Avatars_small

Massignan Larry

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň hráč 3.republikové ligy
Zkušenosti hraji více než 20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 16 12 4 0 75.00%
2017/2018 46 40 6 0 86.96%
Celkem: 62 52 10 0 83.87%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Stypa Kamil 3:Sc
Prosinec Jirka Vladimir 3:0
Prosinec Kantor Martin 3:0
Prosinec David Martin 3:2
Listopad Vojtovič Daniel 3:2
Listopad Jirková Veronika 2:3
Listopad Mohelník Vojtěch 3:2
Listopad Sikora Miroslav 1:3
Říjen Sikora Miroslav 1:3
Říjen Jirka Vladimir 2:3
Říjen Bartusek Jirka 3:1
Říjen Ciganek Pavel 3:2
Září Bartusek Jirka 3:1
Září Kubíček Michal 3:0
Září Kučeja Václav 3:Sc
Září Jirková Veronika 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Jirková Veronika 3:Sc
Červenec / Srpen Wrona Tomáš 3:Sc
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Holík Pavel 3:2
Červen Farník Michal 3:1
Červen Šeděnka Milan 3:Sc
Červen Pospisil Vladimir 3:Sc
Červen David Martin 3:Sc
Květen Sikora Miroslav 0:3
Květen Ujfaluši Marcel 2:3
Květen Jirka Vladimir 1:3
Květen Kantor Martin 3:1
Duben Holík Pavel 3:1
Duben Ujfaluši Marcel 0:3
Duben Jirková Veronika 3:1
Duben Jirka Vladimir 0:3
Březen Jašek Jakub 3:2
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Holík Pavel 3:2
Únor Šimeček Petr 3:0
Únor Šeděnka Milan 3:0
Únor Kantor Martin 3:1
Únor Holík Pavel 3:1
Leden Filipčík Pavel 3:0
Leden Kantor Martin 3:Sc
Leden Brodová Barbora 3:0
Leden Kubíček Michal 3:0
Prosinec Dominec Miroslav 3:2
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Kazík Viťa 3:Sc
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Ludvík Pavel 3:0
Listopad Krejčí Miroslav 3:0
Listopad Kovaříková Jana 3:Sc
Listopad Nový Jan 3:0
Listopad Bystřičan Jiří 3:0
Říjen Balus Pavel 3:0
Říjen Sikora Jiří 3:0
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Kovaříková Jana 3:0
Září Malý Milan 3:0
Září Mikesková Adéla 3:0
Září Koprajda Michal 3:0
Září Žurková Lenka 3:0
Září Fiala Lukáš 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání