Avatars_small

Folwarczny Jan

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2011/2012 41 21 20 5 51.22%
2010/2011 32 20 12 1 62.50%
Celkem: 73 41 32 6 56.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Missigová Šárka 3:1
Červen Matějašek David 3:1
Červen Balus Pavel 3:Sc
Červen Vrága Lukáš 3:0
Květen Hlisnikovský Petr 0:3
Květen Koutný Jakub Sc:3
Květen Broda Kamil 0:3
Květen Konečný Kamil Sc:3
Duben Bartosz Tomáš 1:3
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Karpeta Petr 0:3
Duben Nesrsta Petr 3:0
Březen Koutný Jakub 0:3
Březen Malík Karel 3:0
Březen Badalová Veronika 3:1
Březen Hájek Jiří 3:0
Únor Kubíček Aleš 0:3
Únor Wolf Sebastian Sc:3
Únor Karpeta Petr 3:1
Únor Hubert Lukáš 1:3
Leden Koutný Jakub 3:1
Leden Šrámek Fredy 3:0
Leden Lasoň Jaroslav 3:Sc
Leden Ochonski Zdenek 1:3
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Mohyla Emil 0:3
Prosinec Bartosz Tomáš 0:3
Prosinec Konečný Kamil Sc:3 1
Listopad Malík Karel 3:Sc
Listopad Mohyla Emil Sc:3
Listopad Hruzík Radim 2:3
Listopad Apl Roman 2:3
Říjen Pešl Vladan 3:Sc
Říjen Badalová Veronika 3:2 3
Říjen Šesták Lukáš 3:0
Říjen Krejčová Hana 3:1
Říjen Hájek Jiří 3:0
Září Klimková Lucie 3:1
Září Lázenský Jan 3:0
Září Bartosz Tomáš 0:3
Září Bartusek Jirka 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Klimková Lucie 3:2 1
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Červen Mechelová Gabriela 3:0
Červen Švidrnoch Marek 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 3:0
Květen Bartosz Tomáš 0:3
Květen Štefaník Martin 3:1
Květen Šrámek Fredy 3:1
Duben Smotlacha David 3:1
Duben Veselský Petr 3:0
Duben Přeček Martin 3:0
Duben Kaňa Aleš 3:0
Březen Hanusek Jaroslav 1:3 1
Březen Žůrek Vladimír Sc:3
Březen Kubíček Aleš 1:3
Březen Vrága Lukáš 3:2
Únor Tichá Kateřina 3:0
Únor Smotlacha David 3:1
Únor Hamříková Jarmila 3:Sc
Únor Daněk Aleš 3:0
Leden Kaňa Aleš 3:0
Leden Mohyla Emil 0:3
Leden Kubíček Aleš 1:3
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Kupka Jaroslav 0:3
Listopad Kovář David 0:3
Listopad Tesař Martin 0:3
Listopad Bartosz Tomáš 3:2
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Urban Michael 3:0 1
Říjen Matějašek David 3:1
Říjen Samek Petr 1:3