Avatars_small

Bystřičan Petr

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 3 0 3 0 0.00%
2019/2020 32 6 26 5 18.75%
2014/2015 34 7 27 3 20.59%
Celkem: 69 13 56 8 18.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Bělíčková Petra 0:3
Září Krišica Petr 0:3
Září Jančíková Marie 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - Srpen Malečíková Jaroslava 0:3
Červenec - Srpen Malý Milan 0:3
Červenec - Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec - Srpen Krejcha Martin 0:3
Březen-Červen Jančíková Marie 0:3
Březen-Červen Krejčí Roman 3:Sc
Březen-Červen Vítek Lukáš 1:3
Březen-Červen Žurková Lenka 1:3
Únor Krejcha Martin 0:3
Únor Vašíček Petr 3:Sc
Únor Žurková Lenka 0:3
Únor Střondala Tomáš 0:3
Leden Osadnik Petr 0:3
Leden Šandová (Myšková) Hana 1:3
Leden Zrasták Robert 0:3
Prosinec Vlček Lukáš Sc:3
Prosinec Žurková Lenka Sc:3
Prosinec Černá Michaela Sc:3
Prosinec Jančíková Marie Sc:3
Listopad Kokošek Michael 0:3
Listopad Mikesková Adéla Sc:3
Listopad Langrová Pavlína 0:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Říjen Bělíčková Petra 3:Sc
Říjen Neuwirt Kamil 0:3
Říjen Žurková Lenka 0:3
Říjen Vlček Lukáš 3:Sc
Září Skipalová Sabina 0:3
Září Spaček Michal 0:3
Září Broda Kamil 0:3
Září Jančíková Marie 0:3
Září Nový Jan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gorecki Petr Sc:3
Červenec / Srpen Bělíčková Veronika Sc:3
Červenec / Srpen Hudec Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Kovaříková Jana Sc:3
Červen Bandyová Ida 3:2
Červen Bělíčková Veronika 3:0
Červen Hamříková Jarmila 3:Sc
Červen Nový Jan 0:3
Květen Czopik Jan 0:3
Květen Bandyová Ida 3:1
Květen Bělíčková Veronika 3:0
Květen Bělíčková Petra 0:3
Duben Linzer Kamila 0:3
Duben Špalt Libor 0:3
Duben Ludvík Pavel 0:3
Duben Gorecki Petr 0:3
Březen Raška Štěpán 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Hýža David 0:3
Únor Binek Zdenek 0:3
Únor Krejčová Hana 1:3
Únor Uhřík Libor 1:3
Únor Štefánek Antonín 0:3
Leden Kratochvíl Michal 0:3
Leden Lukšová Pavla 0:3
Leden Střondala Tomáš 1:3
Leden Langrová Pavlína 0:3
Prosinec Peroutík Jiří 0:3
Prosinec Gorecki Pavel 0:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Balus Pavel 0:3
Listopad Kozelský Michal 3:Sc
Listopad Hudec Lukáš 0:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 0:3