35c3ad639b319521b5259b5fd112292065d16d9c_small

Peroutík Jiří

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 45 18 27 8 40.00%
Letní squashování 2014 4 1 3 0 25.00%
2013/2014 35 12 23 1 34.29%
2012/2013 30 10 20 2 33.33%
2011/2012 40 15 25 1 37.50%
Celkem: 154 56 98 12 36.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Linzer Kamila Sc:3
Červenec / Srpen Holubec Jaromír Sc:3
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červenec / Srpen Pelech Michal Sc:3
Červen Linzer Kamila 3:2
Červen Hudec Lukáš 3:1
Červen Krejcha Martin 3:1
Červen Machová Tereza 3:1
Květen Binek Zdenek Sc:3 1
Květen Špalt Libor Sc:3 1
Květen Šrámek Fredy Sc:3 1
Květen Vrága Lukáš Sc:3 1
Duben Hýža David 3:1
Duben Čada Josef 2:3
Duben Šubert Roman 0:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Březen Jeřábek Libor 1:3
Březen Lukšová Pavla 3:2
Březen Uhlíř Adam 1:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Únor Raška Petr 0:3
Únor Filipčík Pavel 0:3
Únor Štefaník Martin 0:3
Únor Lasoň Jaroslav 0:3
Únor Špalt Libor 3:Sc 2
Leden Bělíčková Petra 3:0
Leden Čada Josef 3:2
Leden Jeřábek Libor 3:1
Leden Wollmann Petr 3:2
Prosinec Bystřičan Petr 3:0
Prosinec Balus Pavel 1:3
Prosinec Gorecki Pavel 3:Sc 1
Prosinec Sikora Jiří 2:3 2
Listopad Krejcha Martin 3:1 2
Listopad Rechtoris David 2:3
Listopad Hyndrich Martin 0:3 2
Listopad Hýža David 3:1
Říjen Jeřábek Libor 1:3
Říjen Lukšová Pavla 3:1
Říjen Linzer Kamila 3:1
Říjen Štefánek Antonín 2:3
Září Urban Viktor 0:3
Září Beneš Vojtěch 0:3
Září Ludvík Pavel 1:3
Září Střondala Tomáš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec Ludvík Pavel 2:3 2
Červenec Bystřičan Jiří 1:3
Červenec Urban Viktor 0:3
Červenec Binek Zdenek 3:1 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sochor Tomáš 0:3
Červen Zrasták Robert 0:3
Červen Frnka Viktor 0:3
Červen Balus Pavel 1:3
Květen Slunský Petr 3:Sc 1
Květen Ludvík Pavel 3:1
Květen Žváček Jiří 0:3
Květen Jančar Tomáš 3:1
Duben Papřok Ondřej 2:3
Duben Pořízka Luděk 3:Sc
Duben Krejcha Martin 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Rechtoris David 0:3
Březen Štefánek Antonín 1:3 2
Březen Sochor Tomáš 1:3
Únor Střondala Tomáš 2:3 3
Únor Jančar Tomáš 1:3
Únor Bělíčková Petra 3:0 2
Únor Gorecki Pavel 1:3
Prosinec Sochor Tomáš 1:3
Prosinec Lasoň Jaroslav 2:3
Prosinec Holubec Jaromír 0:3
Prosinec Jančar Tomáš Sc:3 4
Listopad Binek Zdenek 1:3
Listopad Weber Michal 0:3
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Grygar Jiri 3:1
Říjen Šeděnka Milan 0:3 2
Říjen Richtár Dušan 1:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 0:3 2
Říjen Lasoň Jaroslav 0:3
Září Hrudová Iva 3:Sc 1
Září Hamříková Jarmila 3:0
Září Langrová Pavlína 3:0
Září Wolf Sebastian 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rechtoris David 0:3
Červen Kubíček Michal 2:3
Červen Hill Martin 3:0
Červen Jančar Tomáš 2:3
Květen Balus Pavel 2:3 2
Květen Hasmanda Robert 3:Sc 1
Květen Ludvík Pavel 1:3
Květen Čada Josef 3:1
Duben Střondala Tomáš 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 0:3
Duben Hájek Jiří 0:3
Duben Lenart Jan 1:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Grygar Jiri 3:0
Březen Krejčová Hana 3:2 1
Únor Soukupová Tereza 0:3
Únor Papřok Ondřej 0:3
Únor Bystřičan Jiří 3:Sc 2
Únor Škrobánek Jakub 0:3
Leden Hrudová Iva 3:1
Leden Krejčová Hana 0:3
Leden Riger Břetislav 0:3 1
Leden Čmuchová Klára 3:Sc 1
Prosinec Gorecki Pavel Sc:3 1
Prosinec Langrová Pavlína 3:2
Prosinec Šandová (Myšková) Hana Sc:3 2
Listopad Langer Petr 0:3
Listopad Škrobánek Jakub 1:3
Listopad Tomášková Markéta 3:2 2
Listopad Soukupová Tereza 0:3 2