Avatars_small

Hamřík Milan

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 4 0 0 100.00%
2018/2019 8 4 4 2 50.00%
2017/2018 9 0 9 6 0.00%
2016/2017 44 26 17 3 59.09%
2015/2016 25 10 14 9 40.00%
2014/2015 44 21 23 1 47.73%
Letní squashování 2014 8 0 7 5 0.00%
Letní squashování 2013 8 6 2 0 75.00%
2013/2014 48 23 25 0 47.92%
2012/2013 42 20 21 1 47.62%
2011/2012 29 17 11 8 58.62%
2010/2011 20 5 15 13 25.00%
Celkem: 289 136 148 48 47.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 0 0 0 0 0.00%
2017/2018 0 0 0 0 0.00%
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
Celkem: 0 0 0 0 NaN%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kubíček Michal
Říjen Farník Michal
Říjen Taraba Róbert
Říjen Holík Pavel
Září Novák Dalibor 3:0
Září Filipčík Pavel 3:2
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Září Fabián Dalibor 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Šeděnka Milan Sc:3
Říjen Ujfaluši Marcel 3:Sc
Říjen Jašek Jakub Sc:3
Říjen Jirková Veronika 0:3
Září Riger Břetislav 3:2
Září Filipčík Pavel 3:0
Září Krejčí Miroslav 1:3
Září Pospisil Vladimir 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Štefánek Antonín Sc:3
Říjen Tesař Martin Sc:3
Říjen Hulík Radim Sc:3
Říjen Mohelník Vojtěch Sc:3
Září Dehner Marcel Sc:3
Září Macíček Michal Sc:3
Září Kazík Viťa 2:3
Září Nesrsta Petr 0:3
Září Šimeček Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Macíček Michal 3:Sc
Červenec/Srpen Jašek Jakub 3:0
Červenec/Srpen Nesrsta Petr 2:3
Červenec/Srpen Stypa Kamil 1:3
Červen Kazík Viťa 3:Sc
Červen Kučeja Václav 2:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:2
Květen Kantor Martin 1:3
Květen Kyjovský Čeněk 3:0
Květen Slavíček Jakub 0:3
Květen Macíček Michal 3:Sc
Duben Hlisnikovský Petr 2:3
Duben Filipčík Pavel 3:0
Duben Bartusek Jirka 3:1
Duben Holík Pavel 1:3
Březen Brodová Barbora 3:Sc
Březen Jirka Vladimir 0:3
Březen Kantor Martin Sc:Sc
Březen Macíček Michal 1:3
Únor Jašek Jakub 1:3
Únor Slavíček Jakub 3:Sc
Únor Ujfaluši Marcel Sc:3
Únor Sikora Miroslav 1:3
Leden Sikora Miroslav 2:3
Leden Wrona Tomáš 3:Sc
Leden Bartusek Jirka Sc:3
Leden Jirka Vladimir 0:3
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Badalová Veronika 3:Sc
Prosinec Holík Pavel 3:2 1
Prosinec Žák Zdeněk 0:3
Listopad Lerch Ivan 3:2
Listopad Šeděnka Milan 3:1
Listopad Grochal Petr 3:0
Listopad Dehner Marcel 0:3
Říjen Štefánek Antonín 3:0
Říjen Zrasták Robert 3:1
Říjen Krišica Petr 3:1
Říjen Kučeja Václav 3:2
Září Hanusek Jaroslav 3:0
Září Šír Robin 3:Sc
Září Rechtoris David 3:0
Září Balus Pavel 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Kučeja Václav Sc:3
Březen Grochal Petr Sc:3
Březen Kutěj Honza Sc:3
Březen Bystroň Jan Sc:3
Únor Brynda Pavel Sc:3
Únor Ludvík Pavel Sc:3
Únor Tesař Martin Sc:3
Únor Vaněk Martin 3:Sc
Leden Dehner Marcel 3:1
Leden Hvolka Tomáš 3:2
Leden Fabián Dalibor 1:3
Leden Holík Pavel 1:3
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Kantor Martin Sc:3
Prosinec Kučeja Václav 3:1
Prosinec Brynda Pavel Sc:Sc
Listopad Bystroň Jan 3:Sc
Listopad Zrasták Robert 1:3
Listopad Mohyla Emil 3:2
Listopad Grigar Martin 3:0
Říjen Šeděnka Milan 1:3
Říjen Holuša Marek 1:3
Říjen Krupník Lukáš 3:1
Říjen Grigar Martin 3:1
Říjen Brynda Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šeděnka Milan 1:3
Červen Hlisnikovský Petr 0:3
Červen Kantor Martin 3:2
Červen Jašek Jakub 2:3
Květen Kubíček Michal 2:3
Květen Tesař Martin 2:3
Květen Nesladek Petr 2:3
Květen Badalová Veronika 0:3
Květen Špánik Adam 3:1
Duben Přeček Martin 1:3
Duben Nesladek Petr 2:3
Duben Urban Viktor Sc:3
Duben Holík Pavel 1:3
Březen Brynda Pavel 3:2 2
Březen Fabián Dalibor 3:0
Březen Žák Zdeněk 1:3
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Janoško Zdeněk 3:2
Únor Holík Pavel 2:3
Únor Nesrsta Petr 0:3
Únor Fabián Dalibor 3:Sc 1
Únor Richtár Dušan 3:Sc
Leden Bartosz Tomáš 3:2
Leden Brynda Pavel 3:2
Leden Hvolka Tomáš 3:2
Leden Kantor Martin 3:1
Leden Nesladek Petr 2:3 3
Prosinec Šeděnka Milan 0:3
Prosinec Špánik Adam 3:Sc
Prosinec Nesrsta Petr 3:0
Prosinec Bartosz Tomáš 0:3
Prosinec Kubíček Michal 2:3
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Černý Martin 3:Sc
Listopad Mohyla Emil 3:0
Říjen Krišica Petr 3:Sc
Říjen Raška Petr 3:2
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Juránek Filip 3:1
Září Grigar Martin 2:3
Září Černý Martin 3:Sc
Září Hvolka Tomáš 1:3
Září Lerch Ivan 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kašpar Luděk Sc:3
Srpen Ondrušová Zuzana Sc:3
Srpen Ludvík Pavel Sc:3
Srpen Andiel Josef Sc:3
Červenec Nesrsta Petr 1:3
Červenec Kučeja Václav 1:3
Červenec Šeděnka Milan 0:3
Červenec Wolf Sebastian Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Nesrsta Petr 0:3
Srpen Hubert Lukáš 3:Sc 1
Srpen Vrága Lukáš 3:2
Srpen Fabián Dalibor 0:3
Červenec Riger Břetislav 3:2
Červenec Vrága Lukáš 3:2
Červenec Bystroň Jan 3:0
Červenec Holubec Jaromír 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trojka Aleš 2:3
Červen Riger Stanislav 0:3
Červen Taraba Róbert 1:3
Červen Grigar Martin 2:3
Červen Bartosz Tomáš 3:Sc
Květen Bartusek Jirka 2:3
Květen Kříbek Jarda 3:1
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Přeček Martin 1:3
Duben Lerch Ivan 3:0
Duben Kašpar Luděk 3:2
Duben Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Juránek Filip 3:1
Duben Pleyer Lukáš 2:3
Březen Šrámek Fredy 3:2
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Mechelová Gabriela 3:1
Březen Mrowiec Jakub 3:0
Únor Pleyer Lukáš 3:0
Únor Hruzík Radim 1:3
Únor Dehner Marcel 0:3
Únor Mohyla Emil 1:3
Únor Bystroň Jan 3:2
Leden Nesladek Petr 0:3
Leden Bartusek Jirka 1:3
Leden Černý Martin 0:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Leden Richtár Dušan 0:3
Prosinec Mohyla Emil 1:3
Prosinec Dehner Marcel 3:2
Prosinec Slunský Petr 3:0
Prosinec Žváček Jiří 1:3
Prosinec Matějašek David 3:2
Listopad Černý Martin 1:3
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Grigar Martin 2:3
Listopad Bartusek Jirka 1:3
Listopad Hubert Lukáš 1:3
Říjen Hruzík Radim 1:3
Říjen Žváček Jiří 3:0
Říjen Bystroň Jan 3:2
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Říjen Riger Břetislav 3:2
Září Krišica Petr 2:3
Září Apl Roman 0:3
Září Slunský Petr 3:2
Září Zrasták Robert 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Čechák Martin 3:Sc
Červen Karpeta Petr 1:3
Červen Broda Kamil 3:2
Červen Hruzík Radim 2:3
Červen Škrobánek Jakub 0:3
Květen Prokop David 3:1
Květen Bystroň Jan 3:1
Květen Hájek Jiří 3:Sc
Květen Šrámek Fredy 2:3
Květen Apl Roman Sc:Sc
Duben Hruzík Radim 0:3
Duben Švidrnoch Marek 2:3
Duben Dehner Marcel 0:3
Duben Mechelová Gabriela 3:2
Březen Šrámek Fredy 3:2
Březen Žváček Jiří 1:3 1
Březen Mrowiec Jakub 2:3 1
Březen Kašpar Luděk 3:0
Únor Kubíček Michal 0:3
Únor Hanusek Jaroslav 3:2
Únor Krišica Petr 1:3
Únor Badalová Veronika 1:3
Leden Vrága Lukáš 3:1
Leden Štelar Petr 2:3
Leden Mrowiec Jakub 2:3 1
Leden Sikora Jiří 3:1
Prosinec Prokop David 1:3 2
Prosinec Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Mrowiec Jakub 2:3 1
Prosinec Klimková Lucie 3:1
Listopad Spáčil David 3:Sc
Listopad Kubíček Michal 0:3
Listopad Balus Pavel 3:0
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Kašpar Luděk 3:Sc
Říjen Malečíková Jaroslava 3:2 2
Říjen Lenart Jan 0:3
Říjen Prokop David 0:3 1
Září Přeček Martin 0:3
Září Spáčil David 3:0
Září Hasmanda Robert 3:0
Září Wrona Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šímová Žaneta 3:0
Červen Hill Martin 3:1
Červen Langer Michaela Sc:3
Červen Janošíková Zuzana 3:Sc 1
Květen Lasoň Jaroslav Sc:3 1
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Čechák Martin 1:3 2
Květen Mrowiec Jakub Sc:3 1
Duben Papřok Ondřej Sc:3 1
Duben Hrudová Iva Sc:3 1
Duben Rašková Lenka Sc:3 1
Duben Wrona Tomáš Sc:3 1
Březen Mechelová Gabriela 3:1
Březen Vrága Lukáš 0:3
Březen Pešl Vladan 0:3
Březen Klimková Lucie 3:2
Únor Kubíček Michal 3:1 1
Únor Harastej Luboš 3:1
Únor Peroutík Jiří 3:1
Únor Lukšová Pavla 3:0
Leden Kubíček Michal 1:3
Leden Janošíková Zuzana 3:0
Leden Plaček Václav 3:Sc 1
Leden Šimek Martin 3:0
Prosinec Šimeček Petr 3:Sc 1
Prosinec Migdalová Markéta 3:Sc
Prosinec Holuša Petr 3:Sc
Prosinec Palánková Andrea 3:1
Prosinec Figura Daniel Sc:Sc 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Kmin DJ Sc:3
Březen Richtrová Pavlína Sc:3
Březen Frantová Lenka Sc:3
Březen Veselský Petr Sc:3
Únor Krejčová Hana Sc:3
Únor Folwarczny Jakub Sc:3
Únor Mikeska Karel Sc:3
Únor Wrona Jakub Sc:3
Leden Vojtovič Daniel Sc:3
Leden Apl Roman Sc:3
Leden Malík Karel Sc:3
Leden Dehner Marcel Sc:3
Listopad Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Kmin DJ 3:0
Listopad Klimková Lucie Sc:3
Listopad Šandová (Myšková) Hana 3:Sc 2
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Krkoška Libor 0:3
Říjen Klimková Lucie 3:1 2
Říjen Frantová Lenka 3:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Soutěž Soupeř Výsledek utkání