3f1a550a215ee1382a6e328070ff32a0f3c7f162_small

Mohyla Emil

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 54 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 24 21 2 53.33%
2016/2017 45 20 25 0 44.44%
2015/2016 44 19 24 1 43.18%
2014/2015 45 20 25 0 44.44%
2013/2014 48 24 23 2 50.00%
2012/2013 42 25 17 0 59.52%
2011/2012 42 23 19 0 54.76%
2010/2011 28 22 6 3 78.57%
Celkem: 339 177 160 8 52.21%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kašpar Luděk 3:2
Červenec / Srpen Větrovský Lukáš 3:Sc
Červenec / Srpen Bystřičan Jiří 0:3
Červenec / Srpen Dominec Miroslav 0:3
Červen Větrovský Lukáš Sc:3
Červen Filipčík Pavel Sc:3
Červen Hulík Radim 0:3
Červen Krejčí Miroslav 0:3
Květen Filipčík Pavel 1:3
Květen Weiss Marek 3:0
Květen Hulík Radim 2:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Duben Kašpar Luděk 3:Sc
Duben Sikora Jiří 3:Sc
Duben Krejcha Martin 3:0
Duben Zrasták Robert 3:1
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Březen Spáčil David 3:0
Březen Ryšavý Filip 3:Sc
Březen Nový Jan 3:2
Únor Balus Pavel 2:3
Únor Kvasnička Václav 1:3
Únor Apl Roman 3:0
Únor Hýža David 3:0
Leden Riger Břetislav 2:3
Leden Andiel Josef 2:3
Leden Taraba Róbert 0:3
Leden Kazík Viťa 3:Sc
Prosinec Rucký Daniel 0:3
Prosinec Holubec Jaromír 3:2
Prosinec Broda Kamil 3:0
Prosinec Šlachta Michal 3:2
Listopad Broda Kamil 3:1
Listopad Andiel Josef 3:Sc
Listopad Taraba Róbert 1:3
Listopad Dominec Miroslav 0:3
Říjen Netolička Jan 3:0
Říjen Krišica Petr 1:3
Říjen Weiss Marek 3:0
Říjen Nový Jan 3:2
Říjen Kyjovský Čeněk 0:3
Září Štefánek Antonín 0:3
Září Hulík Radim 1:3
Září Krišica Petr 3:Sc
Září Ludvík Pavel 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hanusek Jaroslav 3:1
Červenec/Srpen Krejcha Martin 3:0
Červenec/Srpen Kašpar Luděk 2:3
Červenec/Srpen Střondala Tomáš 3:0
Červen Bartosz Tomáš 0:3
Červen Ludvík Pavel 2:3
Červen Mohelník Vojtěch 1:3
Červen Holubec Jaromír 3:0
Květen Hulík Radim 3:2
Květen Brodová Barbora 0:3
Květen Kutěj Honza 1:3 1
Květen Lerch Ivan 1:3
Duben Hvolka Tomáš 2:3
Duben Kučeja Václav 0:3
Duben Stypa Kamil 0:3
Duben Kantor Martin 0:3
Březen Bystřičan Jiří 3:1
Březen Kyjovský Čeněk 0:3
Březen Krišica Petr 3:2
Březen Ludvík Pavel 2:3
Únor Taraba Róbert 0:3
Únor Mohelník Vojtěch 2:3
Únor Tesař Martin 3:Sc
Únor Filipčík Pavel 0:3
Leden Macíček Michal 0:3
Leden Brodová Barbora 0:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Ludvík Pavel 3:1
Prosinec Štefánek Antonín 3:2
Prosinec Bystřičan Jiří 3:1
Prosinec Mohelník Vojtěch 3:2
Prosinec Krišica Petr 3:0
Listopad Sikora Jiří 3:0
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Listopad Taraba Róbert 3:1
Listopad Mach Vladimír 2:3
Říjen Holubec Jaromír 3:1
Říjen Balus Pavel 3:2
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Říjen Slavíček Jakub 0:3
Říjen Záruba Patrik 2:3
Září Ludvík Pavel 2:3
Září Riger Břetislav 2:3
Září Kutěj Honza 2:3 1
Září Grochal Petr 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Dehner Marcel 1:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 0:3
Červenec / Srpen Ludvík Pavel 3:1
Červenec / Srpen Šubert Roman Sc:Sc
Červen Juránek Filip 3:Sc
Červen Andiel Josef 3:2
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Lerch Ivan 3:Sc
Květen Kutěj Honza 1:3 1
Květen Bystroň Jan 3:2
Květen Dehner Marcel 2:3
Květen Grochal Petr 3:2
Duben Kučeja Václav 1:3
Duben Fabián Dalibor 0:3
Duben Kosa Adam 3:1
Duben Bartusek Jirka 1:3
Březen Uhlíř Adam 3:1
Březen Riger Břetislav 2:3
Březen Šubert Roman 2:3
Březen Krišica Petr 3:1
Únor Dehner Marcel 1:3
Únor Šeděnka Milan 0:3
Únor Šubert Roman 1:3
Únor Apl Roman 3:2
Leden Kučeja Václav 2:3
Leden Andiel Josef 3:2
Leden Krišica Petr 3:0
Leden Ludvík Pavel 2:3
Prosinec Jašek Jakub 0:3
Prosinec Bartosz Tomáš 0:3
Prosinec Grochal Petr 3:2
Prosinec Filipčík Pavel 1:3
Listopad Zrasták Robert 1:3
Listopad Grigar Martin 3:1
Listopad Hamřík Milan 2:3
Listopad Bystroň Jan 3:Sc
Říjen Filipčík Pavel 1:3
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Kučeja Václav 1:3
Říjen Nesrsta Petr 3:2
Září Holuša Marek 0:3
Září Kašpar Luděk 3:0
Září Zrasták Robert 1:3
Září Apl Roman 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bartosz Tomáš 1:3
Červenec / Srpen Jašek Jakub 1:3
Červenec / Srpen Šubert Roman 3:1
Červenec / Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červen Riger Břetislav 2:3
Červen Apl Roman 3:1
Červen Krupník Lukáš 3:2
Červen Grochal Petr 3:2
Květen Brynda Pavel 3:Sc
Květen Bartosz Tomáš 0:3
Květen Fabián Dalibor 0:3
Květen Přeček Martin 1:3
Duben Švidrnoch Marek 3:Sc
Duben Kutěj Honza 3:2
Duben Raška Petr 1:3
Duben Bystroň Jan 3:1
Březen Urban Viktor 2:3
Březen Hvolka Tomáš 1:3
Březen Kučeja Václav 0:3
Březen Richtár Dušan 3:Sc
Únor Bystřičan Jiří 3:0
Únor Juránek Filip 3:Sc
Únor Švidrnoch Marek 2:3
Únor Kašpar Luděk 3:1
Leden Přeček Martin 1:3
Leden Urban Viktor 1:3
Leden Žák Zdeněk 0:3
Leden Nesrsta Petr 2:3
Prosinec Švidrnoch Marek 2:3
Prosinec Taraba Róbert 3:Sc
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Apl Roman 3:1
Listopad Černý Martin 3:2
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Dehner Marcel 2:3
Listopad Hamřík Milan 0:3
Říjen Richtár Dušan 0:3
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 0:3
Říjen Špánik Adam 1:3
Říjen Fabián Dalibor 1:3
Září Taraba Róbert 3:1
Září Krišica Petr 3:2
Září Nesladek Petr 1:3
Září Nesrsta Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Nesrsta Petr 2:3
Červen Wolf Sebastian 0:3
Červen Fabián Dalibor 0:3
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Květen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Květen Přeček Martin 2:3
Květen Kříbek Jarda 3:2
Květen Hamřík Milan 2:3
Květen Bartusek Jirka 3:2
Duben Badalová Veronika 0:3
Duben Hvolka Tomáš 2:3
Duben Dehner Marcel 3:0
Duben Hruzík Radim 3:2
Duben Trojka Aleš 1:3
Březen Šeděnka Milan 0:3
Březen Nesladek Petr 2:3
Březen Bartosz Tomáš 1:3
Březen Kříbek Jarda 3:2
Březen Lerch Ivan 3:1
Únor Bystroň Jan 3:Sc
Únor Pleyer Lukáš Sc:3
Únor Hruzík Radim 3:0
Únor Hamřík Milan 3:1
Únor Dehner Marcel 3:1
Leden Bartosz Tomáš 3:1
Leden Nesrsta Petr 3:2
Leden Hubert Lukáš Sc:Sc
Leden Lerch Ivan 1:3
Leden Brynda Pavel 1:3
Prosinec Hamřík Milan 3:1
Prosinec Žváček Jiří 3:1
Prosinec Dehner Marcel 3:1
Prosinec Matějašek David 3:0
Prosinec Slunský Petr 3:0
Listopad Riger Stanislav 2:3
Listopad Tesař Martin 2:3
Listopad Nesrsta Petr 0:3
Listopad Karpeta Petr 3:0
Listopad Hruzík Radim 1:3
Říjen Šimeček Petr 3:2
Říjen Přeček Martin 1:3
Říjen Jašek Jakub 1:3
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Září Brynda Pavel 2:3 1
Září Hlisnikovský Petr 1:3
Září Hubert Lukáš 3:2
Září Lerch Ivan 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brynda Pavel 3:Sc
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Šimeček Petr 3:2
Červen Přeček Martin 0:3
Květen Krišica Petr 3:2
Květen Sikora Radim 2:3
Květen Čechák Martin 3:0
Květen Hartmann Silvie 1:3
Duben Žváček Jiří 3:Sc
Duben Bartusek Jirka 0:3 1
Duben Apl Roman 3:1
Duben Křetinský David 3:1
Duben Škrobánek Jakub 3:2
Březen Matějašek David 2:3
Březen Brynda Pavel 1:3
Březen Lerch Ivan 3:1
Březen Tesař Martin 2:3
Únor Apl Roman 3:0
Únor Medek Petr 3:1
Únor Nesrsta Petr 3:1
Únor Šrámek Fredy 3:Sc
Únor Zrasták Robert 3:1
Leden Vojtovič Daniel 0:3
Leden Hartmann Silvie 2:3
Leden Trojka Aleš 2:3
Leden Bartusek Jirka 3:0
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Prosinec Nesrsta Petr 3:0
Prosinec Hubert Lukáš 1:3
Prosinec Tesař Martin 2:3
Listopad Brynda Pavel 0:3
Listopad Lerch Ivan 3:0
Listopad Jašek Jakub 3:2
Listopad Fabián Dalibor 0:3
Říjen Slunský Petr 3:0
Říjen Hruzík Radim 3:0
Říjen Křetinský David 3:0 1
Říjen Sobek Tomáš 0:3
Září Kubíček Aleš 3:2 1
Září Nesrsta Petr 3:1
Září Grigar Martin 1:3
Září Jašek Jakub 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubíček Aleš 0:3
Červen Juráň David 1:3
Červen Hubert Lukáš 2:3
Červen Oswald Pavel 3:Sc
Červen Štěpař Jaroslav 1:3
Květen Křetinský David 3:2
Květen Riger Stanislav 3:Sc
Květen Sikora Radim 2:3
Květen Juráň David 2:3
Duben Riger Stanislav 3:0
Duben Kratochvíl Michal 2:3
Duben Sobek Tomáš 3:Sc
Duben Jašek Jakub 3:2
Duben Fabián Dalibor 0:3
Březen Nesrsta Petr 3:0
Březen Wolf Sebastian 3:Sc
Březen Hubert Lukáš 3:2
Březen Hartmann Silvie 2:3
Únor Farník Michal 3:0
Únor Konečný Kamil 2:3 1
Únor Koutný Jakub 3:1
Leden Wolf Sebastian 0:3
Leden Sobek Tomáš 1:3
Leden Kubíček Michal 0:3
Leden Riger Stanislav 0:3 1
Prosinec Kubíček Michal 3:2
Prosinec Folwarczny Jan 3:0
Prosinec Konečný Kamil 3:2
Prosinec Bartosz Tomáš 2:3
Listopad Malík Karel 3:0
Listopad Folwarczny Jan 3:Sc
Listopad Apl Roman 3:0
Listopad Hruzík Radim 3:0
Říjen Hubert Lukáš 3:2
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Říjen Kocián Martin 3:2
Říjen Kubíček Aleš 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 3:2
Září Koutný Jakub 3:2
Září Kratochvíl Michal 0:3 1
Září Juráň David 1:3
Září Minkovič David 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Juráň David Sc:3
Červen Mikeska Karel Sc:3
Červen Kubíček Aleš Sc:3
Červen Kubínek David 3:Sc
Květen Tesař Martin 3:2
Květen Hvolka Tomáš 3:2
Květen Satke Tomáš 2:3 1
Květen Trojka Aleš 0:3
Duben Hubert Lukáš 3:1
Duben Psotka Petr 3:1
Duben Švidrnoch Marek 3:0
Duben Holuša Petr 3:1
Březen Vojtovič Daniel 3:0
Březen Slunský Petr 3:Sc
Březen Satke Tomáš 1:3 1
Březen Konečný Kamil 3:0
Únor Pešl Vladan 3:0
Únor Šrámek Fredy 3:0
Únor Šesták Lukáš 3:0
Únor Broda Kamil 3:1
Leden Kubíček Aleš 3:1
Leden Folwarczny Jan 3:0
Leden Kaňa Aleš 3:0
Leden Malečíková Jaroslava 3:0
Listopad Satke Tomáš 3:1 1
Listopad Frantová Lenka 3:0
Listopad Adámek David 3:0
Listopad Kratochvíl Michal 3:0 2