Avatars_small

Langer Michaela

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví žena
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 38 10 28 7 26.32%
2011/2012 43 19 24 1 44.19%
Celkem: 81 29 52 8 35.80%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sikora Jiří Sc:3
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Červen Binek Zdenek Sc:3
Červen Štelar Petr 3:Sc
Květen Beneš Vojtěch 0:3
Květen Jančar Tomáš 2:3
Květen Riegel Jiří 3:1
Duben Nesladek Petr 1:3
Duben Bělíčková Petra 3:Sc
Duben Kříbek Jarda Sc:3
Březen Hamříková Jarmila 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Rechtoris David 0:3
Březen Ludvík Pavel 0:3
Únor Langrová Pavlína 3:2
Únor Šandová (Myšková) Hana 0:3
Únor Bystroň Jan 0:3
Leden Soukupová Tereza Sc:3
Leden Jančar Tomáš Sc:3
Leden Kubínek David 3:Sc
Leden Holubec Jaromír Sc:3
Prosinec Vašíček Petr 3:2
Prosinec Hasmanda Robert 0:3
Prosinec Štelar Petr 0:3
Prosinec Papřok Ondřej 0:3
Listopad Bystroň Jan 0:3
Listopad Křižka Radek 0:3
Listopad Mrowiec Jakub 0:3
Listopad Hájek Jiří 3:Sc
Říjen Kocmanová Natálie 3:Sc
Říjen Čmuchová Klára 3:Sc
Říjen Holubec Jaromír 1:3 1
Říjen Balus Pavel 0:3
Září Langrová Pavlína 0:3
Září Jančar Tomáš 3:0
Září Křižka Radek 0:3
Září Lenart Jan 1:3 1
Září Soukupová Tereza 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hill Martin 2:3
Červen Janošíková Zuzana 3:Sc
Červen Hamřík Milan 3:Sc
Červen Šímová Žaneta 3:0
Květen Hrudová Iva 0:3
Květen Langer Petr 1:3
Květen Šesták Lukáš 0:3 1
Květen Beneš Tomáš 2:3 2
Duben Migdalová Markéta 3:Sc 1
Duben Šimek Martin 3:Sc
Duben Bělíčková Petra 3:2 2
Duben Čmuchová Klára 3:Sc
Duben Lukšová Pavla 2:3 2
Březen Malečíková Jaroslava 0:3
Březen Šesták Lukáš 0:3 2
Březen Hamříková Jarmila 0:3
Březen Pešl Vítek 0:3 2
Únor Vašíček Petr 3:1
Únor Hlisnikovský Petr 0:3 1
Únor Vavřička Karel 3:Sc
Únor Mrowiec Jakub Sc:3
Únor Palánková Andrea 3:Sc
Leden Riger Břetislav 0:3 2
Leden Šesták Lukáš 0:3 2
Leden Beer Jaroslav 0:3
Leden Malík Karel 0:3
Prosinec Janošíková Zuzana 3:0
Prosinec Spáčil David 3:Sc 2
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Prosinec Čmuchová Klára 1:3
Listopad Lukšová Pavla 0:3
Listopad Plaček Václav 1:3 2
Listopad Čmuchová Klára 3:1
Listopad Hasmanda Robert 3:1
Listopad Šimek Martin 3:0
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Peroutík Jiří 1:3 2
Říjen Spáčil David 1:3 2
Říjen Adámek David 3:Sc
Září Kubíček Michal 0:3
Září Langer Petr 1:3
Září Mikuláštík Jaromír 3:0 2
Září Karpeta Petr 0:3