94be5a308f733c6fdda7280c8d2ec596894f6ee3_small

Černý Martin

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 20 5 15 14 25.00%
2013/2014 48 26 20 13 54.17%
Celkem: 68 31 35 27 45.59%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Štefaník Martin Sc:3
Leden Žváček Jiří Sc:3
Leden Apl Roman Sc:3
Leden Šubert Roman Sc:3
Prosinec Grigar Martin Sc:3
Prosinec Zrasták Robert Sc:3
Prosinec Tesař Martin Sc:3
Prosinec Hvolka Tomáš Sc:3
Listopad Mohyla Emil 2:3
Listopad Dehner Marcel 3:0
Listopad Hamřík Milan Sc:3
Listopad Lerch Ivan 3:0
Říjen Vrága Lukáš 3:0
Říjen Taraba Róbert 3:0
Říjen Riger Břetislav 3:1
Říjen Kantor Martin Sc:3
Září Lerch Ivan Sc:3
Září Hamřík Milan Sc:3
Září Grigar Martin Sc:3
Září Hvolka Tomáš Sc:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Bartusek Jirka Sc:Sc
Červen Kašpar Luděk 3:0
Červen Šeděnka Milan Sc:3
Červen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Riger Stanislav Sc:3
Květen Badalová Veronika 3:1
Květen Tesař Martin Sc:3
Květen Brynda Pavel Sc:3 1
Květen Holuša Marek Sc:3
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Grigar Martin 3:Sc
Duben Šeděnka Milan 1:3
Duben Matějašek David 3:Sc
Duben Bartusek Jirka 3:2
Březen Satke Tomáš Sc:3 1
Březen Wolf Sebastian Sc:3
Březen Richtár Dušan Sc:3
Březen Badalová Veronika 3:2
Březen Fabián Dalibor 0:3
Únor Šeděnka Milan 3:1
Únor Tesař Martin 3:1
Únor Grigar Martin 2:3
Únor Taraba Róbert 3:0
Únor Nesrsta Petr 3:Sc
Leden Bartusek Jirka 0:3
Leden Richtár Dušan Sc:3
Leden Hamřík Milan 3:0
Leden Nesladek Petr 3:1
Leden Hvolka Tomáš 1:3
Prosinec Brynda Pavel 3:2
Prosinec Taraba Róbert 3:2
Prosinec Trojka Aleš 2:3
Prosinec Karpeta Petr 3:Sc
Prosinec Wolf Sebastian 0:3
Listopad Hamřík Milan 3:1
Listopad Bartusek Jirka 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 3:2
Listopad Hubert Lukáš 2:3
Listopad Grigar Martin 0:3
Říjen Matějašek David 3:1
Říjen Bystřičan Jiří 3:1
Říjen Apl Roman 3:1
Říjen Karpeta Petr 3:1
Říjen Mechelová Gabriela 3:0
Září Sochor Tomáš 3:0
Září Gabzdyl Zbigniew Sc:3
Září Šesták Lukáš Sc:Sc