9ed9c4f372ca527eeb96f0a7b09ce9817c61ecbf_small

Taraba Róbert

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 3 1 2 0 33.33%
2018/2019 44 26 18 2 59.09%
2017/2018 47 20 27 11 42.55%
2016/2017 43 28 15 2 65.12%
2015/2016 8 6 2 2 75.00%
2014/2015 39 9 30 22 23.08%
Letní squashování 2013 8 7 1 0 87.50%
2013/2014 48 27 21 3 56.25%
2012/2013 24 18 6 0 75.00%
Celkem: 264 142 122 42 53.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Kvasnička Václav 3:Sc
Září Hlisnikovský Petr 1:3
Září Badalová Veronika 2:3
Září Kučeja Václav
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Šeděnka Milan 0:3
Červenec / Srpen Fabián Dalibor 3:1
Červenec / Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec / Srpen Rucký Daniel 2:3
Červen Sikora Miroslav 0:3
Červen Kantor Martin 0:3
Červen Vojtovič Daniel 0:3
Červen Bartusek Jirka 3:Sc
Květen Jirková Veronika 0:3
Květen Jašek Jakub 3:2
Květen Holík Pavel 3:Sc
Květen Vojtovič Daniel 0:3
Duben Dehner Marcel 3:0
Duben Filipčík Pavel 3:2
Duben Riger Břetislav 3:0
Duben Jašek Jakub 1:3
Březen Hulík Radim 3:1
Březen Krejčí Miroslav 3:1
Březen Hýža David 3:1
Březen Netolička Jan 1:3
Únor Krišica Petr 3:2
Únor Filipčík Pavel 2:3
Únor Pernica David 0:3
Únor Fabián Dalibor 3:0
Leden Sikora Jiří 3:0
Leden Grochal Petr 3:0
Leden Pospisil Vladimir 3:2
Leden Hulík Radim 3:2
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Prosinec Grochal Petr 3:2
Prosinec Krišica Petr Sc:3
Prosinec Rucký Daniel Sc:3
Listopad Mrňka Michal 3:1
Listopad Riger Břetislav 3:2
Listopad Farník Michal 1:3
Listopad Pospisil Vladimir 0:3
Říjen Kantor Martin 0:3
Říjen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Říjen Holub Petr 3:0
Říjen Kubíček Michal 0:3
Září Ludvík Pavel 3:2
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Září Mrňka Michal 3:0
Září Netolička Jan 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Weiss Marek 3:0
Červenec / Srpen Sikora Jiří 3:0
Červenec / Srpen Zrasták Robert Sc:3
Červenec / Srpen Andiel Josef 3:0
Červen Bystřičan Jiří Sc:3
Červen Holub Petr Sc:3
Červen Šír Robin 1:3
Červen Rechtoris David Sc:3
Květen Riger Břetislav Sc:3
Květen Netolička Jan Sc:3
Květen Krišica Petr Sc:3
Květen Jüttnerová Sandra Sc:3
Duben Farník Michal 1:3
Duben Tesař Martin 3:Sc
Duben Kvasnička Václav 3:Sc
Duben Nesrsta Petr 2:3
Březen Krejčí Miroslav Sc:3
Březen Šeděnka Milan Sc:3
Březen Kubíček Michal Sc:3
Březen Hvolka Tomáš 0:3
Únor Rucký Daniel 3:0
Únor Farník Michal 3:Sc
Únor Riger Břetislav 3:1
Únor Filipčík Pavel 3:2
Únor Kubíček Michal 0:3
Leden Andiel Josef 3:2
Leden Kazík Viťa 3:Sc
Leden Mohyla Emil 3:0
Leden Riger Břetislav 1:3
Prosinec Riger Břetislav 3:1
Prosinec Kutěj Honza 3:2 1
Prosinec Krejčí Miroslav 0:3
Prosinec Filipčík Pavel 0:3
Prosinec Farník Michal 1:3
Listopad Andiel Josef 3:1
Listopad Dominec Miroslav 0:3
Listopad Mohyla Emil 3:1
Listopad Broda Kamil 3:1
Říjen Pospisil Vladimir 2:3
Říjen Farník Michal 2:3
Říjen Jüttnerová Sandra 3:0
Říjen Jeřábek Libor 3:0
Září Pospisil Vladimir 1:3
Září Mohelník Vojtěch 0:3
Září Stypa Kamil 0:3
Září Jüttnerová Sandra 3:1
Září Farník Michal 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Lerch Ivan 3:Sc
Červenec/Srpen Bartusek Jirka 3:Sc
Červenec/Srpen Riger Břetislav 0:3
Červenec/Srpen Tesař Martin 3:Sc
Červen Andiel Josef 3:1
Červen Krišica Petr 3:0
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Šír Robin 1:3
Květen Farník Michal 1:3
Květen Grochal Petr 3:2
Květen Bartosz Tomáš 3:Sc
Květen Kučeja Václav 2:3
Duben Škapa Jiří 3:1
Duben Ludvík Pavel 3:1
Duben Krišica Petr 3:1
Duben Lerch Ivan 1:3
Březen Stypa Kamil 0:3
Březen Hulík Radim Sc:3
Březen Farník Michal Sc:3
Březen Bartosz Tomáš 0:3
Únor Mohyla Emil 3:0
Únor Filipčík Pavel 3:1
Únor Mohelník Vojtěch 0:3
Únor Tesař Martin 3:Sc
Leden Grochal Petr 3:1
Leden Krišica Petr 3:2
Leden Rechtoris David 3:1
Leden Mach Vladimír 3:1
Prosinec Farník Michal 1:3
Prosinec Sikora Jiří 3:2
Prosinec Balus Pavel 3:1
Prosinec Kašpar Luděk 3:2
Listopad Mach Vladimír 1:3
Listopad Sikora Jiří 3:2
Listopad Mohyla Emil 1:3
Listopad Hanusek Jaroslav 1:3
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Tesař Petr 3:Sc
Říjen Jeřábek Libor 3:Sc
Říjen Milota Radek 3:0
Září Bajgar Václav 0:3
Září Škapa Jiří 3:Sc 1
Září Mareš Ondřej 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Fiala Lukáš Sc:3
Červenec / Srpen Kovaříková Jana 3:Sc
Červenec / Srpen Bourek Luboš 3:Sc
Červenec / Srpen Škapa Jiří Sc:3 2
Červen Langrová Pavlína 3:0
Červen Tesař Petr 3:0
Červen Bělíčková Petra 3:0
Červen Mareš Ondřej 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Lukšová Pavla Sc:3
Červenec / Srpen Wollmann Petr Sc:3
Červenec / Srpen Štefánek Antonín Sc:3
Červenec / Srpen Rechtoris David Sc:3
Červen Lukšová Pavla 3:Sc
Červen Krejčová Hana Sc:3
Červen Vašíček Petr 3:0
Červen Langrová Pavlína Sc:3
Květen Rechtoris David Sc:3
Květen Šandová (Myšková) Hana Sc:3
Květen Vašíček Petr Sc:3
Květen Malečíková Jaroslava Sc:3
Duben Pelech Michal Sc:3
Duben Machová Tereza Sc:3
Duben Hamříková Jarmila 3:Sc
Únor Krejcha Martin Sc:3
Únor Sikora Jiří Sc:3
Únor Čada Josef Sc:3
Únor Kratochvíl Michal Sc:3
Leden Balus Pavel Sc:3
Leden Kašpar Luděk Sc:3
Leden Bystroň Jan Sc:3
Leden Lasoň Jaroslav Sc:3
Prosinec Mohyla Emil Sc:3
Prosinec Apl Roman 1:3
Prosinec Šrámek Fredy 3:2
Prosinec Švidrnoch Marek Sc:3
Listopad Juránek Filip 3:1
Listopad Špánik Adam 0:3
Listopad Kučeja Václav 3:1
Listopad Kantor Martin 2:3
Říjen Černý Martin 0:3
Říjen Kantor Martin 2:3
Říjen Riger Břetislav 3:2
Říjen Vrága Lukáš 3:2
Září Mohyla Emil 1:3
Září Nesrsta Petr 1:3
Září Krišica Petr 3:2
Září Nesladek Petr 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Riger Břetislav 0:3 2
Srpen Kašpar Luděk 3:2
Srpen Kašprišin David 3:1
Srpen Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červenec Kašprišin David 3:1
Červenec Jüttnerová Sandra 3:2
Červenec Balus Pavel 3:1
Červenec Ludvík Pavel 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riger Stanislav Sc:3
Červen Grigar Martin Sc:3
Červen Hamřík Milan 3:1
Červen Bartosz Tomáš Sc:3
Červen Trojka Aleš 3:2
Květen Dehner Marcel 3:0
Květen Riger Břetislav 3:1
Květen Raška Petr 3:2
Květen Krišica Petr 3:2
Květen Kašpar Luděk 3:1
Duben Kříbek Jarda 1:3
Duben Mechelová Gabriela 1:3
Duben Bystroň Jan 3:0
Duben Šrámek Fredy 3:1
Duben Kučeja Václav 0:3
Březen Mach Vladimír 3:Sc
Březen Hubert Lukáš 2:3
Březen Dehner Marcel 3:2
Březen Bartusek Jirka 1:3
Březen Juránek Filip 1:3
Únor Nesrsta Petr 3:0
Únor Grigar Martin 1:3
Únor Šeděnka Milan 0:3
Únor Černý Martin 0:3
Únor Tesař Martin 0:3
Leden Žváček Jiří 3:Sc
Leden Apl Roman 3:1
Leden Kříbek Jarda 1:3
Leden Gaura Jiří 3:2
Leden Hruzík Radim 3:1
Prosinec Wolf Sebastian 0:3
Prosinec Černý Martin 2:3
Prosinec Karpeta Petr 3:Sc
Prosinec Brynda Pavel 1:3 1
Prosinec Trojka Aleš 2:3
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Kříbek Jarda 1:3
Listopad Čechák Martin 1:3
Listopad Riger Břetislav 3:0
Listopad Mechelová Gabriela 3:2
Říjen Slunský Petr 3:1
Říjen Vrága Lukáš 3:1
Říjen Hanusek Jaroslav 3:2
Říjen Wolf Sebastian 1:3
Září Grygar Jiri 3:Sc
Září Šandová (Myšková) Hana 3:0
Září Jüttnerová Sandra 3:0
Září Sikora Jiří 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mechelová Gabriela 3:1
Červen Kašpar Luděk 2:3
Červen Žváček Jiří 2:3
Červen Zrasták Robert 3:1
Květen Bystřičan Jiří 3:0
Květen Tomášková Markéta 3:0
Květen Klimková Lucie 2:3
Květen Kubíček Michal 3:1
Duben Hanusek Jaroslav 3:0
Duben Slunský Petr 3:0
Duben Šrámek Fredy 2:3
Duben Kašprišin David 3:Sc
Březen Raška Petr 3:Sc
Březen Šandová (Myšková) Hana 3:Sc
Březen Mechelová Gabriela 1:3
Březen Soukupová Tereza 3:Sc
Únor Jüttnerová Sandra 3:0
Únor Balus Pavel 3:1
Únor Krejčová Hana 3:0
Únor Rechtoris David 3:0
Leden Spáčil David 3:Sc
Leden Hájek Jiří 1:3
Leden Anasiewicz Sylwia 3:0
Leden Grygar Jiri 3:0 2