16367ceed3f6b20c1082e9b6994a3ce7ff3cabc8_small

Hubert Lukáš


pracuji na kolotoc proto preferuji telefonickou domluvu pred pridelenym terminem

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 32 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
Letní squashování 2013 8 3 5 1 37.50%
2013/2014 48 23 21 10 47.92%
2012/2013 40 22 17 1 55.00%
2011/2012 43 23 20 1 53.49%
2010/2011 28 22 5 1 78.57%
Celkem: 167 93 68 14 55.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Vrága Lukáš 3:1
Srpen Hamřík Milan Sc:3 1
Srpen Nesrsta Petr 2:3
Srpen Fabián Dalibor 0:3
Červenec Hlisnikovský Petr 3:Sc
Červenec Kašpar Luděk 3:1
Červenec Fabián Dalibor 1:3
Červenec Nesrsta Petr 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Šeděnka Milan Sc:3 2
Červen Kašpar Luděk 3:Sc
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Bartusek Jirka Sc:Sc
Červen Černý Martin 3:Sc
Květen Mechelová Gabriela 3:0
Květen Špánik Adam 3:1
Květen Grigar Martin 3:1
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Hruzík Radim 3:1
Duben Riger Břetislav 3:1
Duben Apl Roman 3:1
Duben Vrága Lukáš 3:1
Duben Raška Petr 1:3
Březen Bartusek Jirka Sc:3 1
Březen Taraba Róbert 3:2
Březen Mach Vladimír 3:Sc
Březen Juránek Filip 1:3
Březen Dehner Marcel 1:3
Únor Gaura Jiří 2:3
Únor Matějašek David 2:3
Únor Šrámek Fredy 3:2
Únor Nesladek Petr 0:3
Únor Kučeja Václav Sc:Sc
Leden Nesrsta Petr Sc:3
Leden Lerch Ivan Sc:3
Leden Mohyla Emil Sc:Sc
Leden Brynda Pavel Sc:Sc
Leden Bartosz Tomáš Sc:3
Prosinec Bystroň Jan Sc:3 2
Prosinec Čechák Martin 3:Sc
Prosinec Zrasták Robert 3:2
Prosinec Hruzík Radim 3:1
Prosinec Richtár Dušan 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 0:3
Listopad Grigar Martin 2:3
Listopad Bartusek Jirka 0:3
Listopad Černý Martin 3:2
Listopad Hamřík Milan 3:1
Říjen Krišica Petr 3:0
Říjen Čechák Martin 3:1
Říjen Riger Stanislav 0:3
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Holuša Marek 0:3
Září Lerch Ivan 1:3
Září Brynda Pavel 3:2 2
Září Mohyla Emil 2:3
Září Hlisnikovský Petr 0:3 3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Jašek Jakub 1:3
Červen Tesař Martin Sc:Sc
Červen Fabián Dalibor 3:Sc
Červen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Sobek Tomáš 3:Sc
Květen Kubíček Aleš 0:3
Květen Lerch Ivan 3:1
Květen Hvolka Tomáš 3:Sc
Duben Hartmann Silvie 3:Sc
Duben Jašek Jakub 1:3
Duben Tesař Martin 3:2
Duben Vojtovič Daniel 2:3
Březen Kubíček Aleš 3:0
Březen Sobek Tomáš 0:3
Březen Trojka Aleš 1:3
Březen Hlisnikovský Petr 3:0
Únor Vojtovič Daniel 3:2
Únor Přeček Martin 1:3
Únor Křetinský David 3:0
Únor Čechák Martin 3:2
Leden Kubíček Aleš 3:2
Leden Wrona Tomáš 0:3
Leden Juráň David 1:3
Leden Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Tesař Martin 3:Sc
Prosinec Nesrsta Petr 3:1
Prosinec Mohyla Emil 3:1
Prosinec Šrámek Fredy 3:0
Listopad Kubíček Aleš 0:3
Listopad Sobek Tomáš 0:3
Listopad Hartmann Silvie 2:3
Listopad Konečný Kamil 2:3
Říjen Nesrsta Petr 2:3
Říjen Jašek Jakub 3:1
Říjen Wolf Sebastian 3:1
Říjen Juráň David 1:3
Září Bartosz Tomáš 3:0
Září Křetinský David 3:0 2
Září Hvolka Tomáš 0:3
Září Kubínek David 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Štěpař Jaroslav 0:3
Červen Kubíček Aleš 0:3
Červen Mohyla Emil 3:2
Červen Oswald Pavel 3:Sc
Červen Juráň David 2:3
Květen Karpeta Petr 3:0
Květen Hartmann Silvie 3:Sc
Květen Brynda Pavel 3:0
Květen Lerch Ivan 1:3 1
Duben Prucek Milan 0:3
Duben Grigar Martin 3:Sc
Duben Kubíček Aleš 1:3 1
Duben Medek Petr 1:3
Březen Wolf Sebastian 3:Sc
Březen Mohyla Emil 2:3
Březen Hartmann Silvie 3:2
Březen Nesrsta Petr 1:3
Únor Wolf Sebastian 1:3
Únor Karpeta Petr 3:1
Únor Kubíček Aleš 3:2
Únor Folwarczny Jan 3:1
Leden Medek Petr 3:0
Leden Slunský Petr 1:3
Leden Kubínek David Sc:3 1
Leden Broda Kamil 3:0
Prosinec Trojka Aleš 3:0
Prosinec Juráň David 0:3
Prosinec Nesrsta Petr 1:3
Prosinec Minkovič David 3:Sc
Listopad Koutný Jakub 3:1
Listopad Hvolka Tomáš 3:Sc 1
Listopad Medek Petr 3:2
Listopad Drga Radim 2:3
Říjen Šrámek Fredy 3:0
Říjen Kocián Martin 3:1
Říjen Kubíček Aleš 3:1
Říjen Bartosz Tomáš 2:3
Říjen Mohyla Emil 2:3
Září Sikora Radim 0:3
Září Ochonski Zdenek 0:3
Září Bergel Pavel 3:1
Září Konečný Kamil 1:3
Září Slunský Petr 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš 1:3
Červen Krejčí Miroslav 3:2
Červen Sobek Tomáš Sc:Sc
Červen Minkovič David 3:2
Květen Medek Petr 3:0
Květen Grigar Martin 3:Sc
Květen Kubíček Michal 3:1
Květen Konečný Kamil 2:3 2
Duben Mohyla Emil 1:3
Duben Holuša Petr 2:3
Duben Psotka Petr 3:1
Duben Švidrnoch Marek 3:2
Březen Ochonski Zdenek 3:0
Březen Bergel Pavel 3:2
Březen Kratochvíl Michal 2:3 1
Březen Koutný Jakub 3:1
Únor Weber Michal 3:1
Únor Apl Roman 3:0
Únor Klimková Lucie 3:Sc
Únor Kubíček Aleš 3:1 1
Leden Žůrek Vladimír 3:0
Leden Bajer Radim 3:Sc
Leden Broda Kamil 3:1
Leden Jüttnerová Sandra 3:0
Listopad Kubíček Aleš 3:1 2
Listopad Bartusek Jirka 3:1
Listopad Smotlacha David 3:0
Listopad Polák Radek 3:Sc