3:2 2
Červen Šandová (Myšková) Hana 1:3 2
Červen Harastej Luboš 3:0
Červen Hrudová Iva 3:0 1
Květen Dehner Marcel 0:3
Květen Klimková Lucie 3:Sc 1
Květen Pešl Vítek 1:3 3
Květen Beer Jaroslav 1:3
Duben Langrová Pavlína 3:0 3
Duben Kašparová Linda 1:3 2
Duben Mrowiec Jakub 2:3 2
Duben Vašíček Petr 3:0
Březen Kašparová Linda 3:Sc
Březen Spáčil David 3:1 1
Březen Rašková Lenka 0:3
Březen Langer Petr 1:3 2
Březen Vašíček Petr 3:0 1
Únor Malečíková Jaroslava 1:3
Únor Čmuchová Klára 1:3
Únor Plaček Václav 0:3
Únor Kašparová Linda 3:Sc
Únor Langrová Pavlína 1:3
Leden Pešl Vítek 1:3
Leden Hill Martin 1:3
Leden Mechelová Gabriela 0:3 1
Leden Langer Petr 0:3 2
Prosinec Kašparová Linda 3:Sc
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:Sc 1
Prosinec Peroutík Jiří 3:Sc 1
Listopad Plaček Václav 1:3 1
Listopad Šimek Martin 3:2
Listopad Lukšová Pavla 3:2
Listopad Langer Michaela 1:3
Listopad Čmuchová Klára 2:3
Říjen Větrovský Lukáš 0:3 2
Říjen Balus Pavel 0:3
Říjen Mořkovský Vojtěch 1:3
Říjen Jaššo Petr 3:Sc
Září Harastej Luboš 1:3
Září Hájek Jiří 0:3
Září Forgačová Aneta 3:2
Září Filipčík Pavel 3:Sc 1