Avatars_small

Tesař Petr

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 50 9 36 17 18.00%
2016/2017 44 15 28 6 34.09%
2015/2016 41 8 32 6 19.51%
Celkem: 135 32 96 29 23.70%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malý Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Petr Sc:Sc
Červenec / Srpen Mikesková Adéla Sc:Sc
Červenec / Srpen Demian Matúš Sc:3
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:Sc
Červen Holubec Jaromír Sc:3
Červen Spáčil David 0:3
Červen Krejcha Martin 0:3
Červen Žurková Lenka Sc:3
Květen Lampa Tomáš 0:3
Květen Jaššo Petr 3:Sc
Květen Mikesková Adéla 3:Sc
Květen Jeřábek Libor 3:Sc
Duben Pernica David 0:3
Duben Vlček Lukáš 0:3
Duben Malý Milan 0:3
Duben Žurková Lenka Sc:Sc
Duben Spáčil David 0:3
Březen Vašíček Petr 3:Sc
Březen Jeřábek Libor Sc:3
Březen Řeháček Petr 0:3
Březen Fiala Lukáš 3:Sc
Březen Vlček Lukáš Sc:3
Únor Demian Matúš 0:3
Únor Rechtoris David 0:3
Únor Pelech Michal Sc:3
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Leden Vaněček Tomáš 3:Sc
Leden Fiala Lukáš 3:Sc
Leden Jaššo Petr 0:3
Prosinec Pácl Petr 0:3
Prosinec Weiss Marek 0:3
Prosinec Sikora Jiří 0:3
Prosinec Apl Roman 0:3
Prosinec Střondala Tomáš 0:3
Listopad Demian Matúš 0:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Peterková Andrea 3:Sc
Listopad Čechák Vojtěch 0:3
Listopad Žurková Lenka 1:3
Říjen Holub Petr Sc:3
Říjen Krejcha Martin 0:3
Říjen Šlachta Michal 0:3
Říjen Střondala Tomáš 0:3
Říjen Pavlusová Kateřina 0:3
Září Bradáč Martin Sc:3
Září Pavlusová Kateřina Sc:3
Září Holub Petr Sc:3
Září Langrová Pavlína Sc:3
Září Dominec Miroslav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Milota Radek 3:Sc
Červenec/Srpen Pácl Petr 3:Sc
Červenec/Srpen Malý Milan Sc:Sc
Červenec/Srpen Broda Kamil 3:Sc
Červen Fiala Lukáš 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 0:3
Červen Vašíček Petr 3:Sc
Červen Jeřábek Libor Sc:3
Červen Vacková Klára 3:Sc
Květen Malečíková Jaroslava 0:3
Květen Bradáč Martin 0:3
Květen Bělíčková Petra 0:3
Květen Lampa Tomáš 0:3
Duben Bradáč Martin 0:3
Duben Krejcha Martin 0:3
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Střondala Tomáš 0:3
Březen Krejcha Martin 3:Sc
Březen Pácl Petr 0:3
Březen Mach Vladimír 3:Sc
Březen Holubec Jaromír 0:3
Únor Langrová Pavlína Sc:3
Únor Jeřábek Libor 3:Sc
Únor Pavlusová Kateřina Sc:3
Leden Weiss Marek 0:3
Leden Langrová Pavlína Sc:3
Leden Žák Igor 0:3
Leden Větrovský Lukáš 3:Sc
Prosinec Malý Milan 0:3
Prosinec Pavlusová Kateřina 0:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Prosinec Peterková Andrea 3:Sc
Listopad Turčinková Kateřina 3:Sc
Listopad Weiss Marek 0:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Říjen Milota Radek 0:3
Říjen Taraba Róbert Sc:3
Říjen Střondala Tomáš 0:3
Říjen Jeřábek Libor 3:Sc
Září Macíček Michal 0:3
Září Slavíček Jakub 0:3
Září Mohelník Vojtěch 0:3
Září Žák Igor 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec / Srpen Binek Zdenek Sc:3
Červenec / Srpen Bartoň Daniel 3:Sc
Červen Mareš Ondřej 1:3
Červen Taraba Róbert 0:3
Červen Langrová Pavlína 0:3
Červen Bělíčková Petra 0:3
Květen Bourek Luboš Sc:Sc
Květen Škapa Jiří 0:3
Květen Langrová Pavlína 0:3
Květen Brozek Tomas Sc:3
Duben Mohelník Vojtěch 0:3
Duben Turčinková Kateřina Sc:3
Duben Bourek Luboš Sc:3
Duben Macíček Michal 0:3
Březen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Březen Bourek Luboš 0:3
Březen Ciganek Pavel 0:3
Únor Janošíková Zuzana Sc:3
Únor Fiala Lukáš 0:3
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Únor Čada Josef 0:3
Leden Jeřábek Libor 0:3
Leden Janošíková Zuzana 3:Sc
Leden Malý Milan 0:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Prosinec Fiala Lukáš 0:3
Prosinec Fusík Maik 3:Sc
Prosinec Weber Michal 3:Sc
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Listopad Sikora Jiří 0:3
Listopad Brodová Barbora 0:3
Listopad Linzer Kamila 0:3
Říjen Binek Zdenek 0:3
Říjen Linzer Kamila 0:3
Říjen Holešová Kateřina 0:3
Říjen Jeřábek Libor 0:3
Září Fiala Lukáš 0:3
Září Wolf Sebastian 3:Sc
Září Grochol Jakub 3:Sc
Září Fusík Maik 0:3