877e6c10da62332de97f5ad699dbc14cd59d9a41_small

Weiss Marek

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 7 7 0 50.00%
2017/2018 46 21 25 0 45.65%
2016/2017 43 19 23 3 44.19%
2015/2016 42 20 20 3 47.62%
Celkem: 145 67 75 6 46.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Apl Roman 3:0
Prosinec Lampa Tomáš
Prosinec Štěpnička Jan
Prosinec Demian Matúš 3:0
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Listopad Krišica Petr 2:3
Listopad Hulík Radim 2:3
Listopad Hýža David 2:3
Říjen Hulík Radim 0:3
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Demian Matúš 3:0
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Září Bystřičan Jiří 3:1
Září Rechtoris David 3:2
Září Šlachta Michal 0:3
Září Kašpar Luděk 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Taraba Róbert 0:3
Červenec / Srpen Zrasták Robert 2:3
Červenec / Srpen Andiel Josef 2:3
Červenec / Srpen Sikora Jiří 2:3
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Pernica David 0:3
Červen Malečíková Jaroslava 3:0
Červen Hanusek Jaroslav 2:3
Květen Hanusek Jaroslav 1:3
Květen Mohyla Emil 0:3
Květen Filipčík Pavel 0:3
Květen Hulík Radim 0:3
Duben Hanusek Jaroslav 1:3
Duben Ludvík Pavel 3:Sc
Duben Filipčík Pavel 0:3
Duben Bradáč Martin 3:Sc
Březen Malý Milan 3:1
Březen Čechák Vojtěch 3:1
Březen Rechtoris David 3:2
Březen Pácl Petr 3:0
Únor Holubec Jaromír 1:3
Únor Langrová Pavlína 3:2
Únor Broda Kamil 3:0
Únor Čechák Vojtěch 2:3
Leden Vašíček Petr 3:Sc
Leden Sikora Jiří 1:3
Leden Rechtoris David 1:3
Leden Čechák Vojtěch 3:1
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Tesař Petr 3:0
Prosinec Pácl Petr 3:0
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Sikora Jiří 3:1
Listopad Hýža David 1:3
Listopad Malý Milan 3:0
Listopad Netolička Jan 0:3
Listopad Větrovský Lukáš 2:3
Říjen Nový Jan 0:3
Říjen Kyjovský Čeněk 0:3
Říjen Mohyla Emil 0:3
Říjen Krišica Petr 1:3
Říjen Netolička Jan 3:Sc
Září Krejcha Martin 3:1
Září Žák Igor 3:1
Září Střondala Tomáš 3:2
Září Kyjovský Čeněk 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Langrová Pavlína 3:1
Červenec/Srpen Ryšavý Filip 0:3
Červenec/Srpen Fiala Lukáš 3:0
Červenec/Srpen Pavlusová Kateřina 3:2
Červen Kašpar Luděk 0:3
Červen Rechtoris David 1:3
Červen Mach Vladimír 1:3 1
Červen Zrasták Robert 0:3
Květen Vacková Klára 3:0
Květen Ryšavý Filip 3:0
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Peterková Andrea 3:0
Duben Fiala Lukáš 3:1
Duben Rechtoris David 0:3
Duben Žák Igor 3:0
Duben Bělíčková Petra Sc:3
Březen Hýža David 1:3
Březen Malečíková Jaroslava 3:0
Březen Větrovský Lukáš 0:3
Březen Lerch Ivan 1:3
Únor Šimek Martin 3:Sc
Únor Malý Milan 3:2
Únor Nový Jan 1:3
Leden Tesař Petr 3:0
Leden Žák Igor 0:3
Leden Větrovský Lukáš 3:Sc
Leden Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Vitasek Petr 2:3
Prosinec Hýža David 2:3
Prosinec Langrová Pavlína Sc:Sc
Prosinec Stypa Kamil 0:3
Listopad Střondala Tomáš 3:0
Listopad Tesař Petr 3:0
Listopad Turčinková Kateřina 3:Sc
Listopad Rechtoris David 0:3
Říjen Ciganek Pavel 2:3
Říjen Krejcha Martin Sc:3
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Macíček Michal 0:3
Září Záruba Patrik 1:3
Září Lampa Tomáš 3:Sc
Září Hulík Radim 0:3
Září Brodová Barbora 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Macíček Michal 0:3
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:2
Červenec / Srpen Farník Michal 0:3
Červenec / Srpen Hanusek Jaroslav 0:3
Červen Lasoň Jaroslav Sc:Sc
Červen Slavíček Jakub 0:3
Červen Nový Jan 3:Sc
Červen Lampa Tomáš 3:2
Červen Mach Vladimír 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:1
Květen Brodová Barbora 2:3
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Střondala Tomáš 3:2
Duben Záruba Patrik 0:3
Duben Sikora Jiří 1:3
Duben Ciganek Pavel 0:3
Duben Langrová Pavlína 3:0
Březen Malý Milan Sc:Sc
Březen Broda Kamil 3:Sc
Březen Czopik Jan 3:Sc
Březen Malečíková Jaroslava Sc:3
Únor Záruba Patrik 0:3
Únor Linzer Kamila 3:0
Únor Krejcha Martin 2:3
Únor Jüttnerová Sandra 0:3
Leden Holešová Kateřina 3:0
Leden Linzer Kamila 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 0:3
Leden Lasoň Jaroslav 2:3
Prosinec Žák Igor 3:1
Prosinec Linzer Kamila 3:1
Prosinec Sikora Jiří 1:3
Prosinec Jeřábek Libor 0:3
Listopad Czopik Jan 1:3
Listopad Malý Milan 3:2
Listopad Fiala Lukáš 3:1
Listopad Balus Pavel 0:3
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc
Říjen Brodová Barbora 3:0
Říjen Weber Michal 3:Sc
Říjen Čada Josef 3:1
Říjen Fusík Maik 0:3