325b3cf1e197d32d18731b15cfc638631402a2ab_small

Langrová Pavlína

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví žena
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 9 5 0 64.29%
2017/2018 47 16 31 1 34.04%
2016/2017 43 14 27 4 32.56%
2015/2016 43 18 22 3 41.86%
2014/2015 44 12 32 0 27.27%
2013/2014 38 11 25 2 28.95%
2012/2013 37 11 26 1 29.73%
2011/2012 42 16 26 0 38.10%
Celkem: 308 107 194 11 34.74%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Malý Milan
Prosinec Bělíčková Petra
Prosinec Řeháček Petr 3:1
Prosinec Brožek Václav 3:0
Listopad Nový Jan 0:3
Listopad Zvereaca Dmitrii 1:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Vlček Lukáš 3:0
Říjen Krejčí Roman 3:0
Říjen Apl Roman 0:3
Říjen Peterková Ivana 3:1
Říjen Spáčil David 2:3
Září Brožek Václav 3:Sc
Září Martinková Terezie 1:3
Září Vašíček Petr 3:Sc
Září Řeháček Petr 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Krejcha Martin Sc:3
Červenec / Srpen Spáčil David 1:3
Červenec / Srpen Řeháček Petr 3:Sc
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červen Jeřábek Libor 3:Sc
Červen Demian Matúš 3:Sc
Červen Vlček Lukáš 3:0
Červen Lampa Tomáš 0:3
Květen Broda Kamil 3:Sc
Květen Čechák Vojtěch 3:Sc
Květen Pelech Michal 0:3
Květen Malečíková Jaroslava 1:3
Duben Řeháček Petr 2:3
Duben Škapa Jiří 1:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:1
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Rechtoris David 1:3
Březen Škapa Jiří 0:3
Březen Střondala Tomáš 1:3
Březen Mikesková Adéla 3:2
Březen Žurková Lenka 3:Sc
Únor Broda Kamil 0:3
Únor Weiss Marek 2:3
Únor Čechák Vojtěch 1:3
Únor Holubec Jaromír 1:3
Leden Žurková Lenka 3:0
Leden Pelech Michal 0:3
Leden Bělíčková Petra 3:1
Prosinec Bradáč Martin 0:3
Prosinec Rechtoris David 1:3
Prosinec Mrňka Michal 0:3
Prosinec Čechák Vojtěch 1:3
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Holubec Jaromír 0:3
Listopad Koprajda Michal 2:3
Listopad Rechtoris David 0:3
Listopad Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Pelech Michal 0:3
Říjen Bradáč Martin 0:3
Říjen Ryšavý Filip 1:3
Říjen Mikesková Adéla 0:3
Říjen Bělíčková Petra 3:1
Září Dominec Miroslav 0:3
Září Bradáč Martin 0:3
Září Pavlusová Kateřina 0:3
Září Tesař Petr 3:Sc
Září Holub Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Pavlusová Kateřina 0:3
Červenec/Srpen Weiss Marek 1:3
Červenec/Srpen Fiala Lukáš 0:3
Červenec/Srpen Ryšavý Filip 0:3
Červen Malý Milan 1:3
Červen Krejcha Martin 1:3
Červen Peterková Andrea 3:Sc
Červen Pácl Petr 3:Sc
Červen Žurková Lenka Sc:Sc
Květen Malý Milan 1:3
Květen Fiala Lukáš 3:Sc
Květen Mach Vladimír 3:Sc
Květen Jüttnerová Sandra 0:3
Duben Pácl Petr 0:3
Duben Peterková Andrea 3:2
Duben Jeřábek Libor 0:3
Duben Tančiboková Natalie 3:Sc
Březen Škapa Jiří 0:3
Březen Rechtoris David 0:3
Březen Střondala Tomáš 0:3
Březen Hanusek Jaroslav 2:3
Únor Tesař Petr 3:Sc
Únor Pavlusová Kateřina 3:2
Únor Jeřábek Libor 3:1
Leden Tesař Petr 3:Sc
Leden Větrovský Lukáš 0:3 1
Leden Žák Igor 2:3
Leden Weiss Marek 0:3
Prosinec Stypa Kamil Sc:3
Prosinec Vitasek Petr 0:3
Prosinec Weiss Marek Sc:Sc
Prosinec Hýža David 0:3
Listopad Jeřábek Libor 3:Sc
Listopad Malý Milan 1:3
Listopad Žák Igor 3:2 1
Listopad Kašpar Luděk 0:3
Říjen Malý Milan Sc:3
Říjen Netolička Jan 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:0
Září Čada Josef 3:Sc
Září Ciganek Pavel 2:3
Září Broda Kamil 0:3
Září Střondala Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holubec Jaromír 1:3
Červenec / Srpen Šandová (Myšková) Hana 0:3
Červenec / Srpen Brozek Tomas Sc:Sc
Červenec / Srpen Broda Kamil Sc:Sc
Červen Taraba Róbert 0:3
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Mareš Ondřej 3:0
Červen Tesař Petr 3:0
Květen Škapa Jiří 0:3 1
Květen Brozek Tomas 1:3
Květen Tesař Petr 3:0
Květen Bourek Luboš 3:1
Duben Ciganek Pavel 1:3
Duben Záruba Patrik 0:3
Duben Weiss Marek 0:3
Duben Sikora Jiří 0:3
Březen Janošíková Zuzana 3:Sc
Březen Vala Martin 1:3
Březen Holubec Jaromír 0:3
Březen Jeřábek Libor 0:3
Únor Žák Igor 3:2
Únor Binek Zdenek 2:3
Únor Lampa Tomáš 0:3
Únor Czopik Jan 3:Sc
Leden Vašíček Petr 3:0
Leden Marek Petr 3:Sc 1
Leden Weber Michal 3:Sc
Prosinec Holubec Jaromír Sc:Sc
Prosinec Malý Milan 0:3
Prosinec Krejcha Martin 2:3
Prosinec Binek Zdenek 1:3
Listopad Janošíková Zuzana 3:Sc
Listopad Šandová (Myšková) Hana 1:3
Listopad Lyko Pavel 0:3
Listopad Holešová Kateřina 3:0
Říjen Ludvík Pavel 3:Sc
Říjen Malečíková Jaroslava 0:3
Říjen Vašíček Petr 3:2
Říjen Gorecki Petr 3:Sc
Září Linzer Kamila 0:3
Září Kovaříková Jana 1:3
Září Wollmann Petr 3:Sc
Září Vašíček Petr 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Balus Pavel 1:3
Červenec / Srpen Hýža David 0:3
Červenec / Srpen Gorecki Pavel 0:3
Červenec / Srpen Andiel Josef 0:3
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Vašíček Petr 3:0
Červen Krejčová Hana 1:3
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Květen Kovaříková Jana 0:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Jeřábek Libor 1:3
Květen Malý Milan 3:Sc
Duben Hudec Lukáš 2:3
Duben Raška Štěpán 3:2
Duben Bělíčková Veronika 3:0
Duben Malý Milan 0:3
Březen Linzer Kamila 2:3
Březen Balus Pavel 1:3
Březen Vašíček Petr 3:1
Březen Šrámek Fredy 0:3
Únor Wollmann Petr 3:Sc
Únor Šandová (Myšková) Hana 1:3
Únor Grochal Petr 1:3
Únor Raška Štěpán 0:3
Leden Střondala Tomáš 1:3
Leden Lukšová Pavla 0:3
Leden Kratochvíl Michal 0:3 1
Leden Bystřičan Petr 3:0
Prosinec Linzer Kamila 2:3
Prosinec Raška Štěpán 0:3
Prosinec Jaššo Petr 3:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 1:3
Listopad Šubert Roman 1:3
Listopad Čada Josef 0:3
Listopad Lasoň Jaroslav 0:3
Listopad Střondala Tomáš 1:3
Říjen Vašíček Petr 3:Sc
Říjen Krejčová Hana 0:3
Říjen Kozelský Michal 3:Sc
Říjen Hýža David 2:3
Září Binek Zdenek 1:3
Září Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Lukšová Pavla 1:3
Září Jančar Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hill Martin Sc:Sc
Červen Slunský Petr Sc:Sc
Červen Jüttnerová Sandra 0:3
Červen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Květen Gabzdyl Zbigniew 3:Sc 1
Květen Sikora Jiří 3:Sc
Květen Hamříková Jarmila 1:3
Květen Lasoň Jaroslav 3:Sc 2
Duben Bělíčková Petra 3:1
Duben Raška Štěpán 1:3
Duben Jaššo Petr 1:3
Březen Peroutík Jiří 0:3
Březen Štefánek Antonín 0:3
Březen Sochor Tomáš 1:3
Březen Rechtoris David 0:3
Únor Malý Milan 1:3
Únor Raška Štěpán 3:2
Únor Grygar Jiri 0:3
Únor Papřok Ondřej 0:3
Leden Pětroš Vojtěch 3:2
Leden Jaššo Petr 2:3
Leden Rechtoris David 0:3
Leden Sochor Tomáš 0:3
Prosinec Hill Martin 1:3
Prosinec Martaková Ivana 3:0
Prosinec Gabzdyl Zbigniew 3:Sc
Listopad Grygar Jiri 2:3
Listopad Binek Zdenek 0:3
Listopad Peroutík Jiří 0:3
Listopad Weber Michal 0:3
Říjen Kučeja Václav 0:3
Říjen Sochor Tomáš 2:3
Říjen Adámek David 2:3
Říjen Jüttnerová Sandra 3:Sc 1
Září Hamříková Jarmila 0:3
Září Wolf Sebastian 0:3
Září Peroutík Jiří 0:3
Září Hrudová Iva 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Langer Michaela 3:Sc
Červen Štelar Petr 3:Sc
Červen Binek Zdenek 1:3
Červen Sikora Jiří 0:3
Květen Hrudová Iva 3:Sc 1
Květen Lasoň Jaroslav 0:3
Květen Vašíček Petr 3:Sc
Duben Hill Martin 3:Sc 1
Duben Grygar Jiri 0:3 1
Duben Rechtoris David 1:3
Duben Kubíček Michal 0:3
Březen Jüttnerová Sandra Sc:3
Březen Vašíček Petr 3:Sc
Březen Jaššo Petr 1:3
Únor Langer Michaela 2:3
Únor Bystroň Jan 0:3
Únor Šandová (Myšková) Hana 2:3
Leden Adámek David 3:Sc
Leden Beneš Tomáš 3:Sc
Leden Hamříková Jarmila 0:3
Leden Střondala Tomáš 0:3
Prosinec Peroutík Jiří 2:3
Prosinec Gorecki Pavel 0:3
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 1:3
Listopad Krišica Petr 0:3
Listopad Papřok Ondřej 0:3
Listopad Berger Ondřej 3:Sc 2
Listopad Rechtoris David 0:3
Říjen Bělíčková Petra 1:3
Říjen Krejčová Hana 1:3
Říjen Spáčil David 0:3
Říjen Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Langer Michaela 3:0
Září Jančar Tomáš 3:0
Září Křižka Radek 0:3
Září Lenart Jan 2:3
Září Soukupová Tereza 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Adámek David 3:Sc
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Riger Břetislav 0:3 1
Červen Holubec Jaromír 1:3 1
Květen Krejčová Hana 0:3
Květen Migdalová Markéta 3:1 1
Květen Plaček Václav 1:3 2
Květen Adámek David 1:3
Duben Kašparová Linda 0:3
Duben Mrowiec Jakub 0:3 2
Duben Vašíček Petr 3:Sc
Duben Hasmanda Robert 0:3 3
Březen Sikora Jiří 0:3
Březen Wrona Tomáš 0:3
Březen Čmuchová Klára 2:3
Březen Beneš Tomáš 3:0
Březen Ošťádal Pavel 3:1 2
Únor Plaček Václav 0:3 2
Únor Kašparová Linda 3:Sc 1
Únor Malečíková Jaroslava 0:3
Únor Čmuchová Klára 3:1 1
Únor Hasmanda Robert 3:1
Leden Sikora Jiří 0:3
Leden Spáčil David 2:3 1
Leden Hrudová Iva 3:2 1
Prosinec Kašpar Luděk 3:Sc
Prosinec Pešl Vítek 1:3 2
Prosinec Strachala David 0:3 1
Prosinec Křetinský David 0:3
Listopad Rašková Lenka 0:3
Listopad Janošíková Zuzana 3:0
Listopad Hill Martin 1:3
Listopad Malečíková Jaroslava 3:Sc
Říjen Čmuchová Klára 3:1
Říjen Mikuláštík Jaromír 3:0
Říjen Hrudová Iva 0:3
Říjen Forgačová Aneta 3:Sc
Září Lerch Ivan 1:3
Září Mořkovský Vojtěch 0:3
Září Raška Petr 0:3
Září Peroutík Jiří 1:3
Září Missigová Šárka 2:3