Avatars_small

Ochonski Zdenek

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 20 20 2 48.78%
2010/2011 34 15 19 5 44.12%
2009/2010 29 15 14 1 51.72%
Celkem: 104 50 53 8 48.08%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Beer Jaroslav 3:1
Červen Žváček Jiří 1:3 1
Červen Langer Petr 3:0
Červen Malečíková Jaroslava Sc:3
Květen Střondala Tomáš 3:0
Květen Zrasták Robert 3:0
Květen Kašpar Luděk 3:1
Květen Papřok Ondřej 0:3
Duben Matějašek David 2:3
Duben Bergel Pavel 2:3
Duben Mechelová Gabriela 3:0
Duben Badalová Veronika 1:3
Březen Kubíček Michal 3:0
Březen Prokop David 3:2
Březen Hruzík Radim 3:2 1
Březen Zrasták Robert 3:2
Únor Lerch Ivan 0:3 1
Únor Broda Kamil 0:3
Únor Mořkovský Vojtěch 3:2
Leden Folwarczny Jan 3:1
Leden Koutný Jakub 0:3
Leden Šrámek Fredy 2:3
Leden Lasoň Jaroslav 3:Sc
Prosinec Bergel Pavel 2:3
Prosinec Riger Stanislav 1:3 1
Prosinec Slunský Petr Sc:Sc
Prosinec Koutný Jakub 3:2
Listopad Minkovič David 1:3
Listopad Švidrnoch Marek 0:3
Listopad Hartmann Silvie 0:3
Listopad Konečný Kamil 1:3 1
Říjen Bergel Pavel 2:3
Říjen Medek Petr 3:0
Říjen Kubínek David 3:Sc
Říjen Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Apl Roman 3:0
Září Slunský Petr 0:3 1
Září Hubert Lukáš 3:0
Září Sikora Radim 0:3
Září Bergel Pavel 3:2
Září Konečný Kamil 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vrága Lukáš 3:2
Červen Balus Pavel 3:1
Červen Štefaník Martin 3:Sc
Červen Kašparová Linda 3:0
Květen Kovář David 3:Sc
Květen Sikora Jiří 3:0
Květen Smotlacha David 3:0
Květen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Duben Kocián Martin Sc:3
Duben Weber Michal Sc:3
Duben Bartusek Jirka Sc:3
Duben Plaček Václav Sc:3
Duben Bartosz Tomáš Sc:3
Březen Bergel Pavel 2:3
Březen Koutný Jakub 3:2
Březen Hubert Lukáš 0:3
Březen Kratochvíl Michal 1:3 2
Únor Krkoška Libor 0:3
Únor Slunský Petr 3:Sc
Únor Juráň David 1:3
Únor Švidrnoch Marek 0:3 2
Leden Psotka Petr 2:3
Leden Medek Petr 3:1
Leden Vlček Michal 1:3
Leden Bergel Pavel 3:1
Listopad Farník Michal 2:3
Listopad Škrobánek Jakub 0:3
Listopad Pešl Vladan 3:1 1
Listopad Vlček Dobroslav 1:3 1
Říjen Bergel Pavel 0:3
Říjen Holuša Petr 1:3 1
Říjen Štefaník Martin 3:0
Říjen Krejčová Hana 3:2 1
Říjen Jašek Jakub 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vrága Lukáš 3:1
Červen Kocián Martin 1:3 1
Červen Lázenský Jan 3:1
Červen Malečíková Jaroslava 3:0 2
Květen Drga Radim 3:Sc 1
Květen Hájek Jiří 3:0
Květen Vlček Dobroslav 0:3 1
Květen Brynda Pavel 0:3
Květen Vrága Lukáš 3:0
Duben Pleyer Lukáš 1:3 1
Duben Krejčová Hana 3:1
Duben Lázenský Jan 3:0
Duben Vrága Lukáš 3:0
Březen Štefaník Martin 3:Sc
Březen Pleyer Lukáš 2:3 1
Březen Štift David 0:3 1
Březen Gregořicová Petra 3:0
Únor Matlochová Lucie 3:0
Únor Nesrsta Petr 0:3
Únor Mořkovský Jaromír 1:3 1
Únor Lukáš Jan 3:0
Leden Vitasek Petr 0:3
Leden Zvěřinský Martin Sc:3
Leden Medek Petr 1:3
Leden Kocmanová Natálie 3:0
Listopad Ovčačík Martin 1:3
Listopad Kučma Martin 3:Sc
Listopad Novák Dalibor 1:3
Listopad Medek Pavel 2:3