443f683198d49c385e4131080de3af974b3000c1_small

Sikora Radim

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 41 17 24 2 41.46%
2011/2012 45 32 13 1 71.11%
2009/2010 21 8 13 3 38.10%
Celkem: 107 57 50 6 53.27%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červen Holuša Marek 3:Sc
Červen Lerch Ivan 1:3
Červen Vojtovič Daniel 0:3
Květen Čechák Martin 3:1
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Hartmann Silvie 0:3
Květen Krišica Petr 3:0
Duben Nesrsta Petr 3:Sc
Duben Hošek Pavel Sc:3
Duben Sobek Tomáš Sc:3
Duben Brynda Pavel 1:3
Březen Wrona Tomáš 2:3
Březen Jašek Jakub 0:3
Březen Fabián Dalibor 3:1
Březen Kubíček Michal 0:3
Únor Hartmann Silvie 2:3
Únor Sobek Tomáš 3:1
Únor Hvolka Tomáš 3:0
Únor Brynda Pavel 3:0
Leden Bartosz Tomáš 1:3
Leden Medek Petr 3:0
Leden Šimeček Petr 3:2 1
Leden Hošek Pavel 3:2
Prosinec Kubíček Aleš 3:2 1
Prosinec Hlisnikovský Petr 1:3
Prosinec Trojka Aleš 0:3 1
Prosinec Brynda Pavel 0:3
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc
Listopad Kočvara Jan 1:3
Listopad Satke Tomáš 1:3 1
Listopad Juráň David 1:3
Říjen Štift David 0:3
Říjen Ujfaluši Marcel 2:3
Říjen Mihulová Klára 1:3
Říjen Kratochvíl Michal 1:3
Říjen Kočvara Jan 0:3
Září Trojka Aleš 3:0
Září Juráň David 2:3 1
Září Satke Tomáš 3:1
Září Kratochvíl Michal 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Fleško Jaroslav 3:1
Červen Drga Radim 3:Sc 3
Červen Štift David 1:3
Červen Satke Tomáš 3:Sc
Červen Kočvara Jan 3:Sc
Květen Riger Stanislav 3:Sc
Květen Křetinský David 3:0
Květen Mohyla Emil 3:2
Květen Juráň David 3:1
Duben Juráň David 0:3
Duben Brynda Pavel 3:1
Duben Hartmann Silvie 3:Sc 1
Duben Satke Tomáš 3:2
Duben Fleško Jaroslav 1:3
Březen Kubíček Michal 3:Sc
Březen Brynda Pavel 3:1
Březen Sobek Tomáš Sc:3
Březen Kubínek David 3:1
Březen Drga Radim 2:3
Únor Fabián Dalibor 2:3 2
Únor Švidrnoch Marek 3:2
Únor Sobek Tomáš 3:2
Únor Fleško Jaroslav 3:2
Leden Marek Roman 3:2
Leden Trojka Aleš 1:3
Leden Jašek Jakub 0:3
Leden Krkoška Libor 3:Sc
Leden Fleško Jaroslav 3:2
Prosinec Kubínek David 3:2
Prosinec Farník Michal 3:Sc
Prosinec Jašek Jakub 2:3
Prosinec Drga Radim 3:Sc
Listopad Satke Tomáš 1:3 1
Listopad Kubíček Michal 3:Sc
Listopad Staviarsky Miroslav 2:3
Listopad Bergel Pavel 3:1
Říjen Kratochvíl Michal 2:3 1
Říjen Hvolka Tomáš 3:Sc
Říjen Krkoška Libor 1:3
Říjen Nesrsta Petr 3:1
Září Bergel Pavel 3:1
Září Slunský Petr 3:0
Září Hubert Lukáš 3:0
Září Konečný Kamil 3:0
Září Ochonski Zdenek 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Vavřička Karel Sc:3
Březen Klímek Lumír Sc:3
Březen Ujfaluši Marcel Sc:3
Březen Holinka Pavel 1:3
Březen Krejčí Miroslav 0:3
Únor Ujfaluši Marcel 0:3
Únor Mutina Jan 0:3
Únor Šichnárek Jakub 0:3
Únor Střelec Kvido 2:3
Leden Mutina Jan 0:3
Leden Šichnárek Jakub 0:3
Leden Fleško Jaroslav 3:2
Leden Rohun Patrik 3:Sc
Listopad Mutina Jan 0:3
Listopad Grigar Martin 3:1
Listopad Slunský Petr 3:0
Listopad Sládeček Pavel 1:3
Říjen Trojka Aleš 3:1
Říjen Vavřička Karel 3:0
Říjen Wolf Sebastian 3:0
Říjen Fleško Jaroslav 3:2