Avatars_small

Kovaříková Jana


Nejsem z Ostravy, takže čím dřívější hodina, tím lépe :)

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví žena
Věk 26 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 17 7 10 9 41.18%
2016/2017 12 1 9 11 8.33%
2015/2016 45 18 27 13 40.00%
2014/2015 19 11 8 0 57.89%
Celkem: 93 37 54 33 39.78%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Zrasták Robert Sc:3
Prosinec Andiel Josef Sc:3
Prosinec Hýža David Sc:3
Prosinec Nový Jan Sc:3
Listopad Massignan Larry Sc:3
Listopad Bystřičan Jiří Sc:3
Listopad Nový Jan Sc:3
Listopad Krejčí Miroslav Sc:3
Říjen Zrasták Robert Sc:3
Říjen Sikora Jiří 3:0
Říjen Balus Pavel 3:0
Říjen Massignan Larry 0:3
Září Bělíčková Petra 3:0
Září Ryšavý Filip 3:0
Září Harastej Luboš 3:0
Září Jaššo Petr 3:0
Září Pácl Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Netolička Jan Sc:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana Sc:Sc
Listopad Vašíček Petr Sc:3
Listopad Nový Jan Sc:Sc
Říjen Farník Michal Sc:3
Říjen Hulík Radim Sc:3
Říjen Kašpar Luděk Sc:3
Říjen Bajgar Václav Sc:3
Září Jeřábek Libor 3:Sc
Září Krejcha Martin Sc:3
Září Sikora Jiří Sc:3
Září Holubec Jaromír Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Škapa Jiří Sc:3
Červenec / Srpen Taraba Róbert Sc:3
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Bourek Luboš Sc:3
Červen Farník Michal Sc:3
Červen Broda Kamil Sc:3
Červen Vrága Lukáš Sc:3
Červen Záruba Patrik 0:3
Květen Vrága Lukáš Sc:3
Květen Hanusek Jaroslav 0:3
Květen Ciganek Pavel 1:3 1
Květen Mach Vladimír 3:2
Duben Jeřábek Libor 3:0
Duben Brodová Barbora 3:2
Duben Malý Milan 3:Sc
Duben Fiala Lukáš 3:Sc
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Juránek Filip 1:3
Březen Krejcha Martin Sc:3
Březen Vašíček Petr 3:Sc
Únor Jeřábek Libor Sc:3
Únor Rechtoris David 0:3
Únor Bystřičan Jiří 1:3
Únor Sikora Jiří 1:3
Únor Šír Robin 2:3
Leden Sikora Jiří 3:Sc
Leden Kašpar Luděk Sc:3
Leden Zrasták Robert 0:3
Leden Binek Zdenek 3:Sc
Prosinec Bystroň Jan Sc:3
Prosinec Zrasták Robert Sc:3
Prosinec Andiel Josef 0:3
Prosinec Štefánek Antonín 1:3
Listopad Mach Vladimír 3:0
Listopad Jeřábek Libor 3:2
Listopad Gorecki Pavel 3:Sc
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Říjen Hýža David 1:3 1
Říjen Balus Pavel 3:Sc
Říjen Sikora Jiří 3:1
Říjen Jüttnerová Sandra 0:3
Září Wollmann Petr 3:Sc
Září Langrová Pavlína 3:1
Září Vašíček Petr 3:0
Září Linzer Kamila 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Gorecki Petr 3:1
Červenec / Srpen Hudec Lukáš 3:0
Červenec / Srpen Bělíčková Veronika 3:0
Červenec / Srpen Bystřičan Petr 3:Sc
Červen Uhřík Libor 3:2
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Lasoň Jaroslav 2:3
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Jeřábek Libor 0:3
Květen Malý Milan 2:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Duben Jüttnerová Sandra 1:3
Duben Krejčová Hana 3:0
Duben Uhřík Libor 3:0
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Wollmann Petr 3:0
Březen Machová Tereza 3:0
Březen Ludvík Pavel 0:3

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání