A812719523868ab7c06fe4ad00b5ac226bcf07fb_small

Holubec Jaromír


nedám setík zadarmo :o)

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 9 7 2 0 77.78%
2017/2018 45 25 15 6 55.56%
2016/2017 44 22 19 7 50.00%
2015/2016 45 23 16 10 51.11%
2014/2015 44 24 17 8 54.55%
Letní squashování 2013 8 2 6 2 25.00%
2013/2014 40 24 15 1 60.00%
2012/2013 39 23 15 2 58.97%
2011/2012 8 7 1 1 87.50%
Celkem: 282 157 106 37 55.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Bystřičan Jiří
Prosinec Hýža David
Prosinec Hlisnikovský Petr
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Listopad Andiel Josef 3:2
Listopad Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Pernica David 0:3
Listopad Martinková Terezie 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:Sc
Říjen Šlachta Michal 0:3
Říjen Martinková Terezie 3:1
Říjen Nový Jan 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:Sc
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:1
Červenec / Srpen Martinková Terezie Sc:Sc
Červenec / Srpen Lampa Tomáš Sc:Sc
Červen Tesař Petr 3:Sc
Červen Krejcha Martin 3:0
Červen Žurková Lenka 3:0
Červen Spáčil David 3:0
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Květen Balus Pavel 1:3
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Andiel Josef 3:0
Duben Pácl Petr 3:0
Duben Broda Kamil 3:0
Duben Ryšavý Filip Sc:Sc
Duben Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Hanusek Jaroslav 2:3
Březen Šlachta Michal 3:0
Březen Balus Pavel 2:3
Březen Holub Petr 0:3
Únor Čechák Vojtěch 3:Sc
Únor Weiss Marek 3:1
Únor Broda Kamil 3:1
Únor Langrová Pavlína 3:1
Leden Ryšavý Filip 3:1
Leden Žák Igor 3:0
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Mikesková Adéla Sc:3
Prosinec Broda Kamil 1:3
Prosinec Mohyla Emil 2:3
Prosinec Šlachta Michal 0:3
Prosinec Rucký Daniel 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:1
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Koprajda Michal 3:0
Listopad Rechtoris David 3:1
Říjen Rechtoris David 3:1
Říjen Dominec Miroslav 0:3
Říjen Krejčí Miroslav 0:3
Říjen Hýža David 0:3
Září Balus Pavel 3:1
Září Hanusek Jaroslav 0:3
Září Broda Kamil 3:0
Září Zrasták Robert Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hulík Radim 0:3
Červenec/Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec/Srpen Hýža David 1:3
Červenec/Srpen Malečíková Jaroslava 3:1
Červen Bartosz Tomáš 0:3
Červen Mohelník Vojtěch 1:3
Červen Ludvík Pavel 2:3
Červen Mohyla Emil 0:3
Květen Krejcha Martin 3:0
Květen Hýža David 3:2 1
Květen Škapa Jiří 3:0
Květen Bystřičan Jiří Sc:3
Duben Andiel Josef 0:3
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Sikora Jiří 3:1
Duben Broda Kamil 1:3
Březen Mach Vladimír 3:Sc
Březen Pácl Petr 3:0
Březen Krejcha Martin 3:Sc
Březen Tesař Petr 3:0
Únor Bělíčková Petra 3:0
Únor Škapa Jiří 3:0
Únor Peterková Andrea Sc:Sc
Leden Krejcha Martin 3:0
Leden Šimek Martin 3:Sc 1
Leden Malečíková Jaroslava 1:3
Leden Nový Jan 3:2 1
Prosinec Bajgar Václav Sc:Sc
Prosinec Netolička Jan Sc:3
Prosinec Hanusek Jaroslav Sc:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Listopad Broda Kamil 2:3
Listopad Mohelník Vojtěch Sc:3
Listopad Balus Pavel 1:3
Listopad Hýža David 3:0
Říjen Mohyla Emil 1:3
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Slavíček Jakub 0:3
Říjen Záruba Patrik 0:3
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Září Sikora Jiří 3:0
Září Jeřábek Libor Sc:Sc
Září Kovaříková Jana 3:Sc
Září Krejcha Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:1
Červenec / Srpen Broda Kamil Sc:Sc
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Červenec / Srpen Brozek Tomas Sc:Sc
Červen Brozek Tomas 3:0
Červen Balus Pavel 3:2
Červen Sikora Jiří 2:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Fiala Lukáš 3:1
Květen Rechtoris David 3:0
Květen Jeřábek Libor 3:0
Květen Farník Michal 2:3
Duben Balus Pavel 3:0
Duben Hanusek Jaroslav 1:3
Duben Zrasták Robert 1:3
Duben Hulík Radim 0:3
Březen Vala Martin 3:Sc
Březen Jeřábek Libor 3:1
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Janošíková Zuzana 3:Sc
Únor Malý Milan 3:0
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Střondala Tomáš 3:0
Únor Brodová Barbora Sc:3
Leden Fiala Lukáš 3:0
Leden Broda Kamil 0:3
Leden Czopik Jan Sc:3 1
Leden Brodová Barbora 3:Sc 1
Prosinec Langrová Pavlína Sc:Sc
Prosinec Binek Zdenek 3:1
Prosinec Malý Milan Sc:Sc
Prosinec Krejcha Martin 3:1
Listopad Malečíková Jaroslava 3:2
Listopad Ludvík Pavel Sc:3
Listopad Binek Zdenek 3:0
Listopad Andiel Josef 2:3
Listopad Hanusek Jaroslav Sc:Sc
Říjen Zrasták Robert 2:3
Říjen Krišica Petr 0:3
Říjen Štefánek Antonín 2:3 1
Říjen Gorecki Pavel 3:Sc
Září Uhlíř Adam 2:3
Září Kutěj Honza Sc:3
Září Balus Pavel 0:3
Září Lasoň Jaroslav 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pelech Michal Sc:Sc
Červenec / Srpen Peroutík Jiří 3:Sc
Červenec / Srpen Linzer Kamila 3:1
Červenec / Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Bystroň Jan 2:3
Červen Šrámek Fredy 2:3
Červen Žváček Jiří 3:Sc
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Malý Milan 3:0
Květen Jeřábek Libor 3:1
Květen Kovaříková Jana 3:0
Duben Krupník Lukáš 1:3
Duben Krišica Petr 1:3
Duben Lasoň Jaroslav 2:3
Duben Žváček Jiří 3:Sc
Březen Hudec Lukáš 3:0
Březen Špalt Libor 3:0
Březen Andiel Josef 2:3
Březen Grochal Petr 3:1
Únor Krišica Petr Sc:Sc
Únor Hamříková Jarmila 3:Sc
Únor Rechtoris David 3:0
Únor Vrága Lukáš 3:2
Leden Hyndrich Martin 3:Sc
Leden Raška Štěpán Sc:Sc
Leden Gorecki Pavel 1:3
Leden Krejcha Martin 3:1
Prosinec Bystřičan Jiří Sc:3
Prosinec Šubert Roman 1:3
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Krupník Lukáš 0:3
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Apl Roman 0:3
Listopad Kutěj Honza Sc:3
Listopad Vrága Lukáš 3:2
Říjen Beneš Vojtěch 3:Sc
Říjen Gamrot Daniel 3:1 1
Říjen Malý Milan 3:1
Říjen Šubert Roman 3:Sc
Září Bystřičan Jiří Sc:3
Září Raška Petr 1:3
Září Šrámek Fredy 3:Sc
Září Vrága Lukáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Bystroň Jan 2:3
Srpen Beneš Vojtěch Sc:3
Srpen Jüttnerová Sandra Sc:3
Srpen Binek Zdenek 3:0
Červenec Riger Břetislav 2:3
Červenec Bystroň Jan 1:3
Červenec Vrága Lukáš 3:2
Červenec Hamřík Milan 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Gorecki Pavel 3:2
Červen Apl Roman 3:2
Červen Riger Břetislav 0:3 1
Červen Mechelová Gabriela 1:3 1
Květen Mach Vladimír 3:Sc 1
Květen Šrámek Fredy 3:Sc
Květen Kantor Martin 0:3
Květen Lerch Ivan 1:3
Duben Krejčová Hana 3:0
Duben Ludvík Pavel 3:0
Duben Sochor Tomáš 3:0
Duben Zrasták Robert 3:2
Březen Špánik Adam 2:3
Březen Kantor Martin 2:3
Březen Beneš Vojtěch 3:1
Březen Žváček Jiří 3:0
Únor Ludvík Pavel 3:1
Únor Andiel Josef 3:0 1
Únor Lukšová Pavla 3:0
Únor Hrudová Iva Sc:Sc
Leden Kantor Martin 0:3
Leden Riger Břetislav 0:3
Leden Gorecki Pavel 3:1
Leden Špánik Adam 3:1
Prosinec Jančar Tomáš 3:0
Prosinec Sochor Tomáš 3:1
Prosinec Peroutík Jiří 3:0
Prosinec Lasoň Jaroslav 1:3
Listopad Mrowiec Jakub 3:1
Listopad Kašpar Luděk 1:3
Listopad Gaura Jiří 0:3
Listopad Štefaník Martin 3:2 1
Říjen Beneš Vojtěch 1:3
Říjen Rechtoris David 3:0
Říjen Jančar Tomáš 3:0
Říjen Gorecki Pavel 1:3
Září Raška Petr 2:3
Září Ludvík Pavel 3:1
Září Krejčová Hana 3:1
Září Nesladek Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Mrowiec Jakub Sc:3
Červen Raška Petr 1:3
Červen Langer Petr 3:Sc
Květen Kříbek Jarda 0:3
Květen Krejčová Hana 3:1
Květen Hamříková Jarmila 3:2
Květen Adámek David 3:0
Duben Mrowiec Jakub 0:3
Duben Zobal Martin 3:Sc
Duben Štelar Petr 1:3
Duben Křižka Radek 1:3
Březen Peroutík Jiří 3:0
Březen Krejčová Hana 3:1
Březen Grygar Jiri 3:0 1
Únor Klimková Lucie 2:3
Únor Mrowiec Jakub 2:3 1
Únor Mechelová Gabriela 2:3 1
Únor Slunský Petr 3:2
Leden Kubínek David 3:Sc
Leden Jančar Tomáš 3:0 2
Leden Soukupová Tereza 0:3 1
Leden Langer Michaela 3:Sc
Prosinec Hamřík Milan 1:3
Prosinec Prokop David 2:3
Prosinec Mrowiec Jakub 2:3 1
Prosinec Klimková Lucie 3:2
Listopad Bystřičan Jiří 3:1 2
Listopad Krejčová Hana 3:Sc 3
Listopad Missigová Šárka Sc:Sc 1
Listopad Adámek David 3:0 3
Říjen Kocmanová Natálie 3:Sc
Říjen Balus Pavel 3:1 1
Říjen Langer Michaela 3:1 1
Říjen Čmuchová Klára 3:Sc
Září Zobal Martin 2:3
Září Rechtoris David 3:0 3
Září Beneš Tomáš 3:0 1
Září Čechák Martin 1:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Břetislav Sc:3 4
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:1 1
Červen Adámek David 3:Sc
Květen Forgačová Aneta 3:0 2
Květen Rechtoris David 3:1 2
Květen Tesař Martin 3:Sc
Květen Čmuchová Klára 3:0 1