927f196dc24323021a1998e907e9dc0644d0e5bd_small

Grigar Martin


Always Look On The Bright Side Of Life

Skupina Přeborníci 4A
Pohlaví muž
Věk 57 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 4 0 0 100.00%
2016/2017 8 2 6 4 25.00%
2015/2016 38 16 22 4 42.11%
2014/2015 45 28 16 2 62.22%
2013/2014 40 21 19 4 52.50%
2012/2013 8 4 4 0 50.00%
2011/2012 42 18 24 11 42.86%
2010/2011 36 16 18 7 44.44%
2009/2010 33 19 13 4 57.58%
Celkem: 254 128 122 36 50.39%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Lampa Tomáš
Listopad Švidrnoch Marek
Listopad Krejcha Martin
Listopad Malečíková Jaroslava
Říjen Skipalová Sabina 3:0
Říjen Langrová Pavlína 3:1
Říjen Vašíček Petr 3:0
Říjen Hrubý Přemysl 3:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Brodová Barbora Sc:3
Listopad Záruba Patrik Sc:3
Listopad Kutěj Honza Sc:3 3
Listopad Riger Břetislav Sc:3
Říjen Riger Břetislav 3:1
Říjen Bartosz Tomáš 1:3
Říjen Filipčík Pavel 1:3
Říjen Krupník Lukáš 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Šubert Roman Sc:3
Květen Šeděnka Milan Sc:3
Květen Filipčík Pavel Sc:3
Květen Lerch Ivan Sc:3
Duben Riger Břetislav 3:1
Duben Andiel Josef 3:1
Duben Dehner Marcel 1:3
Duben Štefánek Antonín 3:1
Březen Kosa Adam 0:3
Březen Ludvík Pavel 1:3
Březen Šeděnka Milan 0:3
Březen Šimeček Petr 1:3
Březen Hvolka Tomáš 2:3
Únor Bartusek Jirka 3:1
Únor Lerch Ivan 2:3
Únor Kučeja Václav 3:2
Únor Badalová Veronika 0:3
Leden Kutěj Honza 3:2 1
Leden Brynda Pavel 1:3
Leden Bystroň Jan 3:Sc
Leden Grochal Petr 3:0
Prosinec Krupník Lukáš 3:2
Prosinec Kašpar Luděk 3:0
Prosinec Jüttnerová Sandra 3:1
Prosinec Ludvík Pavel 3:1
Listopad Mohyla Emil 1:3
Listopad Bystroň Jan 3:0
Listopad Hamřík Milan 0:3
Listopad Zrasták Robert 3:0
Říjen Krupník Lukáš 3:1
Říjen Šeděnka Milan 2:3
Říjen Brynda Pavel 0:3
Říjen Hamřík Milan 1:3
Říjen Holuša Marek 2:3
Září Žák Zdeněk 1:3
Září Holík Pavel 1:3
Září Dehner Marcel 0:3
Září Kučeja Václav 3:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Nový Jan 3:Sc
Červenec / Srpen Šrámek Fredy 3:1
Červenec / Srpen Bystroň Jan 3:0
Červenec / Srpen Krišica Petr 3:Sc
Červen Přeček Martin 2:3
Červen Hvolka Tomáš 3:Sc
Červen Kučeja Václav 1:3
Červen Nesrsta Petr 2:3
Květen Jančar Tomáš 3:1
Květen Apl Roman 3:1
Květen Krišica Petr 3:0
Květen Žváček Jiří 3:Sc
Duben Janoško Zdeněk 2:3
Duben Nesrsta Petr 3:2
Duben Filipčík Pavel 1:3
Duben Žák Zdeněk 0:3
Březen Jančar Tomáš 2:3
Březen Dehner Marcel 3:0
Březen Lyko Pavel 3:0
Březen Žváček Jiří 3:1
Březen Raška Petr 3:1
Únor Urban Viktor 1:3
Únor Lerch Ivan 3:2
Únor Apl Roman Sc:3 2
Únor Bartosz Tomáš 3:2
Leden Raška Petr 3:1
Leden Jančar Tomáš 3:1
Leden Dehner Marcel 3:1
Leden Krupník Lukáš 3:1
Prosinec Černý Martin 3:Sc
Prosinec Hvolka Tomáš 0:3
Prosinec Zrasták Robert 1:3
Prosinec Tesař Martin 2:3
Listopad Krupník Lukáš 3:1
Listopad Urban Viktor 3:2
Listopad Raška Petr 3:2
Listopad Jančar Tomáš 3:2
Říjen Kučeja Václav Sc:Sc
Říjen Zrasták Robert 3:0
Říjen Tesař Martin 0:3
Říjen Přeček Martin 2:3
Září Hamřík Milan 3:2
Září Hvolka Tomáš 1:3
Září Lerch Ivan 2:3
Září Černý Martin 3:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš 3:Sc
Červen Taraba Róbert 3:Sc
Červen Trojka Aleš 3:1
Červen Hamřík Milan 3:2
Červen Riger Stanislav 0:3
Květen Hanusek Jaroslav 3:1
Květen Mechelová Gabriela 3:2 2
Květen Hubert Lukáš 1:3
Květen Hruzík Radim 3:0
Květen Špánik Adam 3:1
Duben Matějašek David Sc:3
Duben Černý Martin Sc:3
Duben Nesrsta Petr 0:3
Duben Bartusek Jirka Sc:3 2
Duben Šeděnka Milan Sc:3
Březen Přeček Martin 1:3
Březen Riger Stanislav 1:3
Březen Pleyer Lukáš 3:2
Březen Gaura Jiří 2:3
Březen Trojka Aleš 3:2
Únor Tesař Martin 1:3
Únor Taraba Róbert 3:1
Únor Černý Martin 3:2
Únor Nesrsta Petr 3:2
Únor Šeděnka Milan 1:3
Leden Zrasták Robert 3:0
Leden Karpeta Petr 3:Sc
Leden Matějašek David 0:3
Leden Pleyer Lukáš 3:2
Leden Krišica Petr 3:0
Prosinec Kříbek Jarda 3:1
Prosinec Nesladek Petr 2:3
Prosinec Šeděnka Milan 1:3
Prosinec Bartosz Tomáš 1:3
Prosinec Riger Stanislav 2:3
Listopad Bartusek Jirka 0:3
Listopad Hubert Lukáš 3:2
Listopad Hamřík Milan 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 1:3
Listopad Černý Martin 3:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Hartmann Silvie 1:3
Říjen Lerch Ivan 2:3
Říjen Badalová Veronika 3:1
Říjen Kupka Jaroslav 3:Sc
Září Kubíček Aleš 3:1 1
Září Mohyla Emil 3:1
Září Nesrsta Petr 1:3
Září Jašek Jakub 0:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kubínek David 3:Sc
Červen Wrona Tomáš 0:3
Červen Farník Michal Sc:3
Červen Hruzík Radim 3:1
Květen Badalová Veronika Sc:3
Květen Kubínek David 3:Sc
Květen Nesrsta Petr Sc:3
Květen Apl Roman 3:1
Duben Kubíček Aleš Sc:3
Duben Hubert Lukáš Sc:3
Duben Medek Petr Sc:3
Duben Prucek Milan Sc:3
Březen Juráň David 3:1
Březen Satke Tomáš Sc:3
Březen Riger Stanislav Sc:3
Březen Prucek Milan 3:Sc
Březen Trojka Aleš 1:3
Únor Bergel Pavel 3:0
Únor Drga Radim 1:3
Únor Slunský Petr 3:Sc
Únor Riger Stanislav 3:Sc
Leden Satke Tomáš 0:3
Leden Hartmann Silvie 1:3
Leden Brynda Pavel 3:Sc
Leden Juráň David 1:3
Prosinec Kočvara Jan 0:3
Prosinec Prucek Milan 2:3
Prosinec Fabián Dalibor Sc:3
Prosinec Marek Roman 0:3
Listopad Krkoška Libor 2:3
Listopad Farník Michal 3:2
Listopad Sobek Tomáš 2:3
Listopad Wolf Sebastian 3:Sc
Listopad Kubínek David 3:Sc
Říjen Švidrnoch Marek 3:0
Říjen Štěpař Jaroslav 0:3
Říjen Kubíček Michal 3:2
Říjen Trojka Aleš 3:2
Září Brynda Pavel Sc:3
Září Jašek Jakub 3:Sc
Září Krkoška Libor 3:1
Září Sobek Tomáš 1:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bartosz Tomáš 3:2
Červen Apl Roman 3:0
Červen Farník Michal 3:1
Červen Bergel Pavel 3:0
Květen Konečný Kamil Sc:3
Květen Hubert Lukáš Sc:3
Květen Kubíček Michal Sc:3
Květen Medek Petr Sc:3
Duben Krkoška Libor Sc:3
Duben Škrobánek Jakub Sc:Sc
Duben Vavřínek Martin 3:Sc
Duben Trojka Aleš 0:3 2
Duben Drga Radim Sc:Sc
Březen Krejčí Miroslav 0:3
Březen Hartmann Silvie 2:3
Březen Kočvara Jan 1:3 1
Březen Brynda Pavel 1:3 1
Únor Prucek Milan 0:3
Únor Mihulová Klára 1:3
Únor Fabián Dalibor 3:2
Únor Drga Radim 3:1
Únor Trojka Aleš 3:0
Leden Švidrnoch Marek 3:0
Leden Kubíček Michal 3:0
Leden Sobek Tomáš 3:2
Leden Holuša Petr 3:0
Leden Škrobánek Jakub 1:3
Listopad Koutný Jakub 3:1
Listopad Kočvara Jan 1:3
Listopad Štift David 3:2
Listopad Hvolka Tomáš 3:2
Listopad Prucek Milan 1:3
Říjen Zvěřinský Martin 0:3
Říjen Fleško Jaroslav 3:1
Říjen Medek Pavel 0:3
Říjen Trojka Aleš 2:3
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holinka Pavel 2:3
Červen Rohun Patrik 3:Sc
Červen Prucek Milan 1:3
Červen Krejčí Miroslav 0:3
Květen Filipčík Pavel 3:1
Květen Vavřička Karel 3:0
Květen Vavřínek Martin 3:2
Květen Psotka Petr 3:Sc
Duben Filipčík Pavel 3:2
Duben Zvěřinský Martin 2:3
Duben Kubínek David 3:0
Duben Samek Petr 3:1
Březen Štěpař Jaroslav 0:3
Březen Sobek Tomáš 3:2
Březen Kubíček Michal 3:1
Březen Kubínek David 3:0
Březen Samek Petr 3:1
Únor Rohun Patrik Sc:3
Únor Fleško Jaroslav 0:3
Únor Sládeček Pavel Sc:3
Únor Krejčí Miroslav 1:3
Leden Vavřička Karel 3:1
Leden Pešl Vladan 3:0
Leden Farník Michal 3:0
Leden Samek Petr 3:0
Listopad Sládeček Pavel Sc:Sc
Listopad Sikora Radim 1:3
Listopad Mutina Jan 0:3
Listopad Slunský Petr Sc:3
Říjen Střelec Kvido 0:3 1
Říjen Střondala Tomáš 3:0
Říjen Lasoň Jaroslav 3:0
Říjen Fajnor Tomáš 3:0