Avatars_small

Křetinský David


upřednostňuji zápasy ve všední den a nejlépe od 17:30 (do 17:00 jsem v práci). Klidně může být i pozdě večer. Díky předem za vyhovění.

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2012/2013 39 18 21 5 46.15%
2011/2012 33 24 9 2 72.73%
Celkem: 72 42 30 7 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Švidrnoch Marek Sc:3
Květen Zrasták Robert Sc:3
Květen Přeček Martin Sc:3
Květen Trojka Aleš 0:3
Květen Broda Kamil Sc:3
Duben Bartusek Jirka 3:2
Duben Škrobánek Jakub 3:2 2
Duben Žváček Jiří 3:1
Duben Mohyla Emil 1:3
Duben Apl Roman 0:3
Březen Badalová Veronika 1:3 1
Březen Švidrnoch Marek 3:Sc
Březen Broda Kamil 3:1
Březen Medek Petr 1:3
Březen Gorecki Pavel 3:0
Únor Čechák Martin 3:1
Únor Vojtovič Daniel 2:3
Únor Hubert Lukáš 0:3
Únor Přeček Martin 2:3 2
Leden Tesař Martin 0:3
Leden Sobek Tomáš 0:3
Leden Hlisnikovský Petr Sc:3
Leden Lerch Ivan 1:3
Prosinec Jašek Jakub 1:3
Prosinec Bartosz Tomáš 3:Sc
Prosinec Hartmann Silvie 3:Sc
Prosinec Hvolka Tomáš 3:2 2
Listopad Broda Kamil 3:1
Listopad Nesrsta Petr 3:0
Listopad Hlisnikovský Petr 1:3
Listopad Hanusek Jaroslav 3:0
Říjen Hruzík Radim 3:2 9
Říjen Slunský Petr 3:0 2
Říjen Mohyla Emil 0:3 1
Říjen Sobek Tomáš 3:1 4
Září Bartosz Tomáš 3:1
Září Hvolka Tomáš 1:3
Září Kubínek David 3:Sc
Září Hubert Lukáš 0:3 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartusek Jirka 0:3
Červen Nesrsta Petr 2:3
Červen Badalová Veronika Sc:3
Červen Brynda Pavel 2:3 1
Květen Riger Stanislav 3:Sc
Květen Sikora Radim 0:3
Květen Juráň David Sc:3 2
Květen Mohyla Emil 2:3
Duben Větrovský Lukáš 3:Sc
Duben Kubíček Michal 2:3
Duben Lerch Ivan 2:3 2
Duben Kubínek David 3:Sc
Březen Bartusek Jirka 3:0 1
Březen Větrovský Lukáš 3:1 2
Březen Bergel Pavel 3:0 1
Březen Mořkovský Vojtěch 3:2 2
Únor Kupka Jaroslav 3:0 1
Únor Větrovský Lukáš 3:1 3
Únor Medek Petr 3:1 3
Únor Bartusek Jirka 3:1 2
Leden Hvolka Tomáš 3:1 2
Leden Dehner Marcel 3:0
Leden Balus Pavel 3:0 1
Leden Papřok Ondřej 3:0 2
Leden Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Langrová Pavlína 3:0
Prosinec Strachala David 3:0 4
Prosinec Kašpar Luděk 3:Sc
Prosinec Pešl Vítek 3:0
Listopad Bajer David 3:Sc
Listopad Papřok Ondřej 3:0
Listopad Menšík Petr 3:0 2
Listopad Bystřičan Jiří 3:0 4