11fad4222a4a1cc25e94867979737cd6463ae3fe_small

Škapa Jiří


Šetřete mě:)

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 13 6 6 4 46.15%
2016/2017 26 9 17 7 34.62%
2015/2016 17 13 3 1 76.47%
Celkem: 56 28 26 12 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Střondala Tomáš Sc:3
Květen Rechtoris David 0:3
Květen Šlachta Michal 0:3
Květen Nový Jan Sc:3
Duben Lerch Ivan 3:Sc
Duben Langrová Pavlína 3:1
Duben Rechtoris David 0:3
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Duben Řeháček Petr 3:0
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Žurková Lenka Sc:Sc
Březen Střondala Tomáš Sc:3
Březen Mikesková Adéla 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Hýža David 2:3
Květen Bystřičan Jiří Sc:3
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Krejcha Martin Sc:3
Duben Taraba Róbert 1:3
Duben Krišica Petr 2:3 1
Duben Lerch Ivan 1:3 1
Duben Ludvík Pavel 0:3 1
Březen Langrová Pavlína 3:0
Březen Střondala Tomáš 3:1
Březen Hanusek Jaroslav 1:3
Březen Rechtoris David 3:1
Únor Peterková Andrea 3:0
Únor Holubec Jaromír 0:3
Únor Bělíčková Petra 3:0
Leden Vašíček Petr Sc:3 1
Leden Peterková Andrea Sc:3 2
Leden Hýža David 0:3 2
Leden Milota Radek 3:0
Prosinec Střondala Tomáš 3:0
Prosinec Jeřábek Libor 3:1
Prosinec Malečíková Jaroslava 3:0
Prosinec Lampa Tomáš 1:3
Září Mareš Ondřej Sc:3 1
Září Taraba Róbert Sc:3 1
Září Bajgar Václav Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bourek Luboš 3:Sc 1
Červenec / Srpen Kovaříková Jana 3:Sc
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Taraba Róbert 3:Sc 2
Červen Binek Zdenek 3:Sc
Červen Linzer Kamila 3:Sc
Červen Šandová (Myšková) Hana 3:1
Červen Mohelník Vojtěch 0:3
Květen Langrová Pavlína 3:0 1
Květen Tesař Petr 3:0
Květen Bourek Luboš 3:0
Květen Brozek Tomas 3:0
Duben Farník Michal 0:3 1
Duben Mareš Ondřej 3:0
Duben Piwko Marek 3:Sc
Duben Větrovský Lukáš 3:Sc 1
Duben Slavíček Jakub 0:3