90ea6eae80a72e442120bfbad3a9c5e0a5864924_small

Rechtoris David

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 6 6 0 50.00%
2017/2018 46 23 22 2 50.00%
2016/2017 45 24 21 0 53.33%
2015/2016 45 20 25 2 44.44%
2014/2015 43 25 18 0 58.14%
2013/2014 40 23 17 0 57.50%
2012/2013 40 18 22 0 45.00%
2011/2012 11 7 4 0 63.64%
Celkem: 282 146 135 4 51.77%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Zrasták Robert
Prosinec Střondala Tomáš
Prosinec Švidrnoch Marek
Prosinec Zvereaca Dmitrii
Listopad Malý Milan 3:2
Listopad Jeřábek Libor 3:1
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Čechák Vojtěch 3:2
Říjen Zvereaca Dmitrii 3:0
Říjen Andiel Josef 2:3
Říjen Švidrnoch Marek 1:3
Říjen Pernica David 0:3
Září Šlachta Michal 3:2
Září Weiss Marek 2:3
Září Bystřičan Jiří 1:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:Sc
Červenec / Srpen Lampa Tomáš 2:3
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Martinková Terezie 3:0
Červen Bystřičan Jiří 0:3
Červen Šír Robin 2:3
Červen Holub Petr 0:3
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Šlachta Michal 0:3
Květen Škapa Jiří 3:0
Květen Nový Jan 2:3
Květen Střondala Tomáš 3:1
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Škapa Jiří 3:0
Duben Řeháček Petr 3:0
Duben Langrová Pavlína 3:1
Březen Čechák Vojtěch Sc:3
Březen Pácl Petr 1:3
Březen Weiss Marek 2:3
Březen Malý Milan 3:1
Únor Pelech Michal 2:3
Únor Tesař Petr 3:0
Únor Demian Matúš 3:1
Únor Malečíková Jaroslava 3:2
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Čechák Vojtěch 3:0
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Leden Weiss Marek 3:1
Prosinec Mrňka Michal 1:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:1
Prosinec Bradáč Martin 0:3
Prosinec Čechák Vojtěch 3:1
Listopad Koprajda Michal 3:0
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 3:2
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Holubec Jaromír 1:3
Říjen Holubec Jaromír 1:3
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Hýža David 2:3
Říjen Dominec Miroslav 0:3
Září Hýža David 1:3
Září Andiel Josef 1:3
Září Sikora Jiří 0:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vašíček Petr 3:0
Červenec/Srpen Vacková Klára 3:0
Červenec/Srpen Peterková Andrea 3:Sc
Červenec/Srpen Bradáč Martin 3:2
Červenec/Srpen Pelech Michal 0:3
Červen Mach Vladimír 1:3
Červen Weiss Marek 3:1
Červen Kašpar Luděk 1:3
Červen Zrasták Robert 1:3
Květen Hanusek Jaroslav 0:3
Květen Ludvík Pavel 2:3
Květen Pácl Petr 3:Sc
Květen Střondala Tomáš 3:0
Duben Žák Igor 3:Sc
Duben Weiss Marek 3:0
Duben Bělíčková Petra 3:0
Duben Fiala Lukáš 3:1
Březen Hanusek Jaroslav 3:2
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Škapa Jiří 1:3
Březen Střondala Tomáš 3:2
Únor Hýža David 2:3
Únor Andiel Josef 1:3
Únor Bajgar Václav 0:3
Únor Žák Igor 3:0
Leden Krišica Petr 1:3
Leden Mach Vladimír 2:3
Leden Taraba Róbert 1:3
Leden Grochal Petr 1:3
Prosinec Bajgar Václav 3:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 2:3
Prosinec Netolička Jan 3:1
Prosinec Holubec Jaromír 3:1
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Turčinková Kateřina 3:0
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Weiss Marek 3:0
Říjen Krejcha Martin 3:0
Říjen Macíček Michal 0:3
Říjen Weiss Marek 3:0
Říjen Ciganek Pavel 2:3
Září Šír Robin 0:3
Září Balus Pavel 0:3
Září Hanusek Jaroslav 0:3
Září Hamřík Milan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mach Vladimír 3:Sc
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 2:3
Červenec / Srpen Mohelník Vojtěch 1:3
Červenec / Srpen Hýža David 0:3
Červen Turčinková Kateřina 3:Sc
Červen Čada Josef 3:1
Červen Malečíková Jaroslava 3:2
Červen Jeřábek Libor 3:0
Květen Jeřábek Libor 3:0
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Fiala Lukáš 3:2
Květen Farník Michal 0:3
Duben Terzl Václav 0:3
Duben Střondala Tomáš 3:2
Duben Krejcha Martin 2:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 2:3
Březen Brodová Barbora Sc:3
Březen Kašpar Luděk 0:3
Březen Balus Pavel Sc:3
Březen Jüttnerová Sandra 0:3
Únor Šír Robin 1:3
Únor Kovaříková Jana 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:0
Únor Bystřičan Jiří 0:3
Únor Sikora Jiří 3:0
Leden Šubert Roman 0:3
Leden Riger Břetislav 0:3
Leden Mach Vladimír 2:3
Leden Hýža David 1:3
Prosinec Vrága Lukáš 3:1
Prosinec Lyko Pavel 3:Sc
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Balus Pavel 3:2
Listopad Nový Jan 3:Sc
Listopad Hýža David 2:3
Listopad Lerch Ivan 0:3
Listopad Šrámek Fredy 0:3
Říjen Vrága Lukáš 1:3
Říjen Lasoň Jaroslav 3:2
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Nový Jan 0:3
Září Štefánek Antonín 0:3
Září Andiel Josef 0:3
Září Malečíková Jaroslava 3:1
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Štefánek Antonín 3:0
Červenec / Srpen Lukšová Pavla 3:Sc
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc
Červenec / Srpen Wollmann Petr 3:1
Červen Sikora Jiří 3:2
Červen Kutěj Honza 3:Sc
Červen Střondala Tomáš 2:3
Červen Balus Pavel 2:3
Květen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Malečíková Jaroslava 3:1
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Duben Sikora Jiří 0:3
Duben Kratochvíl Michal 2:3
Duben Šrámek Fredy 2:3
Duben Grochal Petr 0:3
Březen Krejcha Martin 3:1
Březen Uhřík Libor 3:0
Březen Bělíčková Petra 3:1
Únor Hamříková Jarmila 3:1
Únor Vrága Lukáš 2:3
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Krišica Petr 0:3
Leden Malý Milan 3:0
Leden Uhlíř Adam 1:3 2
Leden Binek Zdenek 3:1
Leden Grochal Petr 1:3
Prosinec Čada Josef 2:3
Prosinec Štefaník Martin 1:3
Prosinec Bystroň Jan 1:3
Prosinec Jančar Tomáš 2:3
Listopad Peroutík Jiří 3:2
Listopad Hýža David 3:2
Listopad Hyndrich Martin 3:Sc
Listopad Krejcha Martin 3:1
Říjen Štefaník Martin 0:3
Říjen Žváček Jiří 0:3
Říjen Jančar Tomáš 0:3
Říjen Matějašek David 3:Sc
Září Jüttnerová Sandra 3:2
Září Hamříková Jarmila 3:0
Září Krejčová Hana 3:0
Září Raška Štěpán 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Ludvík Pavel 3:Sc
Červen Pětroš Vojtěch 2:3
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Červen Kružík Jakub 3:Sc
Květen Andiel Josef 3:1
Květen Hill Martin 1:3
Květen Štefaník Martin 1:3
Květen Vrága Lukáš 1:3
Duben Lasoň Jaroslav 3:Sc
Duben Slunský Petr 0:3
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Malečíková Jaroslava 1:3
Březen Sochor Tomáš 3:1
Březen Peroutík Jiří 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Štefánek Antonín 3:0
Únor Špánik Adam 1:3
Únor Lasoň Jaroslav 2:3
Únor Krejčová Hana 3:1
Únor Štefaník Martin 1:3 1
Leden Sochor Tomáš 3:0
Leden Pětroš Vojtěch 3:0
Leden Langrová Pavlína 3:0
Leden Jaššo Petr 3:0 2
Prosinec Gorecki Pavel 1:3
Prosinec Binek Zdenek 2:3
Prosinec Šrámek Fredy 1:3
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Listopad Hamříková Jarmila 3:0
Listopad Krejčová Hana 3:1
Listopad Kružík Jakub 3:0
Listopad Jaššo Petr 3:0
Říjen Holubec Jaromír 0:3
Říjen Gorecki Pavel 3:0
Říjen Jančar Tomáš 3:2 2
Říjen Beneš Vojtěch 0:3
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Hill Martin 3:1
Září Balus Pavel 0:3
Září Kříbek Jarda 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Peroutík Jiří 3:0
Červen Jančar Tomáš 3:1
Červen Kubíček Michal 2:3
Červen Hill Martin 3:Sc
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Vrága Lukáš 0:3
Květen Slunský Petr 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 1:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Duben Hill Martin 3:Sc 1
Duben Langrová Pavlína 3:1
Duben Grygar Jiri 3:0
Březen Střondala Tomáš 1:3
Březen Ludvík Pavel 3:1
Březen Langer Michaela 3:0
Březen Hamříková Jarmila 1:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Krejčová Hana 2:3
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Taraba Róbert 0:3
Leden Hasmanda Robert 3:0
Leden Papřok Ondřej 0:3
Leden Langer Petr 1:3
Leden Gorecki Pavel 2:3
Prosinec Lenart Jan 0:3 2
Prosinec Langer Petr 2:3 2
Prosinec Kubínek David 3:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 3:0
Listopad Papřok Ondřej 3:2 1
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Krišica Petr 0:3
Listopad Berger Ondřej 3:0
Říjen Bystroň Jan 2:3
Říjen Frnka Viktor 3:Sc 1
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Září Zobal Martin 0:3
Září Holubec Jaromír 0:3 3
Září Beneš Tomáš 3:0 1
Září Čechák Martin 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bělíčková Petra 3:0 2
Červen Migdalová Markéta 3:Sc 1
Červen Klimková Lucie 0:3 1
Červen Feikus Marek 3:1 2
Květen Forgačová Aneta 3:0
Květen Čmuchová Klára 3:0 1
Květen Holubec Jaromír 1:3 2
Květen Tesař Martin 3:Sc
Duben Adámek David 1:3
Duben Forgačová Aneta 3:0 2
Duben Čechák Martin 0:3 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání