Avatars_small

Bajgar Václav

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 25 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 12 4 7 4 33.33%
2016/2017 43 25 17 10 58.14%
2015/2016 7 6 1 1 85.71%
Celkem: 62 35 25 15 56.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Demian Matúš Sc:3
Listopad Holub Petr 2:3
Listopad Hlisnikovský Petr 3:2
Listopad Kučeja Václav 0:3
Říjen Fabián Dalibor 2:3
Říjen Vičan Petr 3:0
Říjen Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Hýža David Sc:3
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Fabián Dalibor 0:3
Září Jeřábek Libor Sc:Sc
Září Malečíková Jaroslava 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bartosz Tomáš Sc:3
Červenec/Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec/Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červenec/Srpen Brodová Barbora 0:3
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Grochal Petr Sc:3
Červen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 2:3
Květen Fabián Dalibor 3:Sc
Květen Ciganek Pavel 2:3
Květen Riger Břetislav 3:1
Květen Filipčík Pavel Sc:3
Duben Mohelník Vojtěch 1:3
Duben Kutěj Honza 3:1 1
Duben Kašpar Luděk 3:0
Duben Dehner Marcel 3:1
Březen Zrasták Robert 3:0
Březen Broda Kamil 3:0
Březen Balus Pavel 3:2
Březen Grochal Petr 3:2
Únor Žák Igor 3:1
Únor Hýža David 3:0
Únor Rechtoris David 3:0
Únor Andiel Josef 3:1
Leden Štefánek Antonín 3:0
Leden Pavlusová Kateřina 3:0
Leden Kašpar Luděk Sc:3
Leden Lampa Tomáš Sc:3 1
Prosinec Rechtoris David Sc:3
Prosinec Holubec Jaromír Sc:Sc
Prosinec Hanusek Jaroslav 3:1
Prosinec Netolička Jan Sc:3
Listopad Zrasták Robert 0:3
Listopad Šír Robin 0:3
Listopad Ciganek Pavel 0:3
Listopad Jüttnerová Sandra Sc:3
Říjen Farník Michal 3:1
Říjen Kašpar Luděk 3:0
Říjen Hulík Radim 1:3
Říjen Kovaříková Jana 3:Sc
Září Taraba Róbert 3:0
Září Mareš Ondřej 3:Sc
Září Škapa Jiří 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Střondala Tomáš Sc:3
Leden Šrámek Fredy 3:Sc 2
Leden Žák Igor 3:0
Leden Krejcha Martin 3:0
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Netolička Jan 3:Sc
Prosinec Mikesková Adéla 3:Sc