356b510ddc6d274747ed94cad7512549ac759444_small

Trojka Aleš

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 49 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 46 22 24 3 47.83%
2012/2013 42 17 25 8 40.48%
2011/2012 42 22 20 7 52.38%
2010/2011 37 14 23 1 37.84%
2009/2010 33 16 17 0 48.48%
Celkem: 200 91 109 19 45.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hamřík Milan 3:2
Červen Bartosz Tomáš 3:Sc
Červen Grigar Martin 1:3
Červen Riger Stanislav 0:3
Červen Taraba Róbert 2:3
Květen Němec Martin Sc:3
Květen Šeděnka Milan Sc:3
Květen Fabián Dalibor 1:3
Květen Wolf Sebastian 3:0 1
Květen Šimeček Petr 0:3
Duben Hruzík Radim 1:3
Duben Badalová Veronika 2:3
Duben Hvolka Tomáš 3:1
Duben Dehner Marcel 3:1
Duben Mohyla Emil 3:1
Březen Gaura Jiří 3:0
Březen Přeček Martin 3:1
Březen Riger Stanislav 1:3 1
Březen Pleyer Lukáš 2:3
Březen Grigar Martin 2:3
Únor Brynda Pavel 1:3 2
Únor Bartusek Jirka 3:Sc 1
Únor Krišica Petr 3:0
Únor Wolf Sebastian Sc:3
Únor Kříbek Jarda 2:3
Leden Tesař Martin 2:3
Leden Hošek Pavel 0:3
Leden Hlisnikovský Petr 0:3
Leden Riger Stanislav 3:0
Prosinec Karpeta Petr 3:Sc
Prosinec Brynda Pavel 3:0
Prosinec Černý Martin 3:2
Prosinec Wolf Sebastian 1:3
Prosinec Taraba Róbert 3:2
Listopad Bartosz Tomáš 2:3
Listopad Šimeček Petr 3:2 1
Listopad Lerch Ivan 1:3
Listopad Hlisnikovský Petr 2:3
Říjen Kubíček Michal 1:3
Říjen Brynda Pavel 3:1 2
Říjen Nesrsta Petr 3:Sc
Říjen Bartusek Jirka 3:2
Září Tesař Martin 3:1
Září Bartosz Tomáš 3:1
Září Hošek Pavel 2:3
Září Hvolka Tomáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartusek Jirka 3:1
Červen Sobek Tomáš 3:Sc
Červen Bartosz Tomáš 3:2
Červen Badalová Veronika Sc:3
Květen Broda Kamil Sc:3
Květen Přeček Martin 3:1 2
Květen Švidrnoch Marek 3:2 1
Květen Křetinský David 3:0
Květen Zrasták Robert 3:2
Duben Čechák Martin Sc:3
Duben Hvolka Tomáš Sc:3
Duben Holuša Marek Sc:3
Duben Medek Petr Sc:3
Březen Sobek Tomáš 0:3
Březen Hlisnikovský Petr Sc:3
Březen Kubíček Aleš 1:3
Březen Hubert Lukáš 3:1
Únor Tesař Martin 3:2
Únor Bartosz Tomáš 3:0
Únor Kočvara Jan 0:3
Únor Holuša Marek 0:3
Únor Wrona Tomáš 2:3 2
Leden Hartmann Silvie 1:3
Leden Bartusek Jirka 3:2 2
Leden Mohyla Emil 3:2
Leden Vojtovič Daniel 2:3
Prosinec Hlisnikovský Petr 1:3
Prosinec Sikora Radim 3:0 1
Prosinec Brynda Pavel 2:3 1
Prosinec Kubíček Aleš 1:3 2
Listopad Bartosz Tomáš 2:3
Listopad Bartusek Jirka 3:0
Listopad Badalová Veronika 3:2
Listopad Tesař Martin 2:3
Říjen Bartusek Jirka 3:0
Říjen Brynda Pavel 2:3
Říjen Konečný Kamil Sc:3
Říjen Hvolka Tomáš 0:3
Září Juráň David 3:1
Září Sikora Radim 0:3
Září Satke Tomáš 0:3 1
Září Kratochvíl Michal 1:3 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš Sc:3
Červen Jašek Jakub 3:Sc
Červen Lerch Ivan Sc:3 1
Červen Sobek Tomáš Sc:3
Květen Fabián Dalibor Sc:3
Květen Kratochvíl Michal 0:3 2
Květen Oswald Pavel 3:Sc
Květen Fleško Jaroslav 0:3
Duben Kočvara Jan 1:3
Duben Štěpař Jaroslav Sc:3
Duben Drga Radim 1:3
Březen Riger Stanislav 3:1
Březen Prucek Milan 3:Sc
Březen Satke Tomáš 3:0 1
Březen Juráň David 3:0 1
Březen Grigar Martin 3:1
Únor Kratochvíl Michal 3:1
Únor Kubíček Michal 1:3
Únor Hartmann Silvie 3:Sc
Únor Nesrsta Petr 1:3
Únor Juráň David 3:2 2
Leden Krkoška Libor 3:0
Leden Jašek Jakub 3:2
Leden Fleško Jaroslav 1:3
Leden Sikora Radim 3:1
Leden Marek Roman 1:3
Prosinec Nesrsta Petr 3:2
Prosinec Juráň David 3:1 2
Prosinec Minkovič David 3:Sc
Prosinec Hubert Lukáš 0:3
Listopad Kratochvíl Michal 1:3 1
Listopad Juráň David 3:2
Listopad Prucek Milan 0:3
Listopad Fleško Jaroslav Sc:3
Říjen Grigar Martin 2:3
Říjen Kubíček Michal 3:2
Říjen Švidrnoch Marek 3:0
Říjen Štěpař Jaroslav 3:2
Září Hartmann Silvie Sc:3
Září Drga Radim 3:Sc
Září Fabián Dalibor 2:3
Září Hvolka Tomáš 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krkoška Libor 1:3
Červen Fleško Jaroslav 2:3
Červen Kratochvíl Michal 2:3 2
Červen Drga Radim 3:Sc
Květen Tesař Martin 3:1 1
Květen Hvolka Tomáš 2:3 2
Květen Satke Tomáš 2:3 1
Květen Mohyla Emil 3:0
Duben Krkoška Libor 0:3
Duben Grigar Martin 3:0 2
Duben Vavřínek Martin 3:Sc
Duben Drga Radim 1:3
Duben Škrobánek Jakub 0:3
Březen Kubínek David 1:3
Březen Fleško Jaroslav 0:3
Březen Holinka Pavel 0:3
Březen Wolf Sebastian 0:3
Březen Fabián Dalibor 0:3
Únor Mihulová Klára 3:Sc
Únor Drga Radim 3:2 1
Únor Prucek Milan 1:3
Únor Fabián Dalibor 3:0
Únor Grigar Martin 0:3
Leden Koutný Jakub 3:0
Leden Farník Michal 3:0
Leden Slunský Petr 3:0
Leden Nesrsta Petr 2:3
Leden Jašek Jakub 3:0
Listopad Mihulová Klára 1:3
Listopad Marek Roman Sc:3
Listopad Vavřínek Martin 1:3
Listopad Oswald Pavel 2:3
Listopad Švidrnoch Marek 3:0
Říjen Medek Pavel 1:3
Říjen Fleško Jaroslav 1:3
Říjen Zvěřinský Martin 0:3
Říjen Grigar Martin 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kyjovský Čeněk 3:Sc
Červen Kočvara Jan 1:3
Červen Fleško Jaroslav 2:3
Červen Zvěřinský Martin 1:3
Květen Slunský Petr 3:0
Květen Nesrsta Petr 3:1
Květen Medek Pavel 1:3
Duben Vavřínek Martin 1:3
Duben Fabián Dalibor 3:1
Duben Kočvara Jan 2:3
Duben Kubíček Michal 3:0
Březen Děrgel Ivo 3:1
Březen Mihulová Klára 2:3
Březen Novák Dalibor 3:Sc
Březen Fleško Jaroslav 1:3
Březen Medek Pavel 1:3
Únor Mihulová Klára 3:2 1
Únor Štěpař Jaroslav 2:3
Únor Holinka Pavel 0:3
Únor Wolf Sebastian 3:Sc
Únor Kočvara Jan 2:3
Leden Drga Radim 3:2 1
Leden Rozsypal Jan 3:0
Leden Sládeček Pavel 0:3
Leden Wolf Sebastian 3:1
Listopad Lasoň Jaroslav 3:0
Listopad Samek Petr 1:3
Listopad Mihulová Klára 3:Sc
Listopad Malečíková Jaroslava 3:1
Říjen Sikora Radim 1:3
Říjen Wolf Sebastian 3:2 1
Říjen Fleško Jaroslav 0:3
Říjen Vavřička Karel 2:3