Avatars_small

Bartosz Tomáš

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 8 0 8 8 0.00%
2016/2017 44 22 22 9 50.00%
2015/2016 44 21 23 2 47.73%
2014/2015 48 24 24 6 50.00%
2013/2014 48 22 25 5 45.83%
2012/2013 42 23 19 2 54.76%
2011/2012 41 27 14 1 65.85%
2010/2011 33 16 17 4 48.48%
2009/2010 16 11 5 0 68.75%
Celkem: 324 166 157 37 51.23%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 0 0 0 0 0.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kutěj Honza Sc:3
Říjen Broda Kamil Sc:3
Říjen Hanusek Jaroslav Sc:3
Říjen Riger Břetislav Sc:3
Září Bystřičan Jiří Sc:3
Září Kučeja Václav Sc:3
Září Brodová Barbora Sc:3
Září Šír Robin Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bajgar Václav 3:Sc
Červenec/Srpen Brodová Barbora Sc:3
Červenec/Srpen Bystřičan Jiří Sc:3
Červenec/Srpen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Holubec Jaromír 3:0
Červen Mohyla Emil 3:0
Červen Mohelník Vojtěch 3:1
Červen Ludvík Pavel 3:Sc 2
Květen Grochal Petr 0:3
Květen Kučeja Václav 2:3
Květen Taraba Róbert Sc:3
Květen Farník Michal Sc:3
Duben Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Větrovský Lukáš 3:0
Duben Bystřičan Jiří 3:1
Duben Hulík Radim 3:0
Březen Farník Michal 1:3
Březen Stypa Kamil 0:3
Březen Taraba Róbert 3:0
Březen Hulík Radim 3:0
Únor Bystřičan Jiří 3:2
Únor Záruba Patrik 2:3
Únor Fabián Dalibor 2:3
Únor Macíček Michal 0:3
Leden Bilík Jiří Sc:3
Leden Holík Pavel Sc:3
Leden Slavíček Jakub 0:3
Leden Urban Viktor 0:3
Prosinec Kutěj Honza 3:1 1
Prosinec Dehner Marcel 0:3
Prosinec Lerch Ivan 3:Sc
Prosinec Nesrsta Petr 3:2
Listopad Urban Viktor Sc:3
Listopad Bilík Jiří Sc:3
Listopad Hvolka Tomáš Sc:3
Listopad Badalová Veronika 2:3
Říjen Filipčík Pavel 3:Sc
Říjen Grigar Martin 3:1
Říjen Riger Břetislav 3:2
Říjen Krupník Lukáš 3:2
Září Šeděnka Milan 2:3
Září Kučeja Václav 3:2
Září Jirka Vladimir 0:3
Září Nesrsta Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holík Pavel 0:3
Červenec / Srpen Kantor Martin 3:Sc
Červenec / Srpen Nesrsta Petr 2:3
Červenec / Srpen Kučeja Václav 0:3
Červen Šír Robin 3:0
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Filipčík Pavel 3:1
Červen Dehner Marcel 3:0
Květen Urban Viktor 0:3
Květen Jašek Jakub 2:3
Květen Bartusek Jirka 1:3
Květen Tesař Martin 1:3
Duben Nesrsta Petr 1:3
Duben Bystroň Jan 3:0
Duben Brynda Pavel 3:Sc
Duben Šubert Roman 3:1
Březen Sikora Miroslav 0:3
Březen Tesař Martin 0:3
Březen Wolf Sebastian 2:3
Březen Bartusek Jirka 1:3
Únor Kubíček Aleš 1:3
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Holuša Marek 3:Sc
Únor Juráň David 0:3
Leden Vaněk Martin 3:Sc
Leden Badalová Veronika 3:Sc
Leden Kantor Martin 2:3
Leden Šimeček Petr 1:3
Prosinec Grochal Petr 3:Sc
Prosinec Mohyla Emil 3:0
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Filipčík Pavel 3:0
Listopad Holík Pavel 3:0
Listopad Hvolka Tomáš 1:3
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Listopad Apl Roman 3:0
Říjen Žák Zdeněk 1:3
Říjen Klimíček Igor 3:Sc
Říjen Fabián Dalibor Sc:3
Říjen Kubíček Michal 3:Sc
Září Lerch Ivan 3:Sc
Září Urban Viktor Sc:3
Září Brynda Pavel 3:1
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mohyla Emil 3:1
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:0
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec / Srpen Jašek Jakub 1:3
Červen Raška Petr 3:0
Červen Holík Pavel 1:3
Červen Dehner Marcel 2:3
Červen Filipčík Pavel 3:1
Květen Fabián Dalibor Sc:3
Květen Mohyla Emil 3:0
Květen Brynda Pavel 3:Sc
Květen Přeček Martin 3:1
Duben Lerch Ivan 2:3
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Duben Kučeja Václav 3:2
Duben Jančar Tomáš 3:0
Březen Nesladek Petr 0:3
Březen Holuša Marek 3:Sc
Březen Kantor Martin Sc:3
Březen Špánik Adam Sc:3
Únor Apl Roman 3:0
Únor Lerch Ivan 3:2
Únor Urban Viktor 3:1
Únor Grigar Martin 2:3
Leden Hamřík Milan 2:3
Leden Nesladek Petr Sc:3
Leden Kantor Martin 2:3
Leden Brynda Pavel Sc:3
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Prosinec Nesrsta Petr 1:3
Prosinec Kubíček Michal 0:3
Prosinec Špánik Adam 3:Sc
Prosinec Hamřík Milan 3:0
Prosinec Šeděnka Milan 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 3:1
Listopad Badalová Veronika 2:3
Listopad Přeček Martin 0:3
Listopad Wrona Tomáš 3:Sc
Listopad Nesrsta Petr 1:3
Říjen Špánik Adam 3:0
Říjen Richtár Dušan 0:3
Říjen Mohyla Emil 3:0
Říjen Fabián Dalibor 0:3
Říjen Hvolka Tomáš 3:1
Září Šeděnka Milan 3:2
Září Tesař Martin 3:Sc
Září Badalová Veronika 2:3
Září Brynda Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Grigar Martin Sc:3
Červen Trojka Aleš Sc:3
Červen Riger Stanislav 2:3
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Červen Hamřík Milan Sc:3
Květen Kučeja Václav 3:1
Květen Nesrsta Petr 0:3
Květen Hvolka Tomáš 3:1
Květen Nesladek Petr 3:2
Květen Pleyer Lukáš 2:3
Duben Jašek Jakub 1:3
Duben Riger Stanislav 2:3
Duben Wolf Sebastian 2:3
Duben Fabián Dalibor 1:3
Duben Hlisnikovský Petr 3:Sc
Březen Kříbek Jarda 3:0
Březen Šeděnka Milan 3:1
Březen Mohyla Emil 3:1
Březen Lerch Ivan 3:1
Březen Nesladek Petr 1:3
Únor Šimeček Petr 1:3
Únor Richtár Dušan Sc:Sc
Únor Riger Stanislav 2:3
Únor Sikora Miroslav 1:3
Únor Fabián Dalibor 0:3
Leden Mohyla Emil 1:3
Leden Brynda Pavel 3:Sc
Leden Lerch Ivan 2:3
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Hubert Lukáš 3:Sc
Prosinec Nesladek Petr 3:1
Prosinec Šeděnka Milan 1:3
Prosinec Riger Stanislav Sc:3
Prosinec Grigar Martin 3:1
Prosinec Kříbek Jarda 3:1
Listopad Hlisnikovský Petr 0:3
Listopad Trojka Aleš 3:2
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Šimeček Petr 1:3
Říjen Holuša Marek 3:2
Říjen Krišica Petr 3:2
Říjen Čechák Martin 3:1
Říjen Hubert Lukáš 3:2
Říjen Riger Stanislav 3:0 1
Září Hvolka Tomáš 0:3
Září Trojka Aleš 1:3
Září Tesař Martin 3:2
Září Hošek Pavel 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Sobek Tomáš 3:Sc
Červen Badalová Veronika 0:3
Červen Bartusek Jirka 1:3
Červen Trojka Aleš 2:3
Květen Škrobánek Jakub 3:0
Květen Tesař Martin 0:3
Květen Hlisnikovský Petr 1:3
Květen Nesrsta Petr 3:Sc
Duben Prokop David 3:0
Duben Matějašek David 3:1
Duben Krišica Petr 3:2
Duben Broda Kamil 3:0
Duben Kašpar Luděk 3:1
Březen Bartusek Jirka 3:1
Březen Vojtovič Daniel 2:3
Březen Hvolka Tomáš 1:3
Březen Nesrsta Petr 1:3
Únor Kočvara Jan 2:3
Únor Trojka Aleš 0:3
Únor Holuša Marek 0:3
Únor Wrona Tomáš 0:3
Únor Tesař Martin 3:1
Leden Sikora Radim 3:1
Leden Šimeček Petr 2:3
Leden Hošek Pavel 3:0
Leden Medek Petr 3:2
Prosinec Jašek Jakub Sc:3
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Křetinský David Sc:3
Prosinec Hartmann Silvie 3:Sc
Listopad Trojka Aleš 3:2
Listopad Tesař Martin 3:1
Listopad Badalová Veronika 1:3
Listopad Bartusek Jirka 3:1
Říjen Mořkovský Vojtěch 3:2
Říjen Žváček Jiří 3:Sc
Říjen Broda Kamil 3:0
Říjen Medek Petr 3:2
Září Křetinský David 1:3
Září Hvolka Tomáš 3:1
Září Kubínek David 3:Sc
Září Hubert Lukáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Stanislav 3:Sc
Červen Kubíček Michal 1:3
Červen Prucek Milan Sc:3
Červen Bergel Pavel 1:3
Květen Medek Petr 3:1
Květen Hvolka Tomáš 2:3
Květen Sobek Tomáš 0:3
Květen Wolf Sebastian 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 1:3
Duben Folwarczny Jan 3:1
Duben Karpeta Petr 3:1
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Broda Kamil 3:2
Březen Medek Petr 2:3
Březen Lerch Ivan 1:3 2
Únor Jašek Jakub 0:3
Únor Krkoška Libor 3:2
Únor Brynda Pavel 1:3 2
Únor Kubínek David 3:0
Leden Větrovský Lukáš 3:0
Leden Karpeta Petr 3:1
Leden Drga Radim 0:3
Leden Kupka Jaroslav 3:2 2
Prosinec Mohyla Emil 3:2
Prosinec Folwarczny Jan 3:0
Prosinec Kubíček Michal 1:3
Prosinec Konečný Kamil 3:2 1
Listopad Hanusek Jaroslav 3:2
Listopad Broda Kamil 3:0
Listopad Riger Stanislav 3:2 2
Listopad Matějašek David 3:0
Říjen Mohyla Emil 2:3
Říjen Kubíček Aleš 1:3
Říjen Šrámek Fredy 3:1
Říjen Hubert Lukáš 3:2
Říjen Kocián Martin 3:0 2
Září Lázenský Jan 3:Sc
Září Bartusek Jirka 3:1
Září Folwarczny Jan 3:0
Září Klimková Lucie 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Grigar Martin 2:3
Červen Bergel Pavel 0:3
Červen Farník Michal 2:3
Červen Apl Roman 1:3
Květen Štefaník Martin 2:3
Květen Folwarczny Jan 3:0
Květen Šrámek Fredy 3:1
Květen Malečíková Jaroslava 3:1
Duben Bartusek Jirka 0:3
Duben Kocián Martin 1:3 2
Duben Plaček Václav 3:0
Duben Weber Michal 3:1 1
Duben Ochonski Zdenek 3:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:0
Březen Šesták Lukáš 3:0
Březen Mechelová Gabriela 3:0
Březen Adámek David 3:0
Únor Bartusek Jirka Sc:3
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Frantová Lenka 3:1
Únor Kovář David 0:3 1
Leden Hamříková Jarmila 3:Sc
Leden Štefaník Martin Sc:3
Leden Klimková Lucie Sc:3
Leden Urban Michael Sc:3
Listopad Folwarczny Jan 2:3
Listopad Tesař Martin 0:3
Listopad Kupka Jaroslav 2:3
Listopad Kovář David 3:Sc 2
Říjen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Říjen Kocián Martin 2:3
Říjen Kupka Jaroslav 1:3
Říjen Ječmínek Martin 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Gregořicová Petra 3:0
Červen Škrobánek Jakub 0:3
Červen Konečný Kamil 3:2
Červen Žůrek Vladimír 3:1
Květen Slepčan Lukáš 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 3:0
Květen Kocmanová Natálie 3:1
Květen Michalus Marek 3:Sc
Duben Kocián Martin 0:3 2
Duben Kupka Jaroslav 2:3
Duben Staš Jiří 3:Sc
Duben Jüttnerová Sandra 3:1 2
Březen Ječmínek Martin 3:2
Březen Vlček Dobroslav 0:3 2
Březen Kocián Martin 3:2 2
Březen Vlček Michal 0:3 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání