E04ca2353c6fa5899d1d38cfbc18d5be63eb265e_small

Krejcha Martin

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 14 7 7 0 50.00%
2017/2018 47 19 28 3 40.43%
2016/2017 44 19 23 8 43.18%
2015/2016 44 22 21 2 50.00%
2014/2015 43 19 24 0 44.19%
2013/2014 36 18 18 0 50.00%
2012/2013 4 1 3 0 25.00%
Celkem: 232 105 124 13 45.26%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Žák Igor
Prosinec Peterková Ivana
Prosinec Poloch Martin 0:3
Prosinec Mikesková Adéla
Listopad Štěpnička Jan 3:1
Listopad Mikesková Adéla 2:3
Listopad Spáčil David 0:3
Listopad Lampa Tomáš 0:3
Říjen Jančíková Marie 3:0
Říjen Malý Milan 3:Sc
Říjen Brožek Václav 3:0
Říjen Řeháček Petr 3:0
Říjen Štěpnička Jan 3:1
Září Žák Igor 3:0
Září Demian Matúš 2:3
Září Střondala Tomáš 0:3
Září Vičan Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Langrová Pavlína 3:Sc
Červenec / Srpen Bělíčková Petra 3:Sc
Červenec / Srpen Spáčil David 3:1
Červenec / Srpen Řeháček Petr Sc:3
Červen Žurková Lenka 3:0
Červen Holubec Jaromír 0:3
Červen Tesař Petr 3:0
Červen Spáčil David 0:3
Květen Ludvík Pavel 0:3
Květen Žák Igor 3:0
Květen Vlček Lukáš 3:0
Květen Malý Milan 0:3
Duben Sikora Jiří 0:3
Duben Zrasták Robert 0:3
Duben Kašpar Luděk 3:Sc
Duben Mohyla Emil 0:3
Březen Jaššo Petr 3:Sc
Březen Lerch Ivan 3:Sc
Březen Demian Matúš 2:3
Březen Bělíčková Petra 3:0
Únor Jeřábek Libor 3:Sc
Únor Šlachta Michal 1:3
Únor Zrasták Robert 1:3
Únor Malý Milan 0:3
Leden Kvasnička Václav 0:3
Leden Pácl Petr 2:3
Leden Broda Kamil 3:Sc
Leden Šlachta Michal 0:3
Prosinec Žurková Lenka 3:0
Prosinec Fiala Lukáš 3:Sc
Prosinec Bělíčková Petra 3:Sc
Prosinec Lampa Tomáš 2:3
Prosinec Kvasnička Václav 0:3
Listopad Sikora Jiří Sc:3
Listopad Rucký Daniel 0:3
Listopad Bradáč Martin 0:3
Listopad Mrňka Michal 1:3
Listopad Lampa Tomáš 1:3
Říjen Šlachta Michal 0:3 1
Říjen Tesař Petr 3:0
Říjen Střondala Tomáš 3:2
Říjen Pavlusová Kateřina 3:Sc
Říjen Holub Petr 1:3
Září Weiss Marek 1:3
Září Kyjovský Čeněk 0:3
Září Žák Igor Sc:3
Září Střondala Tomáš 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kašpar Luděk 0:3
Červenec/Srpen Mohyla Emil 0:3
Červenec/Srpen Střondala Tomáš 2:3
Červenec/Srpen Hanusek Jaroslav 2:3
Červen Peterková Andrea 3:Sc
Červen Langrová Pavlína 3:1
Červen Žurková Lenka 3:0
Červen Malý Milan 1:3
Červen Pácl Petr 3:Sc
Květen Holubec Jaromír 0:3
Květen Bystřičan Jiří 0:3
Květen Hýža David 1:3
Květen Škapa Jiří 3:Sc
Duben Milota Radek 3:Sc
Duben Tesař Petr 3:0
Duben Bradáč Martin 3:2
Duben Střondala Tomáš 3:2
Březen Tesař Petr Sc:3
Březen Mach Vladimír 3:Sc
Březen Holubec Jaromír Sc:3
Březen Pácl Petr Sc:3
Únor Ryšavý Filip 0:3
Únor Vašíček Petr 3:0
Únor Větrovský Lukáš 0:3
Leden Nový Jan 3:Sc
Leden Holubec Jaromír 0:3
Leden Malečíková Jaroslava 1:3
Leden Šimek Martin Sc:3
Prosinec Bělíčková Petra 3:0
Prosinec Ryšavý Filip Sc:Sc
Prosinec Vašíček Petr Sc:Sc
Prosinec Žák Igor 3:Sc
Listopad Lampa Tomáš 1:3
Listopad Bělíčková Petra 3:Sc
Listopad Fiala Lukáš 3:Sc
Listopad Farník Michal Sc:3
Říjen Rechtoris David 0:3
Říjen Weiss Marek 3:Sc
Říjen Ciganek Pavel 0:3
Říjen Macíček Michal 0:3
Září Sikora Jiří Sc:3
Září Kovaříková Jana 3:Sc
Září Jeřábek Libor 3:1
Září Holubec Jaromír 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava Sc:3
Červenec / Srpen Balus Pavel 3:Sc
Červenec / Srpen Linzer Kamila 3:Sc
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červen Macíček Michal Sc:Sc
Červen Brodová Barbora 3:Sc
Červen Fiala Lukáš 0:3
Červen Střondala Tomáš 0:3
Květen Sikora Jiří 1:3
Květen Mohelník Vojtěch 0:3
Květen Balus Pavel 2:3
Květen Slavíček Jakub 2:3
Duben Střondala Tomáš 3:0
Duben Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Duben Rechtoris David 3:2
Duben Terzl Václav 0:3 2
Březen Juránek Filip 1:3
Březen Vašíček Petr 3:1
Březen Lampa Tomáš 3:Sc
Březen Kovaříková Jana 3:Sc
Únor Linzer Kamila 3:0
Únor Jüttnerová Sandra 1:3
Únor Weiss Marek 3:2
Únor Záruba Patrik 1:3
Leden Žák Igor 3:0
Leden Šrámek Fredy 3:Sc
Leden Střondala Tomáš 3:0
Leden Bajgar Václav 0:3
Prosinec Malý Milan 3:0
Prosinec Binek Zdenek 2:3
Prosinec Langrová Pavlína 3:2
Prosinec Holubec Jaromír 1:3
Listopad Vašíček Petr 3:0
Listopad Lasoň Jaroslav 2:3
Listopad Gorecki Petr 3:Sc
Listopad Fusík Maik 3:Sc
Říjen Mach Vladimír 1:3
Říjen Malý Milan 2:3
Říjen Lyko Pavel 3:Sc
Říjen Lampa Tomáš 3:Sc 1
Září Lyko Pavel 1:3
Září Gorecki Petr 2:3 1
Září Šandová (Myšková) Hana 1:3
Září Ludvík Pavel 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Čada Josef 3:Sc
Červenec / Srpen Malečíková Jaroslava 2:3
Červenec / Srpen Binek Zdenek 1:3
Červenec / Srpen Žváček Jiří 0:3
Červen Machová Tereza 3:0
Červen Linzer Kamila 3:1
Červen Peroutík Jiří 1:3
Červen Hudec Lukáš 3:1
Květen Pelech Michal 0:3
Květen Střondala Tomáš 0:3
Květen Wollmann Petr 3:1
Květen Linzer Kamila 3:0
Duben Gorecki Pavel 0:3
Duben Andiel Josef 1:3
Duben Malečíková Jaroslava 1:3
Duben Hanusek Jaroslav 0:3
Březen Rechtoris David 1:3
Březen Bělíčková Petra 3:0
Březen Uhřík Libor 1:3
Únor Kratochvíl Michal 0:3
Únor Taraba Róbert 3:Sc
Únor Čada Josef 3:Sc
Únor Sikora Jiří 1:3
Leden Hyndrich Martin 3:Sc
Leden Gorecki Pavel 1:3
Leden Raška Štěpán 3:0
Leden Holubec Jaromír 1:3
Prosinec Nový Jan 3:Sc
Prosinec Holík Pavel 1:3
Prosinec Wollmann Petr 3:1
Prosinec Vašíček Petr 3:0
Listopad Peroutík Jiří 1:3 2
Listopad Hyndrich Martin 3:Sc 2
Listopad Hýža David 2:3
Listopad Rechtoris David 1:3
Říjen Raška Štěpán 3:0
Říjen Gorecki Petr 3:0
Říjen Čada Josef 2:3
Říjen Hudec Lukáš 3:0
Září Malý Milan 1:3
Září Jaššo Petr 3:Sc
Září Sikora Jiří 0:3
Září Balus Pavel 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bystřičan Jiří 0:3
Červen Šrámek Fredy 3:Sc
Červen Jaššo Petr 2:3
Červen Beneš Vojtěch 3:Sc
Květen Raška Štěpán 3:0
Květen Sochor Tomáš 3:2
Květen Pětroš Vojtěch 3:1
Květen Štefánek Antonín 3:1
Duben Pořízka Luděk 3:Sc
Duben Papřok Ondřej 0:3
Duben Peroutík Jiří 0:3
Březen Binek Zdenek 3:1
Březen Frnka Viktor 0:3
Březen Střondala Tomáš 1:3
Únor Malečíková Jaroslava 1:3
Únor Slunský Petr 0:3
Únor Hill Martin 2:3
Únor Balus Pavel 1:3
Leden Adámek David 3:0
Leden Krejčová Hana 3:2
Leden Lukšová Pavla 3:0
Leden Hamříková Jarmila 3:1
Prosinec Kružík Jakub 3:0
Prosinec Šandová (Myšková) Hana 0:3
Prosinec Mrowiec Jakub 1:3
Listopad Pleyer Lukáš 3:Sc
Listopad Balus Pavel 2:3
Listopad Gorecki Pavel 0:3
Listopad Střondala Tomáš 0:3
Říjen Gaura Jiří 0:3
Říjen Andiel Josef 3:0
Říjen Grygar Jiri 3:0
Říjen Hrudová Iva 3:2 1
Září Špánik Adam 3:Sc
Září Juránek Filip 1:3
Září Beneš Vojtěch 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lasoň Jaroslav 2:3
Červen Střondala Tomáš 0:3
Červen Zobal Martin 3:Sc
Červen Hamříková Jarmila 2:3