D5d1d3c18a65108d2b2bda21bb1a729ef1c1ec60_small

Sikora Jiří

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 27 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 5 7 5 41.67%
2017/2018 46 25 21 2 54.35%
2016/2017 38 22 16 3 57.89%
2015/2016 45 24 21 4 53.33%
2014/2015 43 25 18 0 58.14%
Letní squashování 2014 3 3 0 0 100.00%
2013/2014 40 18 22 7 45.00%
2012/2013 39 19 20 2 48.72%
2011/2012 40 20 20 0 50.00%
2010/2011 15 7 8 0 46.67%
Celkem: 321 168 153 23 52.34%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Nový Jan
Prosinec Andiel Josef
Prosinec Vičan Petr
Prosinec Fabián Dalibor
Listopad Kašpar Luděk Sc:3
Listopad Zrasták Robert 3:2
Listopad Švidrnoch Marek 3:Sc
Listopad Šlachta Michal Sc:3
Říjen Zrasták Robert 0:3
Říjen Pospisil Vladimir Sc:3
Říjen Štefánek Antonín Sc:3
Říjen Mrňka Michal Sc:3
Září Nový Jan 3:Sc
Září Andiel Josef 3:0
Září Zrasták Robert 3:2
Září Hanusek Jaroslav 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Andiel Josef 1:3
Červenec / Srpen Taraba Róbert 0:3
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:2
Červenec / Srpen Zrasták Robert 3:0
Červen Šlachta Michal 1:3
Červen Zrasták Robert 0:3
Červen Nový Jan 0:3
Červen Jüttnerová Sandra 0:3
Květen Balus Pavel 3:Sc
Květen Andiel Josef 3:1
Květen Holubec Jaromír 3:1
Květen Bystřičan Jiří 1:3
Duben Krejcha Martin 3:0
Duben Mohyla Emil Sc:3
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Kašpar Luděk 3:Sc
Březen Kvasnička Václav Sc:3
Březen Grochal Petr 1:3
Březen Krišica Petr 0:3
Březen Bradáč Martin 3:Sc
Únor Lampa Tomáš 3:Sc
Únor Bradáč Martin 3:Sc
Únor Lerch Ivan 3:Sc 1
Únor Ryšavý Filip 3:1
Leden Rechtoris David 3:1
Leden Weiss Marek 3:1
Leden Čechák Vojtěch 3:0
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Pácl Petr 3:0
Prosinec Weiss Marek 1:3
Listopad Krejcha Martin 3:Sc
Listopad Lampa Tomáš 3:Sc
Listopad Mrňka Michal 1:3
Listopad Rucký Daniel 0:3
Listopad Bradáč Martin 3:0
Říjen Kovaříková Jana 0:3
Říjen Massignan Larry 0:3
Říjen Balus Pavel 0:3
Říjen Zrasták Robert 3:Sc
Září Kašpar Luděk 1:3
Září Hýža David 3:2
Září Rechtoris David 3:0
Září Andiel Josef 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Jüttnerová Sandra 0:3
Červenec/Srpen Krišica Petr Sc:3
Červenec/Srpen Mach Vladimír 3:Sc 1
Červenec/Srpen Štefánek Antonín 0:3
Červen Hýža David 3:0
Červen Větrovský Lukáš 3:2
Červen Lampa Tomáš 3:2
Červen Broda Kamil 3:1
Květen Jeřábek Libor 3:1
Květen Milota Radek 3:Sc
Květen Žák Igor 3:Sc
Květen Žurková Lenka 3:0
Duben Broda Kamil 3:2
Duben Andiel Josef 0:3
Duben Holubec Jaromír 1:3
Duben Jüttnerová Sandra 0:3
Březen Malý Milan 3:1
Březen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Březen Žák Igor 3:0
Únor Kosová Karolína 3:Sc 1
Únor Fiala Lukáš 3:0
Únor Milota Radek 3:Sc
Prosinec Taraba Róbert 2:3
Prosinec Kašpar Luděk Sc:3
Prosinec Balus Pavel Sc:3
Prosinec Farník Michal 1:3
Listopad Mohyla Emil 0:3
Listopad Taraba Róbert 2:3
Listopad Mach Vladimír 3:1
Listopad Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Hýža David 3:0
Říjen Brodová Barbora 3:Sc
Říjen Mach Vladimír 2:3
Říjen Andiel Josef 0:3
Září Krejcha Martin 3:Sc
Září Holubec Jaromír 0:3
Září Kovaříková Jana 3:Sc
Září Jeřábek Libor 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Farník Michal 3:0
Červenec / Srpen Weiss Marek 2:3
Červenec / Srpen Macíček Michal Sc:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 0:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Brozek Tomas 3:0
Červen Holubec Jaromír 3:2
Červen Balus Pavel 3:1
Květen Krejcha Martin 3:1
Květen Balus Pavel 3:1
Květen Slavíček Jakub 1:3
Květen Mohelník Vojtěch 0:3
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Weiss Marek 3:1
Duben Záruba Patrik 1:3
Duben Langrová Pavlína 3:0
Březen Čada Josef 3:0
Březen Binek Zdenek 0:3
Březen Lasoň Jaroslav 1:3
Březen Vrága Lukáš 1:3
Únor Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Jeřábek Libor 3:1
Únor Šír Robin 1:3
Únor Kovaříková Jana 3:1
Únor Rechtoris David 0:3
Leden Kovaříková Jana Sc:3
Leden Zrasták Robert 3:1
Leden Binek Zdenek 3:2
Leden Kašpar Luděk 0:3
Prosinec Linzer Kamila 3:0
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Weiss Marek 3:1
Prosinec Žák Igor 3:0
Listopad Linzer Kamila 3:0
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Střondala Tomáš 3:1
Listopad Brodová Barbora 1:3 1
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Říjen Hýža David 1:3
Říjen Kovaříková Jana 1:3
Září Hanusek Jaroslav 3:Sc
Září Gorecki Pavel Sc:3
Září Jeřábek Libor 3:2
Září Grochal Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Apl Roman 0:3
Červenec / Srpen Švidrnoch Marek 3:Sc
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 0:3
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 0:3
Červen Rechtoris David 2:3
Červen Střondala Tomáš 3:2 2
Červen Balus Pavel 3:2
Červen Kutěj Honza 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Hudec Lukáš 3:2
Květen Gorecki Pavel 3:Sc
Květen Lasoň Jaroslav 3:1
Duben Rechtoris David 3:0
Duben Šrámek Fredy 0:3
Duben Grochal Petr 1:3
Duben Kratochvíl Michal 3:2
Březen Gorecki Petr 3:1
Březen Šubert Roman 1:3
Březen Lasoň Jaroslav 1:3
Březen Binek Zdenek 3:1
Únor Čada Josef 3:0
Únor Taraba Róbert 3:Sc
Únor Kratochvíl Michal 2:3
Únor Krejcha Martin 3:1
Leden Hudec Lukáš 3:0
Leden Hýža David 3:1
Leden Krejčová Hana 3:2
Prosinec Gorecki Pavel 0:3
Prosinec Balus Pavel 1:3
Prosinec Bystřičan Petr 3:0
Prosinec Peroutík Jiří 3:2 2
Listopad Andiel Josef 3:1
Listopad Malý Milan 1:3
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Listopad Linzer Kamila 3:0
Říjen Kutěj Honza 0:3
Říjen Lasoň Jaroslav 2:3
Říjen Hamříková Jarmila 1:3
Říjen Malečíková Jaroslava 1:3
Září Jaššo Petr 3:Sc
Září Balus Pavel 2:3
Září Krejcha Martin 3:0
Září Malý Milan 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Oborny Tomas 3:Sc
Srpen Raška Štěpán 3:Sc
Srpen Stuchlík Ondřej 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štefánek Antonín 3:1
Červen Papřok Ondřej 3:0
Červen Šubert Roman 2:3
Červen Andiel Josef 3:2
Květen Lasoň Jaroslav 3:Sc 2
Květen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Gabzdyl Zbigniew Sc:3
Květen Hamříková Jarmila Sc:3
Duben Střondala Tomáš 3:1
Duben Štefaník Martin 0:3
Duben Bystřičan Jiří 0:3
Duben Urban Viktor 1:3
Březen Pětroš Vojtěch 3:0
Březen Hill Martin 3:Sc
Březen Ludvík Pavel 0:3
Březen Urban Viktor 1:3
Únor Bystřičan Jiří Sc:3
Únor Kašpar Luděk Sc:3
Únor Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Vrága Lukáš 1:3 1
Leden Abraham Martin 3:Sc
Leden Střondala Tomáš 3:1
Leden Hill Martin 0:3
Leden Andiel Josef 3:0
Prosinec Bystřičan Jiří 0:3
Prosinec Juránek Filip 0:3
Prosinec Hanusek Jaroslav Sc:3
Prosinec Krejčová Hana 1:3
Listopad Adámek David 3:Sc
Listopad Lasoň Jaroslav 1:3
Listopad Raška Štěpán 3:0
Listopad Vrága Lukáš 3:2
Říjen Peterková Andrea 3:Sc
Říjen Mach Vladimír 2:3 2
Říjen Hamříková Jarmila 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:1
Září Grygar Jiri 3:Sc
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Šandová (Myšková) Hana 2:3
Září Taraba Róbert 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langer Michaela 3:Sc
Červen Binek Zdenek 3:1
Červen Štelar Petr 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:0
Květen Hanusek Jaroslav 0:3
Květen Rechtoris David 3:1
Květen Slunský Petr 0:3
Květen Vrága Lukáš 0:3
Duben Krejčová Hana 3:2
Duben Ludvík Pavel 3:2
Duben Papřok Ondřej 3:1
Duben Riegel Jiří 3:Sc
Březen Hájek Jiří 0:3
Březen Dehner Marcel 1:3
Březen Riger Břetislav 1:3 2
Březen Křižka Radek 0:3
Únor Malečíková Jaroslava 1:3
Únor Anasiewicz Sylwia 3:0
Únor Tomášková Markéta 3:1
Leden Mrowiec Jakub 1:3
Leden Štelar Petr Sc:3
Leden Vrága Lukáš 0:3
Leden Hamřík Milan 1:3
Prosinec Soukupová Tereza 3:1
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:0
Prosinec Spáčil David 3:Sc
Prosinec Kašpar Luděk 1:3
Listopad Prokop David 2:3
Listopad Čechák Martin 0:3
Listopad Dehner Marcel 0:3
Listopad Mechelová Gabriela 0:3
Říjen Beneš Tomáš 3:1
Říjen Soukupová Tereza 3:2 1
Říjen Střondala Tomáš 3:1
Říjen Hasmanda Robert 3:0
Září Missigová Šárka Sc:3
Září Krejčová Hana 1:3
Září Klimková Lucie 3:1 1
Září Bystřičan Jiří 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašparová Linda 1:3
Červen Mechelová Gabriela 0:3 2
Červen Peroutík Jiří 3:0 2
Červen Pešl Vítek 3:Sc 1
Květen Peroutík Jiří 3:0 2
Květen Lukšová Pavla 3:Sc
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Květen Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Duben Vavřička Karel 0:3 1
Duben Krejčová Hana 3:0
Duben Bystřičan Jiří 0:3 1
Duben Klimková Lucie 0:3
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Beneš Tomáš 3:0
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Ošťádal Pavel 3:0
Březen Čmuchová Klára 3:Sc
Únor Vrága Lukáš 1:3
Únor Rašková Lenka 2:3
Únor Balus Pavel 1:3
Únor Riger Břetislav 0:3 1
Leden Langrová Pavlína 3:0
Leden Spáčil David 3:2
Leden Hrudová Iva 3:0
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Prosinec Papřok Ondřej 0:3 1
Prosinec Klimková Lucie 2:3
Prosinec Žváček Jiří 0:3 1
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Kubíček Michal 1:3
Listopad Větrovský Lukáš 0:3 1
Listopad Dehner Marcel 0:3
Říjen Harastej Luboš 3:Sc
Říjen Malík Karel 0:3 1
Říjen Kašparová Linda 3:Sc
Říjen Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Kašpar Luděk 3:0
Září Plaček Václav 3:1
Září Riger Stanislav 0:3 2
Září Adámek David 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Matějašek David 0:3
Červen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Kaňa Aleš 3:Sc
Červen Žůrek Vladimír 1:3 2
Květen Smotlacha David 0:3
Květen Šandová (Myšková) Hana 2:3 1
Květen Kovář David 3:Sc
Květen Ochonski Zdenek 0:3
Duben Pučan Jan 3:2
Duben Střondala Tomáš 2:3 1
Duben Tichá Kateřina 3:0
Duben Bajer Radim 3:Sc
Březen Riger Stanislav 0:3 1
Březen dich din 2:3 1
Březen Sládek Jaromír 3:0