E3b0c7883b26e3f336e3c75b6595d1b50af5ca5a_small

Lasoň Jaroslav


Nejsem sportovní typ, ale celkem mě to baví.

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 46 23 22 2 50.00%
2014/2015 41 27 14 1 65.85%
2013/2014 40 18 22 8 45.00%
2012/2013 39 16 23 9 41.03%
2011/2012 43 15 28 17 34.88%
2010/2011 33 15 18 0 45.45%
2009/2010 32 11 21 0 34.38%
Celkem: 274 125 148 37 45.62%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Střondala Tomáš 3:2
Červenec / Srpen Žák Igor 3:0
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:1 1
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc 1
Červen Weiss Marek Sc:Sc
Červen Nový Jan 3:Sc 1
Červen Lampa Tomáš 2:3
Červen Mach Vladimír 1:3
Červen Slavíček Jakub 0:3
Květen Terzl Václav Sc:3
Květen Krišica Petr 2:3
Květen Broda Kamil 1:3
Květen Lampa Tomáš 2:3
Duben Kašpar Luděk 0:3
Duben Uhlíř Adam 1:3
Duben Mach Vladimír 1:3
Duben Kutěj Honza 0:3 2
Březen Binek Zdenek 3:1
Březen Vrága Lukáš 2:3
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Čada Josef 3:1
Únor Hýža David 1:3
Únor Broda Kamil 3:Sc
Únor Farník Michal 3:1
Únor Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Balus Pavel 3:1
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Leden Holešová Kateřina 3:1
Leden Weiss Marek 3:2
Leden Linzer Kamila 3:0
Prosinec Mach Vladimír 1:3
Prosinec Uhlíř Adam 0:3
Prosinec Brodová Barbora 3:0
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Listopad Krejcha Martin 3:2
Listopad Fusík Maik 3:Sc
Listopad Gorecki Petr 3:Sc
Listopad Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Říjen Rechtoris David 2:3
Říjen Vrága Lukáš 1:3
Říjen Nový Jan 2:3
Září Balus Pavel 3:Sc
Září Kutěj Honza 0:3
Září Uhlíř Adam 2:3
Září Holubec Jaromír 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Czopik Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Janoško Zdeněk 3:Sc
Červenec / Srpen Jeřábek Libor 3:0
Červenec / Srpen Krejčová Hana 3:Sc
Červen Vrága Lukáš 0:3
Červen Uhřík Libor 3:2
Červen Kovaříková Jana 3:2
Červen Malečíková Jaroslava 3:1
Květen Gorecki Pavel 3:Sc
Květen Ludvík Pavel 3:0
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Hudec Lukáš 3:1
Duben Krišica Petr Sc:3
Duben Žváček Jiří 0:3
Duben Holubec Jaromír 3:2
Duben Krupník Lukáš 1:3
Březen Binek Zdenek 3:1
Březen Gorecki Petr 3:Sc
Březen Sikora Jiří 3:1
Březen Šubert Roman 3:Sc
Únor Filipčík Pavel 0:3
Únor Špalt Libor 3:Sc
Únor Raška Petr 0:3
Únor Peroutík Jiří 3:0
Únor Štefaník Martin 0:3
Leden Bystroň Jan 1:3
Leden Kašpar Luděk 0:3
Leden Balus Pavel 3:0
Leden Taraba Róbert 3:Sc
Prosinec Hamříková Jarmila 3:0
Prosinec Hudec Lukáš 3:0
Prosinec Jeřábek Libor 3:2
Prosinec Riger Břetislav 3:0
Listopad Čada Josef 3:0
Listopad Střondala Tomáš 1:3
Listopad Šubert Roman 1:3
Listopad Langrová Pavlína 3:0
Říjen Sikora Jiří 3:2
Říjen Malečíková Jaroslava 2:3
Říjen Hamříková Jarmila 3:Sc
Říjen Kutěj Honza 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Martaková Ivana 3:Sc 3
Červen Harastej Luboš 3:Sc
Květen Hamříková Jarmila Sc:3 1
Květen Sikora Jiří Sc:3 2
Květen Gabzdyl Zbigniew Sc:3 1
Květen Langrová Pavlína Sc:3 2
Duben Rechtoris David Sc:3
Duben Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Slunský Petr Sc:3
Březen Gorecki Pavel 2:3
Březen Malý Milan 3:2
Březen Vrága Lukáš 1:3
Březen Karpeta Petr 3:Sc
Únor Štefaník Martin 3:1
Únor Rechtoris David 3:2
Únor Špánik Adam 2:3
Únor Krejčová Hana 0:3
Leden Slunský Petr 2:3
Leden Bystroň Jan 1:3
Leden Šrámek Fredy 2:3
Leden Mach Vladimír 2:3
Prosinec Peroutík Jiří 3:2
Prosinec Jančar Tomáš 3:2
Prosinec Holubec Jaromír 3:1
Prosinec Sochor Tomáš 3:1
Listopad Vrága Lukáš 1:3
Listopad Sikora Jiří 3:1
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Raška Štěpán 3:Sc
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Říjen Šeděnka Milan 0:3
Říjen Peroutík Jiří 3:0
Říjen Richtár Dušan 0:3
Září Bystroň Jan 1:3
Září Vrága Lukáš 0:3
Září Koutný Jakub 3:Sc
Září Malečíková Jaroslava 3:2
Září Mechelová Gabriela 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hamříková Jarmila 3:1
Červen Krejcha Martin 3:2
Červen Zobal Martin 3:Sc
Červen Střondala Tomáš 2:3
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Květen Langrová Pavlína 3:0
Květen Hrudová Iva 3:Sc
Duben Soukupová Tereza Sc:3
Duben Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Tomášková Markéta Sc:3
Duben Balus Pavel Sc:3
Březen Zobal Martin Sc:3
Březen Jančar Tomáš Sc:3
Březen Bělíčková Petra 3:0
Březen Kašprišin David Sc:3
Únor Riger Břetislav Sc:3
Únor Langer Petr Sc:3
Únor Kašpar Luděk 1:3
Únor Hamříková Jarmila 3:1
Leden Apl Roman 1:3
Leden Lenart Jan 0:3
Leden Hanusek Jaroslav 1:3
Leden Broda Kamil 2:3 1
Prosinec Kubíček Michal 3:1
Prosinec Krejčová Hana 3:0
Prosinec Bystroň Jan 3:1
Prosinec Hamříková Jarmila 3:0
Listopad Riger Břetislav 1:3 1
Listopad Hošek Pavel 0:3
Listopad Žváček Jiří 1:3 1
Listopad Přeček Martin 0:3
Říjen Šrámek Fredy 0:3 3
Říjen Hájek Jiří 3:Sc
Říjen Riger Břetislav 2:3
Říjen Zrasták Robert 3:1
Září Hlisnikovský Petr 0:3
Září Šimeček Petr 1:3 2
Září Kašpar Luděk 3:2
Září Mechelová Gabriela 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hanusek Jaroslav 1:3
Červen Kocián Martin 1:3
Červen Střondala Tomáš 3:1
Červen Plaček Václav 3:0
Květen Hamřík Milan 3:Sc 1
Květen Mrowiec Jakub 3:0
Květen Vašíček Petr 3:0
Květen Čechák Martin 2:3 1
Duben Janošíková Zuzana Sc:3
Duben Missigová Šárka Sc:3
Duben Ošťádal Pavel Sc:3
Duben Pešl Vítek Sc:3
Březen Kašpar Luděk Sc:3
Březen Hill Martin Sc:3
Březen Strachala David Sc:3
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Únor Hanusek Jaroslav Sc:3
Únor Šrámek Fredy Sc:3
Únor Dehner Marcel Sc:3
Únor Pešl Vladan Sc:3
Únor Apl Roman Sc:3
Leden Ochonski Zdenek Sc:3
Leden Folwarczny Jan Sc:3
Leden Koutný Jakub Sc:3
Leden Šrámek Fredy Sc:3
Prosinec Mořkovský Vojtěch 3:2
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Karpeta Petr 0:3
Prosinec Broda Kamil 0:3
Listopad Šrámek Fredy 3:2
Listopad Klimková Lucie 3:0
Listopad Kupka Jaroslav 3:Sc
Listopad Mechelová Gabriela 3:2
Listopad Vrága Lukáš 3:0
Říjen Malečíková Jaroslava 3:Sc
Říjen Žváček Jiří 3:0
Říjen Bartusek Jirka 0:3
Říjen Riger Stanislav 1:3 2
Září Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Kocián Martin 1:3
Září Kubíček Aleš 0:3
Září Staviarsky Miroslav 0:3
Září Apl Roman 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tichá Kateřina 3:Sc
Červen Malečíková Jaroslava 3:2
Červen Smotlacha David 3:Sc
Červen Hill Martin 3:0
Květen Broda Kamil 0:3
Květen Pešl Vladan 2:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Dehner Marcel 2:3
Duben Frantová Lenka 3:0
Duben Jüttnerová Sandra 3:0
Duben Krejčová Hana 3:1
Duben Žůrek Vladimír 3:Sc
Březen Mikeska Karel 0:3
Březen Kocián Martin 0:3
Březen Pešl Vladan 2:3
Březen Smotlacha David 3:0
Únor Lázenský Jan 3:0
Únor Minkovič David 0:3
Únor Bergel Pavel 3:2
Únor Štefaník Martin 0:3
Leden Kubínek David 0:3
Leden Konečný Kamil 0:3
Leden Kyjovský Čeněk 3:Sc
Leden Brynda Pavel 0:3 1
Listopad Wolf Sebastian 3:Sc
Listopad Medek Petr 0:3
Listopad Hartmann Silvie 0:3
Listopad Sobek Tomáš 0:3
Listopad Holuša Petr 1:3
Říjen Švidrnoch Marek 2:3
Říjen Koutný Jakub 0:3
Říjen Pešl Vladan 3:2
Říjen Danisz Radim 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fajnor Tomáš 3:2
Červen Brynda Pavel 0:3
Červen Mořkovský Jaromír 0:3
Červen Štefaník Martin 0:3
Květen Trojková Lada 3:1
Květen Pleyer Lukáš 0:3
Květen Pohanka Dejf 3:Sc
Květen Tylšar Vladimír 0:3 1
Duben Ovčačík Martin 1:3
Duben Rozsypal Jan 3:0
Duben Nesrsta Petr 1:3
Duben Kyjovský Čeněk 1:3
Březen Drga Radim 3:Sc
Březen Fabián Dalibor 1:3
Březen Badalová Veronika 3:Sc
Březen Medek Petr 1:3
Únor Děrgel Ivo 1:3
Únor Kubíček Michal 2:3
Únor Rozsypal Jan 2:3
Únor Pešl Vladan 2:3
Leden Frnka Viktor 0:3
Leden Gregořicová Petra 3:1
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Trojková Lada 3:1
Listopad Mihulová Klára 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:2
Listopad Samek Petr 0:3
Listopad Trojka Aleš 0:3
Říjen Grigar Martin 0:3
Říjen Fajnor Tomáš 1:3
Říjen Střelec Kvido 0:3
Říjen Střondala Tomáš 3:2