Avatars_small

Nový Jan

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 3 9 9 25.00%
2017/2018 45 26 19 12 57.78%
2016/2017 36 16 14 16 44.44%
2015/2016 29 9 20 17 31.03%
2014/2015 23 9 14 12 39.13%
Celkem: 145 63 76 66 43.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Sikora Jiří
Prosinec Fabián Dalibor
Prosinec Andiel Josef
Prosinec Vičan Petr
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Vlček Lukáš Sc:3
Listopad Zvereaca Dmitrii Sc:3
Listopad Bělíčková Petra 3:0
Říjen Martinková Terezie Sc:3
Říjen Jeřábek Libor Sc:3
Říjen Holubec Jaromír Sc:3
Říjen Šlachta Michal Sc:3
Září Sikora Jiří Sc:3
Září Zrasták Robert 3:0
Září Hanusek Jaroslav Sc:3
Září Andiel Josef Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šír Robin Sc:3
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červenec / Srpen Šlachta Michal Sc:3
Červenec / Srpen Holub Petr Sc:3
Červen Zrasták Robert 3:0
Červen Jüttnerová Sandra 3:0
Červen Šlachta Michal 3:0
Červen Sikora Jiří 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Šlachta Michal 3:1
Květen Rechtoris David 3:2
Květen Škapa Jiří 3:Sc
Duben Čechák Vojtěch 3:Sc
Duben Střondala Tomáš 3:2
Duben Apl Roman 3:Sc
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Ryšavý Filip 3:Sc
Březen Spáčil David 3:2
Březen Mohyla Emil 2:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 3:0
Únor Žurková Lenka 3:Sc
Únor Fiala Lukáš Sc:3
Únor Vašíček Petr 3:0
Leden Bradáč Martin Sc:3
Leden Lampa Tomáš Sc:3
Leden Malý Milan Sc:3
Leden Jeřábek Libor Sc:3
Prosinec Hýža David 3:2
Prosinec Andiel Josef Sc:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Kovaříková Jana 3:Sc
Listopad Bystřičan Jiří 0:3
Listopad Krejčí Miroslav Sc:3
Listopad Massignan Larry 0:3
Listopad Kovaříková Jana 3:Sc
Říjen Weiss Marek 3:0
Říjen Netolička Jan 3:2
Říjen Kyjovský Čeněk 0:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Krišica Petr 1:3
Září Malečíková Jaroslava 3:1
Září Lampa Tomáš 3:0
Září Jeřábek Libor Sc:3
Září Hlisnikovský Petr 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Holubec Jaromír Sc:3
Červenec/Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec/Srpen Hýža David Sc:3
Červenec/Srpen Hulík Radim Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Hanusek Jaroslav 3:1
Červen Hulík Radim Sc:3
Červen Farník Michal 1:3
Květen Kašpar Luděk 3:0
Květen Andiel Josef 3:1
Květen Větrovský Lukáš 3:1
Květen Balus Pavel Sc:3
Duben Zrasták Robert 3:2
Duben Ryšavý Filip 3:0
Duben Mach Vladimír 2:3
Duben Balus Pavel 1:3
Duben Lampa Tomáš 3:2
Březen Žurková Lenka 3:0
Březen Milota Radek 3:0
Březen Bělíčková Petra 3:Sc
Březen Vašíček Petr 3:0
Únor Malý Milan Sc:Sc
Únor Šimek Martin Sc:Sc
Únor Weiss Marek 3:1
Leden Krejcha Martin Sc:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:2
Leden Šimek Martin 3:Sc
Leden Holubec Jaromír 2:3 1
Prosinec Pavlusová Kateřina Sc:3
Prosinec Peterková Andrea Sc:Sc
Prosinec Malý Milan Sc:Sc
Prosinec Tesař Petr Sc:3
Listopad Netolička Jan 3:0
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Listopad Kovaříková Jana Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Linzer Kamila Sc:3
Červenec / Srpen Balus Pavel Sc:3
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červen Mach Vladimír 1:3
Červen Lasoň Jaroslav Sc:3 1
Červen Weiss Marek Sc:3
Červen Slavíček Jakub Sc:3
Červen Lampa Tomáš Sc:3
Leden Jeřábek Libor Sc:3
Leden Malý Milan Sc:3
Leden Janošíková Zuzana Sc:3
Leden Tesař Petr Sc:3
Prosinec Brodová Barbora 3:Sc
Prosinec Uhlíř Adam 0:3
Prosinec Mach Vladimír 1:3
Prosinec Lasoň Jaroslav Sc:3
Listopad Rechtoris David Sc:3
Listopad Šrámek Fredy Sc:3
Listopad Hýža David Sc:3
Listopad Lerch Ivan Sc:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Říjen Vrága Lukáš 3:2
Říjen Rechtoris David 3:0
Říjen Lasoň Jaroslav 3:2
Září Czopik Jan 3:1
Září Pelech Michal 3:1
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Holešová Kateřina 3:1 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Grigar Martin Sc:3
Červenec / Srpen Bystroň Jan 0:3
Červenec / Srpen Šrámek Fredy 1:3
Červen Hamříková Jarmila 3:Sc
Červen Bandyová Ida 3:0
Červen Bystřičan Petr 3:0
Červen Bělíčková Veronika 3:0
Leden Šusta Jakub Sc:3
Leden Hamříková Jarmila Sc:3
Leden Gorecki Petr Sc:3
Leden Andiel Josef Sc:3
Prosinec Vašíček Petr Sc:3
Prosinec Krejcha Martin Sc:3
Prosinec Wollmann Petr Sc:3
Prosinec Holík Pavel Sc:3
Listopad Raška Štěpán Sc:3
Listopad Bystroň Jan Sc:3
Listopad Jeřábek Libor Sc:3
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Říjen Bělíčková Petra 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:0