Avatars_small

Weber Michal

Skupina Z Junior 1A
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 26 4 22 22 15.38%
2013/2014 28 14 13 13 50.00%
2011/2012 5 0 5 5 0.00%
2010/2011 34 15 19 5 44.12%
2009/2010 28 12 16 7 42.86%
Celkem: 121 45 75 52 37.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Linzer Kamila Sc:3
Březen Mareš Ondřej Sc:3
Březen Turčinková Kateřina Sc:3
Březen Terzl Václav Sc:3
Únor Vala Martin Sc:3
Únor Juránek Filip Sc:3
Únor Riška Dominik Sc:3
Leden Marek Petr 3:Sc
Leden Vašíček Petr Sc:3
Leden Langrová Pavlína Sc:3
Prosinec Fusík Maik 3:Sc
Prosinec Fiala Lukáš Sc:3
Prosinec Tesař Petr Sc:3
Listopad Žák Igor Sc:3
Listopad Netolička Jan Sc:3
Listopad Čada Josef Sc:3
Listopad Čechák Vojtěch Sc:3
Říjen Čada Josef Sc:3
Říjen Wolf Sebastian 3:Sc
Říjen Weiss Marek Sc:3
Říjen Fusík Maik Sc:3
Říjen Brodová Barbora Sc:3
Září Janošíková Zuzana Sc:3
Září Mach Vladimír Sc:3
Září Brodová Barbora Sc:3
Září Riegel Jiří 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Jančar Tomáš Sc:3
Březen Apl Roman Sc:3 1
Březen Balus Pavel Sc:3
Březen Lukšová Pavla Sc:3
Únor Kantor Martin 3:0
Únor Binek Zdenek 3:1
Únor Mrowiec Jakub 1:3 1
Únor Sochor Tomáš 3:0
Leden Kašpar Luděk Sc:3
Leden Juránek Filip Sc:3
Leden Dehner Marcel Sc:3
Leden Kučeja Václav Sc:3
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:1
Prosinec Beneš Vojtěch 3:0
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Listopad Peroutík Jiří 3:0
Listopad Grygar Jiri 3:Sc
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Listopad Binek Zdenek 3:1
Říjen Malý Milan 3:0
Říjen Jaššo Petr 3:Sc 2
Říjen Šesták Lukáš Sc:Sc
Říjen Harastej Luboš 3:0
Září Mach Vladimír Sc:3
Září Kučeja Václav Sc:3
Září Šeděnka Milan Sc:3
Září Jaššo Petr Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Bystřičan Jiří Sc:3
Březen Lukšová Pavla Sc:3
Březen Harastej Luboš Sc:3
Březen Vavřička Karel Sc:3
Březen Bělíčková Petra Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Škrobánek Jakub 3:Sc
Červen Medek Petr Sc:3 1
Červen Broda Kamil Sc:3 1
Červen Holuša Petr Sc:3 1
Květen Hruzík Radim 3:1 2
Květen Bergel Pavel 1:3
Květen Krejčová Hana 3:0
Květen Hanusek Jaroslav Sc:3 2
Květen Malík Karel 3:0 1
Duben Plaček Václav 3:0
Duben Ochonski Zdenek 3:Sc
Duben Kocián Martin 2:3 1
Duben Bartosz Tomáš 1:3 1
Duben Bartusek Jirka 3:2 2
Březen Matějašek David 3:0
Březen Krejčová Hana 3:0
Březen Fišerová Veronika 3:Sc 1
Březen Beer Jaroslav 3:1
Únor Hubert Lukáš 1:3
Únor Kubíček Aleš 2:3 1
Únor Klimková Lucie 3:Sc
Únor Apl Roman 2:3
Leden Krkoška Libor 1:3
Leden Pešl Vladan 2:3
Leden Kupka Jaroslav Sc:3
Leden Juráň David 1:3
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Štefaník Martin 1:3 1
Listopad Vlček Michal 1:3 1
Listopad Kubínek David 3:0 1
Říjen Malečíková Jaroslava 3:0
Říjen Konečný Kamil 1:3 1
Říjen Dehner Marcel 2:3
Říjen Vlček Dobroslav 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Votoček Tomáš Sc:3
Červen Vojtovič Daniel Sc:3 2
Červen Hájek Jiří Sc:3
Červen Kramár Lukáš Sc:3
Květen Škrobánek Jakub 3:Sc
Květen Votoček Tomáš 3:Sc
Květen Šesták Lukáš 3:Sc
Květen Mořkovský Jaromír 2:3
Duben Kramár Lukáš 3:Sc
Duben Malečíková Jaroslava 3:0
Duben Mořkovský Jaromír 3:2
Duben Tylšar Vladimír 1:3 1
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Březen Dehner Marcel 3:0
Březen Lukáš Jan 3:1
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Švidrnoch Marek 1:3
Únor Danisz Radim Sc:3
Únor Bergel Pavel Sc:3
Únor Kyjovský Čeněk 0:3
Leden Kašpar Luděk 1:3
Leden Psotka Petr 1:3
Leden Filipčík Pavel 0:3
Leden Švrček Roman 1:3
Listopad Dlouhý Radim 3:Sc
Listopad Kubíček Michal 3:0
Listopad Volfová Zuzana 3:0
Listopad Frnka Viktor 0:3